Відбулася перша експедиція викладачів кафедри туристичного та готельного бізнесу в рамках дослідження крафтового туризму столичного регіону України, започаткованого кафедрою у партнерстві зі Всеукраїнською асоціацією гідів. У поїздку відправилися завідувачка кафедри Ірина Мельник, професорка Ірина Антоненко та доцентка Тетяна Мірзодаєва.
Символічним, на думку учасників туру, стало підприємство з випікання найважливішого гастрономічного продукту для кожного українця – хліба.
Витачів – незвичайне місце на крутому березі Дніпра: понад півтора тисячоліття тому тут існувало одне з найдавніших поселень Полянського князівства. Зараз тут, у мальовничому урочищі Городище, між каплицею, створеною за проєктом Тараса Шевченка, та величезним дерев’яним млином розмістилася пекарня «Витач». Її в перші дні повномасштабного вторгнення відкрила родина Олександра та Ірини Собків. Спочатку на волонтерських засадах вони випікали хліб для громади та військових, а згодом почали приймати гостей. Тут можна випити каву, купити хліб на заквасці та помилуватися краєвидом, від якого перехоплює подих.
Господарі пекарні вже є активними членами європейського руху «Slow Food» і «Дороги вина та смаку Київщини».
Викладачі кафедри мають намір досліджувати крафтові виробництва регіону з позиції їх туристичної привабливості та промоції крафтових туристичних маршрутів навколо столиці України.