Н У Х Т

Нетворкінг викладачів кафедри готельно-ресторанної справи із фахівцями індустрії гостинності

14 квітня 2025

Нетворкінг викладачів кафедри готельно-ресторанної справи із фахівцями індустрії гостинності

Щороку на початку квітня в межах виставки гастрономічних рішень для фахівців індустрії гостинності їжі поза домом (WorldFood Gastro Days) відбуваються заходи, що відкривають унікальні можливості для створення гастрономічних вражень, розкривають секрети успіху закупівлі та гастрономічну спадщину України, підтримують HoReCa. На одному з таких заходів побували завідувачка кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, професорка кафедри Тетяна Сильчук і бакалаври та магістранти спеціальності «Готельно-ресторанна справа.

У межах програми нетворкінгу «Постачальник VS ресторатор: фасилітація в діалозі про локальну гастроспадщину», модераторкою якої була дослідниця гастрономічної культури України, кандидатка історичних наук, популяризаторка української кухні, засновниця науково-популярного медіа про гастрономічну культуру України «Їжа культура» та головна редакторка видавництва «Їжак», радіоведуча програми «У своїй тарілці» Олена Брайченко, учасники почули різні думки та твердження щодо плідної взаємодії представників ресторанного бізнесу, рестораторів, крафтовиків і фермерів. Захід був цікавий, різносторонній і насичений.

Рестораторка, власниця @hlek.kyiv @dumkakiev, амбасадорка українських продуктів Майя Степова та Андрій Северенчук, шеф-кухар ресторану «Глек», що спеціалізується на сучасній київській кухні, переконані – майбутнє української гастрономії за локальними продуктами. Водночас, вони вважають, що натхнення варто черпати не лише з історії – сучасність пропонує набагато більше цікавого.

Журналіст, ведучий телевізійних програм «Знак якості» та «Твій день», амбасадор автентичної української кухні Костянтин Грубич зосередив увагу учасників нетворкінгу на Ресторації локальної кухні як хабі крафтових виробників сільгосппродукції.

Секретами свого балансу у поєднанні цілющих трав із потребами кав’ярні та як відкрити свій бізнес поділився власник Zhygun Herbs Вадим Жигун.

Досвідом відкриття вітчизняного закладу ресторанного бізнесу, його становлення у воєнний період і співпраці з вітчизняним фермером поділилася засновниця, бренд-шефиня авторської кухні на відкритому полум’ї ресторану «Бавовна» Альона Смірнова.

А як захистити свої авторські права на гастроспадщину, крафт та інші спеціалітети як засобу просування та фінансування розповіла національна експертка ЄС у галузі географічних зазначень, вин, спиртних напоїв і харчових продуктів, юридична радниця Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Юлія Прохода.

Після закінчення нетворкінгу учаснику заходу відвідали виставку виробників вітчизняної крафтової продукції.

Наші викладачки відкрили для себе нові знайомства з фахівцями ресторанного бізнесу та можливості подальшої плідної співпраці з ними. Здобувачі ж почули цікаві напрями та практичні кейси про значення постійного тандему крафтовиків сільського господарства та ресторанного бізнесу.

Опублікований: 14-04-2025
Читайте також:
Мотивація від магістра-еколога

Кураторська  година у студентів-екологів 2 курсу відбулася у форматі онлайн-екскурсії на Бортницьку станцію аерації. Випускниця кафедри екологічної безпеки і охорони праціАнастасія Бордюг, яка зараз працює на Бортницькій станції аерації та навчається в магістратурі, розповіла про основні етапи очищення комунальних стічних вод і поділилася досвідом...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мотивація від магістра-еколога 31 грудня 2020

Кафедра мехатроніки та пакувальної техніки працює на майбутнє!

У рамках дружньої співпраці, за підтримки директора Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Сергія Блаженка на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки проведено черговий профорієнтаціний семінар. Гості кафедри – потенційні вступники на скорочений термін навчання за освітньо-професійною програмою «Прикладна механ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра мехатроніки та пакувальної техніки працює на майбутнє! 01 травня 2023

Своїми знаннями про напої діляться з телеглядачами наші викладачі

Днями ведучий рубрики «Польова кухня» в тижневику «ТСН-тиждень» каналу «1+1» Костянтин Грубич звернувся за фаховою консультацією до доцентки кафедри біотехнології бродіння і виноробства нашого університету Зоряни Романової. Журналіста цікавили корисні властивості та використання березового соку. Наша фахівчиня розповіла про можливості споживання ц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Своїми знаннями про напої діляться з телеглядачами наші викладачі 01 квітня 2021

Про нове, цікаве й актуальне у розрізі практики та досвіду

Бажання до саморозвитку – це основа будь-якого навчання, а підтримувати здобувачів у цьому наше пряме завдання. Саме з цією метою щотижня проходять гостьові лекції від фахівців за спеціальностями Навчально-наукового інституту економіки і управління. Цього разу за сприяння кафедри економіки і права відбулася зустріч здобувачів на тему «Стратегія для...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про нове, цікаве й актуальне у розрізі практики та досвіду 22 жовтня 2024