Н У Х Т

Нові горизонти практичних знань магістрантів освітньої програми «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі»

26 січня 2024

Нові горизонти практичних знань магістрантів освітньої програми «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі»

Нові горизонти практичних знань підкорюють магістранти другого курсу освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі» денної форми навчання. З 15 січня до 11 лютого 2024 року триває їх переддипломна практика згідно з укладеними угодами між університетом та підприємствами галузі.

Варто зазначити, що в цьому році географія баз практики значно розширена й її проходження організовано на підприємствах, що охоплюють широке коло видів діяльності.

Наші практиканти цього разу мають можливість відточити свої практичні навички на підприємствах, серед яких лідери галузі:

- ТОВ «Фудреформ» (Чернігівська обл.), науково-виробничою базою якого є компанія «Дім спецій» – сучасний завод із виробництва компонентів для харчової промисловості, устаткований лабораторним комплексом, сертифікований відповідно до міжнародних стандартів, із нетрадиційним підходом до розв'язання задач галузі.  «Фудреформ» – це не просто компанія, це справжнє місце народження унікальних і неперевершених смакових вражень, де прогресивна команда фахівців створює новинки для світу харчової промисловості й пропонує готові рішення в галузі м’ясопереробної, молочної, хлібної, борошномельної рибопереробної промисловості, перероблення та консервування плодів та овочів, HoReCa, а також агропромислового комплексу.

- ТОВ «Савин Продукт» (Чернігівська обл.) – крафтовий виробник здорових натуральних ковбасних виробів без консервантів, замінників м'яса, підсилювачів смаку та аромату.

- ПрАТ «Нові інжинірингові технології», Готель Hyatt Regency Kyiv – п'ятизірковий готель, розташований в самому центрі Києва.

- ДП «Готельний комплекс «Київ» управління справами апарату ВР України», що знаходиться в історичному центрі столиці на мальовничих печерських пагорбах.

- ТОВ «Бараново» (Закарпатська область) – автентична закарпатська сироварня з власною еко-фермою, локація історичних мотивів, смачної кухні та виробництва локального продукту. Підприємство працює над тим, щоб неймовірний Закарпатський край був цікавим для туриста, щоб кожний відвідувач зміг відчути атмосферу та автентичність, спробувати крафтовий продукт регіону та бути дотичним до історії. Завітавши на підприємство, можна на власні очі побачити як живуть тамтешні кудлаті мешканці та спостерігати процес виготовлення овечих сирів за найкращими традиціями закарпатського сироваріння.

Практична підготовка наших здобувачів є надзвичайно актуальною та важливою, адже це, в першу чергу, неоціненний досвід роботи на виробництві, детальне ознайомлення з усіма технологічними процесами та новітнім обладнанням, а також завдаток для подальшого успішного працевлаштування випускників!

Нагадаємо, в межах магістерської освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі» здійснюється підготовка фахівців одразу за двома спеціальностями – 181 «Харчові технології» Навчально-наукового інституту харчових технологій та 242 «Туризм» факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені професора  В.Ф. Доценка.

Бажаємо практикантам цікавого й успішного проходження практики!

Опублікований: 26-01-2024
Читайте також:
Проблеми формування продовольчих систем обговорюють здобувачі-міжнародники

3 грудня  в рамках постійно діючого наукового семінару кафедри міжнародної економіки «Інформаційна культура в сучасному світі» відбувся круглий стіл у онлайн-форматі. Це уже 22-е засідання у рамках семінару, який проводиться на кафедрі з 2012 року. Керівницею і організаторкою проведення круглого столу була завідувачка кафедри міжнародної економіки,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Проблеми формування продовольчих систем обговорюють здобувачі-міжнародники 07 грудня 2021

Про здобутки магістерської освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу»

На кафедрі економіки праці та менеджменту відбулося розширене засідання робочої групи та групи забезпечення за участю здобувачів 1-2 курсів здобуття вищої освіти денної та заочної форм навчання, стейкхолдерів ‒ HR-практиків, представників академічної спільноти, викладачів для обговорення результатів локального моніторингу освітньо-професійної прогр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про здобутки магістерської освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» 02 лютого 2024

Нові заняття з рішеннями доповненої реальності

У рамках освітньої магістерської програми «Комп’ютерні технології та програмування в автоматизованих системах управління» здобувачі цього року обрали вибіркову дисципліну «Спеціальні засоби людино-машинного інтерфейсу». У цій дисципліні автор курсу, старший викладач кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Володимир Полупа...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові заняття з рішеннями доповненої реальності 21 квітня 2023

Шанс для реалізації професійних здібностей надають нашим випускникам роботодавці

Для того, щоб дати поштовх в успішне майбутнє молодим спеціалістам спеціальності «Організація виробництва» 26 січня у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся захід, спрямований на успішне працевлаштування випускників. Були запрошені роботодавці, які зацікавлені у висококваліфікованих співробітниках – ТОВ «Бас Агро», Creditexpress Укр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Шанс для реалізації професійних здібностей надають нашим випускникам роботодавці 26 січня 2018