Н У Х Т

Неординарні дипломні рішення актуальних HR-проблем презентували випускники освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці»

26 червня 2019

Неординарні дипломні рішення актуальних HR-проблем презентували випускники  освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці»

Шалений ритм життя, недоспані ночі, нервування … можна видихнути і розмістити такий довгоочікуваний пост «Мамо, я бакалавр!» в Instagram.

Викладачі кафедри економіки праці та менеджменту щиро вітають своїх 28 випускників освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» із захистом, за результатами якого третина отримала оцінку «відмінно» і двоє – рекомендацію до вручення дипломів із відзнакою; вдячні роботодавцям із числа ІТ-компаній, банків і страхових агенцій, ресторанів, виробничих і комунальних підприємств за надані бази практики, а власне студентам – за плідні роки співпраці, неординарні дипломні рішення актуальних HR-проблем – хантингу HiPo-кандидатів, підвищення лояльності і умотивованості персоналу, продуктивності праці, управління поведінкою працівників і соціально-психологічним кліматом в колективі, просування бренду роботодавця на ринку праці та поліпшення внутрішньо корпоративного PR, діджиталізацію робочих місць та інших.

На один із захистів до «без 5 хвилин» ейчарів завітали співробітники ПриватБанку, які високо оцінили пропоновані ідеї та шляхи їх реалізації, презентували можливості онлайн- і офлайн-стажувань для молодих спеціалістів, гнучкі формати зайнятості, а дехто зі студентів отримав пропозицію на роботу в секторі обслуговування корпоративних клієнтів.

Оскільки практично всі випускники цього року вирішили вступати до магістратури, викладачі-управлінці персоналом бажають їм наснаги та успіхів у здачі ЗНО і фаху. До зустрічі на парах!      

 

Опублікований: 26-06-2019
Читайте також:
Перший серйозний крок у професійній підготовці біотехнологів-третьокурсників

У здобувачів-біотехнологів освітнього ступеня «бакалавр» 3-й курс є «переломним» за такими причинами. По-перше, саме на третьому курсі вони отримують «постійну прописку» на випусковій кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ), оскільки з цього часу більшість освітніх компонент освітньо-професійної програми є дисциплінами фахового професійного сп...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший серйозний крок у професійній підготовці біотехнологів-третьокурсників 02 травня 2022

Одинадцятий випуск молодших спеціалістів відбувся у Вінницькому коледжі нашого університету

У Вінницькому коледжі нашого університету відбулося свято одинадцятого випуску молодших спеціалістів. Випускники дев’яти спеціальностей вирушили у самостійне професійне життя. Серед них – перший випуск спеціальності «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку і оргтехніки». Склали іспити, успішно захистили дипломні проекти та опанували ом...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Одинадцятий випуск молодших спеціалістів відбувся у Вінницькому коледжі нашого університету 09 липня 2018

Розширюємо можливості практичної підготовки студентів-біотехнологів

Щороку випускові кафедри університету намагаються розширити перелік підприємств-баз практики для студентів. Так, у цьому році науково-виробниче підприємство «ЄНАМІН» стало місцем переддипломної практики для магістрантки кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) Олени Долюк. Засноване воно у 1999 році в м. Києві групою колишніх працівників Інститу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розширюємо можливості практичної підготовки студентів-біотехнологів 11 жовтня 2018

У виробничих умовах

Відповідно до графіку проведення ознайомлювально-виробничої практики студенти групи ТІ-ІІ-1 під керівництвом завідувача кафедри технології зберігання і переробки зерна Олега Шаповаленка та доцента Олени Супрун-Крестової відвідали млин №1 ПрАТ «Київмлин». З організацією виробництва борошна на борошномельному заводі та основними технологічними опера...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У виробничих умовах 23 січня 2018