Н У Х Т

На відеозв’язку із Сінгапуру: інсайти від фахівчині-практика для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

26 лютого 2021

На відеозв’язку із Сінгапуру: інсайти від фахівчині-практика для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Неймовірно тепла онлайн-зустріч відбулася на кафедрі готельно-ресторанної справи із випускницею Богданою Засєкіною. Слухачами гостьового лекторію «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності Сінгапуру» стали здобувачі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», викладачі й майбутні вступники.

Богдана Засєкіна – одна з найуспішніших випускниць факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, яка вже 6 років працює у готелі «Marina Bay Sands» всесвітньовідомої мережі готельно-ресторанного бізнесу «Las Vegas Sands».

Розпочала свою розповідь стейкхолдерка про професійний шлях із навчання у нашому університеті й практичної підготовки у потужних вітчизняних підприємствах гостинності «InterContinental Kyiv» і бутік-готелі «Opera», де і залишилася працювати, вдало це поєднуючи із навчанням у магістратурі. Після завершення університету у лютому 2015 року, спонтанне HR-інтерв’ю кардинально змінило життя випускниці.

Богдана залишила адміністративну посаду, щоб розпочати міжнародну кар’єру з позиції офіціанта в одному з кращих готелів світу у Сінгапурі, і тепер вона – Restaurant Manager ресторану «SPAGO» на 57 поверсі «Marina Bay Sands» від селебреті-шефа і ресторатора Wolfgang Puck, який вже 15 років є шеф-кухарем святкової вечері кінопремії «Оскар».

Сіпгапурський готель «Marina Bay Sands» – це унікальний архітектурний об’єкт, відкритий у лютому 2011 року, номерний фонд якого представлений 2561 номером. На дахах трьох веж розташовано SANDS SKYPARK – велика тераса у вигляді гондоли, яка за площею відповідає майже трьом футбольним полям, із всесвітньовідомим інфініті-пулом із дивовижною панорамою на найсучаснішу столицю світу.

Богдані вдалося візуалізувати для гостей лекторію індустрію гостинності Сінгапуру з кращими руфтоп-барами світу, структуру і атмосферу закладів ресторанного господарства «Marina Bay Sands», перебуваючи за 8 тисяч кілометрів від України.

Інсайти від фахівчині-практика з готельно-ресторанної справи для наших студентів: невпинно працювати над формуванням професійної мовної компетентності і покращувати рівень володіння іноземними мовами, безперервно навчатися, розширювати соціальні зв’язки і набувати soft skills, а також завжди тримати під рукою резюме англійською мовою.

Здобувачі та викладачі із захопленням слухали Богдану, задавали питання, дізнавалися про професійний і особистий розвиток, інтерес до еногастрономії і організації роботи сомельє, відкриттях нових туристичних дестинацій. Наша талановита випускниця віддана і захоплена готельно-ресторанною справою, а свій професійний досвід в інтернаціональному Сінгапурі вважає неймовірним челенджем.

Організували гостьовий лекторій доцентка кафедри готельно-ресторанної справи Ольга Пушка і гарантка освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Віта Цирульнікова.

Учасники заходу вдячні Богдані Засєкіній за цей інформаційний і мотивуючий онлайн-лекторій, який надихнув не тільки здобувачів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» до навчання, віри у свої знання і сили, а також за теплі слова для викладачів кафедри за їхній внесок у професійне становлення! Завершився освітній захід у режимі онлайн душевним спілкуванням, адже сім’я факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – назавжди у серці! 

Опублікований: 26-02-2021
Читайте також:
Свої цифрові навички покращують викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації

Старша викладачка кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Ольга Никитенко долучилася до онлайн-курсу підвищення кваліфікації «Покращення цифрових навичок викладачів та управлінського персоналу закладів профтехосвіти». Курс проводився в рамках співпраці БО «Центр освітніх ініціатив» (м. Львів) і проєкту «EU4Skills: Кращі навички д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свої цифрові навички покращують викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації 13 грудня 2021

Маркетолог-оратор і вимоги до нього

Саме такою цікавою, корисною та актуальною 5 жовтня була тема у маркетологів першого курсу. Відриту лекцію прочитала старша викладачка кафедри маркетингу Ірина Ніколаєнко. Здобувачі набули знань про публічний виступ, контакт зі слухачами, спільність психічного стану оратора й аудиторії, адже це найвища сходинка майстерності публічного виступу. Бу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Маркетолог-оратор і вимоги до нього 07 жовтня 2022

Плани на навчальний рік

Нові реалії режиму карантину вносять зміни у форму роботи викладачів. Сучасні технології дозволяють вільно обговорювати та вирішувати усі робочі моменти у онлайн-форматі. Тож 21 вересня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри екологічної безпеки та охорони праці. На планове зсідання кафедри була запрошена декан факультету біотехнології та ек...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Плани на навчальний рік 25 вересня 2020

Благодійність – у нас в крові!

На початку вересня Національний банк України спільно з Міністерством освіти та науки і Благодійним фондом «Таблеточки» розпочали благодійну акцію «Монетки дітям», що передбачала збір по всій Україні монет номіналом 25 копійок, які вже понад рік не є платіжними, й перерахування зібраних коштів на допомогу онкохворим дітям. Організатори запропонувал...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Благодійність – у нас в крові! 22 листопада 2021