Студенти-управлінці персоналом як майбутні консультанти з питань самозайнятості та організації власної справи отримали свіжу порцію підприємницьких лайфхаків у проекті StartUP Club, створеному Інститутом податкових реформ, Фундацією креативних індустрій та Європейською молодіжною лігою.
П’ять успішних підприємців поділились власними історіями успіху щодо того, як зробити креативний продукт конкурентним і прибутковим.
«Обличчя» українського бренду ONE’S LV, інста-блогер і власниця шоу-румів Protest.shop. Магазин чудес Анастасія Стецевят розповіла про механізм відкриття малого бізнесу у fashion-сегменті в оффлайн і онлайн форматах та про особливості використання неймінгу.
Про вибір сфери діяльності, обґрунтування бізнес-ідей, етапи реєстрації підприємства, технології франчайзингу, комерційні ризики та особисті страхи на старті говорили режисер-постановник і власниця студії «Територія театральної творчості» Анна Вараниця, засновник відеопродакшну, музичного лейблу «Хвилі Music» та студії запису Андрій Станіславський, голова ради ГО «Інститут податкових реформ», ініціатор національної премії для професійних медійників «MEDIA etc.», що має неабиякий досвід ведення салонного бізнесу, Олена Хотенко.
Голова ради Фундації креативного бізнесу Руслан Анфілов обговорив із нашими студентами перспективи креативної економіки України, проблеми пошуку фінансування та партнерів, креативні проекти вітчизняних стартаперів, що мають експортний потенціал і цікаві за кордоном.
Мотиваційні спічі, нетворкінг для підприємців-початківців, практичні поради з організації стартапів на стику бізнесу та творчості - за твердженням управлінців персоналом НУХТ, кращий варіант розвитку їх бізнес-навичок важко уявити, тож участь у StartUP Club триватиме й надалі.