Н У Х Т

Невпинно підвищують свій професійний рівень викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління

24 червня 2019

Невпинно підвищують свій професійний рівень викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління

Викладачами Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ пройдено тривалий, насичений та цікавий шлях підвищення кваліфікації в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України за очно-дистанційною формою навчання з відривом від виробництва.

У групі серед викладачів університетів, інститутів, академій без педагогічної освіти наші колеги різних кафедр (економіки та права – Тетяна Басюк, Тетяна Нагавичко, маркетингу – Ірина Ніколаєнко, обліку і аудиту – Ірина Колос, Ірина Кравченко, Світлана Ніколаєнко, економіки праці та менеджменту – Оксана Осадчук, Ганна Пенчук) вдосконалювали викладацьку майстерність з січня до червня 2019 року.

На першому, очному етапі були розглянуті: управління якістю освіти відповідно до змін законодавства і професійний розвиток працівників освіти в умовах реформ; тенденції освіти дорослих у суспільстві, яке навчається; інноваційні технології в професійній діяльності педагогічних працівників в умовах відкритої освіти; сучасні проблеми соціалізації й адаптації особистості, зокрема за віковим аспектом; психологічні засади попередження і конструктивного подолання професійних криз особистості педагогічного працівника й особливості професійної комунікації викладача; індивідуальний мобільний простір сучасного педагога й основи практичної роботи у віртуальному освітньому середовищі.

Протягом другого, заочного етапу відбувалося самостійне вдосконалення професійної компетентності й викладацької майстерності за окресленою індивідуальною траєкторією з підвищення кваліфікації, а також виконання випускної роботи відповідно до затвердженої тематики.

У межах третього, очного етапу тривали: тематичні дискусії щодо Національної і Європейської рамки кваліфікацій, нормативно-правового регулювання забезпечення освіти та застосування управлінських інноваційних технологій у освітньому процесі; семінари з психолого-педагогічних проблем освітнього процесу у закладах вищої освіти і психологічного забезпечення розвитку професіоналізму науково-педагогічних працівників вищої школи; семінар-практикум із професійного розвитку педагогічних працівників в умовах неперервної освіти.

Цікавою подією стала 20 червня 2019 р. лекція «Освіта для майбутнього» від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова, доктора філософських наук, професора Віктора Андрущенка. Як президент Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи Віктор Андрущенко підкреслив, що майбутня освіта країни європейського простору (в тому числі й України) має бути привабливою, людиноцентриською, демократичною, відкритою, інформаційною та діалогічною, реалізовуватися на основі органічної єдності знань, компетенцій та цінностей. Наприкінці було наголошено на головному завданні освіти: формувати цілісну людину як особистість у всій повноті її людських визначень і характеристик.

Завершився третій етап захистом випускних робіт, де наші колеги поділилися власним педагогічним досвідом відповідно до тематики.

Вітаємо викладачів Навчально-наукового інституту економіки і управління з підвищенням кваліфікації! Бажаємо набуті новітні знання вміло трансформувати у компетентності під час проведення лекційних, практичних і лабораторних занять, підготовки навчально-методичних матеріалів, консультацій із фахових дисциплін і наукової роботи зі здобувачами.

Опублікований: 24-06-2019
Читайте також:
Відбулося перше засідання хімічного лекторію

Кафедра харчової хімії уже кілька років поспіль пропонує абітурієнтам освітньо-консультаційний захід «Хімічний лекторій». Незважаючи на складні умови військового часу, наші викладачі продовжують традиційні заняття для старшокласників із різних куточків України. Як зазначають минулорічні слухачі, які вже є студентами нашого університету, отримані на...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулося перше засідання хімічного лекторію 05 грудня 2022

Практичні скіли від стейкхолдера кафедри технології цукру і підготовки води

7 жовтня 2025 року за ініціативи професорки кафедри технології цукру і підготовки води Наталії Гусятинської у межах дисципліни «Інновації в технологіях цукрів, полісахаридів та підготовки води: промислове та крафтове виробництво» відбувся тренінг на тему «Застосування мембранних технологій для очищення води в промислових та крафтових виробництвах» ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичні скіли від стейкхолдера кафедри технології цукру і підготовки води 09 жовтня 2025

Срібна сходинка п’єдесталу Чемпіонату світу з карате підкорилася першокурснику спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Студент 1 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Євген Горкун брав участь у Чемпіонаті світу з годзю-рю карате, який проходив 10-12 травня у м. Одеса. «Годзю-рю» – один із основних стилів карате, який поєднує в собі комбінації жорсткої та в той же час м’якої техніки. Змагання проходили у спортивно-оздоровчому комплексі Міжнародного ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Срібна сходинка п’єдесталу Чемпіонату світу з карате підкорилася першокурснику спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 21 травня 2019

Студенти кафедри мехатроніки та пакувальної техніки разом із компанією «FESTO» провели майстер-клас та олімпіаду з мехатроніки

З 11 по 15 червня  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводило  щорічний освітній проект «Тиждень знань-2018».  Захід відбувався в спеціалізованому Університеті підприємства «АрселорМіттал», який знаходиться в Кривому Розі. Основними напрямками в цьому році стали новітні технології, робота в команді, управління змінами і особиста ефективність. Тради...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти кафедри мехатроніки та пакувальної техніки разом із компанією «FESTO» провели майстер-клас та олімпіаду з мехатроніки 15 червня 2018