Н У Х Т

На відеозв’язку із Сінгапуру: інсайти від фахівчині-практика для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

26 лютого 2021

На відеозв’язку із Сінгапуру: інсайти від фахівчині-практика для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Неймовірно тепла онлайн-зустріч відбулася на кафедрі готельно-ресторанної справи із випускницею Богданою Засєкіною. Слухачами гостьового лекторію «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності Сінгапуру» стали здобувачі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», викладачі й майбутні вступники.

Богдана Засєкіна – одна з найуспішніших випускниць факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, яка вже 6 років працює у готелі «Marina Bay Sands» всесвітньовідомої мережі готельно-ресторанного бізнесу «Las Vegas Sands».

Розпочала свою розповідь стейкхолдерка про професійний шлях із навчання у нашому університеті й практичної підготовки у потужних вітчизняних підприємствах гостинності «InterContinental Kyiv» і бутік-готелі «Opera», де і залишилася працювати, вдало це поєднуючи із навчанням у магістратурі. Після завершення університету у лютому 2015 року, спонтанне HR-інтерв’ю кардинально змінило життя випускниці.

Богдана залишила адміністративну посаду, щоб розпочати міжнародну кар’єру з позиції офіціанта в одному з кращих готелів світу у Сінгапурі, і тепер вона – Restaurant Manager ресторану «SPAGO» на 57 поверсі «Marina Bay Sands» від селебреті-шефа і ресторатора Wolfgang Puck, який вже 15 років є шеф-кухарем святкової вечері кінопремії «Оскар».

Сіпгапурський готель «Marina Bay Sands» – це унікальний архітектурний об’єкт, відкритий у лютому 2011 року, номерний фонд якого представлений 2561 номером. На дахах трьох веж розташовано SANDS SKYPARK – велика тераса у вигляді гондоли, яка за площею відповідає майже трьом футбольним полям, із всесвітньовідомим інфініті-пулом із дивовижною панорамою на найсучаснішу столицю світу.

Богдані вдалося візуалізувати для гостей лекторію індустрію гостинності Сінгапуру з кращими руфтоп-барами світу, структуру і атмосферу закладів ресторанного господарства «Marina Bay Sands», перебуваючи за 8 тисяч кілометрів від України.

Інсайти від фахівчині-практика з готельно-ресторанної справи для наших студентів: невпинно працювати над формуванням професійної мовної компетентності і покращувати рівень володіння іноземними мовами, безперервно навчатися, розширювати соціальні зв’язки і набувати soft skills, а також завжди тримати під рукою резюме англійською мовою.

Здобувачі та викладачі із захопленням слухали Богдану, задавали питання, дізнавалися про професійний і особистий розвиток, інтерес до еногастрономії і організації роботи сомельє, відкриттях нових туристичних дестинацій. Наша талановита випускниця віддана і захоплена готельно-ресторанною справою, а свій професійний досвід в інтернаціональному Сінгапурі вважає неймовірним челенджем.

Організували гостьовий лекторій доцентка кафедри готельно-ресторанної справи Ольга Пушка і гарантка освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Цирульнікова.

Учасники заходу вдячні Богдані Засєкіній за цей інформаційний і мотивуючий онлайн-лекторій, який надихнув не тільки здобувачів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» до навчання, віри у свої знання і сили, а також за теплі слова для викладачів кафедри за їхній внесок у професійне становлення! Завершився освітній захід у режимі онлайн душевним спілкуванням, адже сім’я факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – назавжди у серці! 

Опублікований: 26-02-2021
Читайте також:
У лавах професійних виноробів – поповнення

На технологічному відділенні Свалявського технічного коледжу нашого університету відбувся захист дипломних робіт студентів денної та заочної форми навчання. Екзаменаційна комісія працювала під головуванням генерального директора корпорації «Закарпатсадвинпром», директора УКЗ Володимира Гісема. На захист були представлені роботи, присвячені питання...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У лавах професійних виноробів – поповнення 07 лютого 2020

Перша зустріч з професією

Уже традиційно у вересні першокурсники-біотехнологи починають знайомство з майбутньою професією на дисципліні «Вступ до фаху». На одну з лекцій на запрошення лекторки, доцентки Наталії Грегірчак до них завітав випускник кафедри біотехнології і мікробіології, а нині – менеджер з розвитку персоналу Корпорації «Артеріум» Ігор Ключка. Студенти з цікаві...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перша зустріч з професією 02 жовтня 2023

Ще одна докторка філософії зі спеціальності «Харчові технології» з’явилася в університеті

На засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.058.004 відбувся захист дисертаційної роботи Ольги Дзигар на здобуття освітнього ступеня доктора філософії. Засідання ради, роботу якої очолив завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, відбулося онлайн у режимі реального часу. У дисертаційній робот...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ще одна докторка філософії зі спеціальності «Харчові технології» з’явилася в університеті 26 лютого 2021

Наші студенти – переможці Міжнародного інтерактивного конкурсу «Колосок осінній – 2016»

Вже стало традицією, що студенти Смілянського коледжу  харчових технологій нашого університету є активними учасниками різнорівневих конкурсів і змагань. Ось і в цьому році студенти І-ІІ курсів здобули призові місця на Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок осінній – 2016». Призером став Максим Чубаха (група КВП-16) і отримав З...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші студенти – переможці Міжнародного інтерактивного конкурсу «Колосок осінній – 2016» 14 лютого 2017