Н У Х Т

Диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт виборола магістрантка спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

25 червня 2020

Диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт виборола магістрантка спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Здобувач магістерського рівня спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Надія Гончарова – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», ІІ тур якого відбувся на базі Одеської національної академії харчових технологій.

Цього року до участі у конкурсі були подані 60 наукових робіт із 31 закладу вищої освіти. У зв’язку з карантинними обмеженнями, підсумкова науково-практична конференція, де фіналісти мали захищати свої роботи, не проводилася. Переможці були визначені на підставі рішення галузевої конкурсної комісії, що забезпечила анонімне рецензування поданих на конкурс робіт не менше ніж двома авторитетними фахівцями.

Надзвичайно приємно, що за результатами роботи незалежних експертів і галузевої конкурсної комісії наша студентка стала переможницею конкурсу і нагороджена Дипломом І ступеня.

Наукову роботу «Удосконалення технології борошняних кондитерських виробів з використанням ультразвуку» Надія виконала під керівництвом в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи, професора Віктора Доценка і асистента Юлії Мирошник.

У науковій роботі магістранткою на основі теоретичних і експериментальних досліджень науково обґрунтовано і удосконалено технологію масляних бісквітних напівфабрикатів підвищеної харчової цінності з використанням ультразвуку. Це дозволяє пришвидшити процес приготування за рахунок скорочення часу збивання яєчно-цукрової суміші та екстракції жиророзчинних нутрієнтів рослинної сировини в жирове середовище.

Результати наукової роботи опубліковані у наукових виданнях та впроваджені у виробничих умовах закладів ресторанного господарства м. Києва.

Вітаємо магістрантку і її наукових керівників із цією вагомою перемогою!

Опублікований: 25-06-2020
Читайте також:
Молоді учені і студенти мають шанс отримати за свої наукові роботи премію Національної академії наук України

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи. За роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук Президія НАН України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів вищих ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молоді учені і студенти мають шанс отримати за свої наукові роботи премію Національної академії наук України 12 серпня 2019

Кафедра машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв у Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права

Тісні стосунки поєднують НУХТ із славнозвісним містом Бердичів, його навчальними закладами та підприємствами харчової промисловості. 5 грудня 2019 року викладачі кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв Сергій Удодов, Юрій Доломакін, Олена Бабанова разом зі студентами 4 курсу Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв у Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права 10 грудня 2019

До ребрендінгу продукції українських виробників коньяку долучилися наші викладачі й студенти

У рамках проекту Європейського союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України відбувся перший із восьми хакатонів «Ребрендінг продукції українських виробників коньяку», в якому взяли участь викладачі та студенти нашого університету, зокрема завідувач кафедри т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До ребрендінгу продукції українських виробників коньяку долучилися наші викладачі й студенти 27 листопада 2018