Н У Х Т

Новий гастрономічний досвід для гостей Дня відкритих дверей від кондитера ресторану готелю «Hilton Kyiv»

03 грудня 2019

Новий гастрономічний досвід для гостей Дня відкритих дверей від кондитера ресторану готелю «Hilton Kyiv»

30 листопада у рамках Дня відкритих дверей відбувся майстер-клас для вступників «Французькі макаронс – секрети технології» від факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Ексклюзивний майстер-клас провела кондитер ресторану сучасної європейської кухні «The Park Kitchen» 5-зіркового готелю міжнародної мережі «Hilton Kyiv» і випускниця факультету Тетяна Лоза у технологічній лабораторії кафедри готельно-ресторанної справи. Гості дізналися кулінарні секрети справжніх вишуканих французьких макаронс, тонкощі технології та особливості їх приготування у сучасних популярних кондитерських.

Майбутні вступники були активно залучені до процесу приготування десерту, допомагали кондитеру на всіх технологічних етапах – підготовки і випікання основи для макаронс із мигдального борошна, приготуванні шоколадного ганашу як начинки, формуванні й декоруванні кондитерських виробів. Школярі та студенти коледжів дізналися, як отримати рівну, без тріщин текстуру десерту, найоптимальніші режими випікання, особливості роботи з кондитерськими мішками для створення виробів ідеальної форми.

Майстер-клас проходив у приємній творчій атмосфері й закінчився дегустацією неймовірно смачних макаронс із легкою структурою, які можуть стати ексклюзивом десертного меню ресторанного підприємства.

Кондитер відповідала на численні питання школярів і студентів коледжів щодо технологічних аспектів, вражень від навчання у нашому університеті на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і особистого професійного досвіду.

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вдячний талановитій і успішній випускниці Тетяні Лозі, кращому працівнику року готелю «Hilton Kyiv», за те, що надихає вступників обирати для здобуття вищої освіти наш університет.

Опублікований: 03-12-2019
Читайте також:
Як працюють впроваджені системи управління якістю і безпечністю на виробництві побачили студенти

Нещодавно студенти другого курсу разом із доцентом кафедри експертизи харчових продуктів Вікторією Кійко побували на підприємстві однієї з провідних агропромислових компаній України – ПАТ «Миронівській птахофабриці». ПАТ «Миронівський хлібопродукт» – абсолютний лідер українського ринку виробництва курятини, а також – найбільший експортер м'яса пти...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як працюють впроваджені системи управління якістю і безпечністю на виробництві побачили студенти 29 жовтня 2018

Студентський «профдесант» від кафедри іноземних мов професійного спрямування

Триває період дистанційного навчання, проте викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування активно займаються профорієнтаційною роботою. Зокрема, старші викладачі Олена Кохан і Лариса Яненко заохочують студентів університету відвідувати рідні школи аби розповісти нинішнім школярам про своє студентське життя, навчання в університеті, резул...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентський «профдесант» від кафедри іноземних мов професійного спрямування 14 лютого 2018

Підведені підсумки голосування на виборах органів студентського самоврядування

В університеті відбулися вибори на посади в органи студентського самоврядування НУХТ. Напередодні дня виборів серед кандидатів відбулися дебати. Традиційно голосування відбувалося у системі Moodle. Під час виборів студенти обирали голів студентської ради університету, студмістечка, інститутів/факультетів, а також голів кожного з гуртожитків НУХТ. ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підведені підсумки голосування на виборах органів студентського самоврядування 17 травня 2019

Учасникам НМТ розіслані SMS-повідомлення з даними для входу до інформаційної сторінки

9 травня 2022 року Український центр оцінювання якості освіти спільно з Національним центром оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій і мобільними операторами Kyivstar, Vodafone Україна, Lifecell надіслав майже 400 тисяч SMS-повідомлень потенційним учасникам національного мультипредметного тесту (НМТ). Наголошуємо, майбутні учасни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Учасникам НМТ розіслані SMS-повідомлення з даними для входу до інформаційної сторінки 10 травня 2022