Н У Х Т

Можливість зазирнути у професійне майбутнє дає переддипломна практика

19 жовтня 2020

Можливість зазирнути у професійне майбутнє дає переддипломна практика

Практика закріплює теорію. З такими напутніми словами підійшли студенти-магістранти 2-го року навчання кафедри біотехнології і мікробіології до проходження практики на ПрАТ «Індар».

ПрАТ «Індар» – одне з найбільших фармацевтичних підприємств України, що отримало «Національний сертифікат GMP», а це в свою чергу свідчить про високу якість виготовленої продукції. Виробництво інсуліну – складний біотехнологічний процес. Запровадити повний технологічний цикл виробництва інсулінів – від субстанції до готових лікарських форм – змогли лише декілька заводів у світі. І серед них – ПрАТ «Індар». Сучасне технічне оснащення цехів та ІТ-технології дозволяють керувати процесами виробництва, здійснювати постійний контроль якості продукції та автоматично документувати результати моніторингу, досягаючи максимальної чистоти субстанції інсуліну для вироблення лікарських препаратів найвищої якості.

Для всього суспільства 2020 рік став роком змін і роком нового бачення світу, нових реалій та способу пристосування до нових умов. І у плани наших практикантів, а їх на «Індар» цього разу вирушило четверо – Максим Івасенко, Володимир Годлевський, Ігор Хоменко і Дарія Приймак, пандемія внесла свої корективи, й хвилювання щодо можливості побачити підприємство з середини були не безпідставні.

На початку практики їх зустрів працівник відділу кадрів Максим Галкін. Він пояснив, що, на жаль, у зв’язку з пандемією, потрапити «за лаштунки», у саме серце заводу не вдасться. Оскільки керівництво намагається мінімізувати ризики поширення інфекції серед персоналу, адже завод має надважливе значення.

Здобувачі активно спілкувалися з провідними фахівцями «Індару», отримуючи відповіді на всі питання, що цікавлять майбутніх випускників і потенційних співробітників.

Магістранти не без гордості відзначили, що могли з легкістю говорити з досвідченими фахівцями практично на рівних про основні аспекти і нюанси самого виробництва, про його інженерну складову, маючи за плечима лише набутий в університеті багаж знань. Їм дали чітко зрозуміти, що багато підприємств фармацевтичної галузі зацікавлені у спеціалістах такого профілю, серед них і ПрАТ «Індар».

Шість тижнів практики дозволили впевнитися у належній базовій теоретичній і практичній підготовці, отриманій на кафедрі біотехнології і мікробіології, яка дозволить вдало стартувати на професійному шляху, і в результаті мати успішну кар’єру. Тож тепер здобувачі кажуть, що практика – це можливість зазирнути у власне професійне майбутнє.

Практиканти висловлюють щиру вдячність рідній кафедрі та фахівцям ПрАТ «Індар» за отриману можливість зазирнути за лаштунки одного з фармацевтичних гігантів і вдосконалити свої практичні навички!

Опублікований: 19-10-2020
Читайте також:
Фахівців зі збереження довкілля прибуло!

Середина червня на кафедрі екології та екоменеджменту ознаменувалась важливою подією: здобувачі спеціальності 101 «Екологія» освітньо-професійної програми «Екологія та екоменеджмент» гідно представили свої кваліфікаційні роботи на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр». Захист кваліфікаційних робіт пройшов організовано, в доброзичливій атмосфері і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівців зі збереження довкілля прибуло! 19 червня 2023

Солідарність із Україною та українськими університетами висловлюють іноземні партнери

Університет м. Ґайзенгайм: Президент університету м. Ґайзенгайм, професор Ганс Райнер Шультц глибоко вражений і стривожений масштабами російської агресії в Україні й звертається зі словами підтримки: «Ми висловлюємо безмірну солідарність людям, яких торкнулася ця війна, нашим українським колегам, студентам, їхнім рідним та близьким. Ми хвилюємос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Солідарність із Україною та українськими університетами висловлюють іноземні партнери 02 березня 2022

Як святкували Хелловін на кафедрі іноземних мов професійного спрямування

Хелловін – одне з найдавніших свят у світі та друге за популярністю (після Різдва) свято у США, Канаді, Великій Британії та Ірландії. Його історія налічує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самайн, і воно дивним чином поєднує кельтську традицію вшанування злих духів і християнську поклоніння всім святим. Хелловін завжди святкують у н...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як святкували Хелловін на кафедрі іноземних мов професійного спрямування 01 листопада 2022

Особливості еногастрономії від засновника виноробні «Колоніст»

У рамках вивчення дисциплін «Етнічні кухні» і «Барна справа та організація роботи сомельє» здобувачі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» прослухали онлайн-лекторій від засновника виноробні «Колоніст» Івана Плачкова. Гостьовий лектор розповів про історію виникнення заводу, тонкощі виноробства, особливості еногастрономії. Родина Івана Вас...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Особливості еногастрономії від засновника виноробні «Колоніст» 23 березня 2021