Н У Х Т

Зворушливе свято прощання з випускниками відбулося на факультеті біотехнології та екологічного контролю

25 лютого 2019

Зворушливе свято прощання з випускниками відбулося на факультеті біотехнології та екологічного контролю

22 лютого у актовій залі університету дружна родина факультету біотехнології та екологічного контролю прощалася зі своїми цьогорічними випускниками-магістрами та бакалаврами.

Ця зима для випускників стала особливою, адже вони перегорнули ще одну сторінку свого життя – закінчили університет, де їх життя було сповнене цікавих моментів, неймовірних пригод і багато іншого. Але, на жаль, їх студентські роки позаду, а попереду – самостійне життя, де кожний із них піде своєю стежиною.

132 магістри денної та заочної форми навчання і бакалаврів заочної форми навчання отримали цього дня дипломи, 11 із них – із відзнакою.

Розпочалося свято зі слайд-шоу зі світлин із випускниками у різні моменти їх студентського життя.

Тепло привітала своїх вихованців декан факультету Наталія Грегірчак. Не менш щирими й зворушливими були напутні слова завідувачів кафедр – біотехнології та мікробіології Тетяни Пирог, екологічної безпеки та охорони праці Олени Семенової, доцентів Інни Лич та Олени Подобій.

Святковий концерт під акомпанемент  ведучих Ірини Ковшар та Ярослава Шульгана пролетів як одна чарівна мить. Надзвичайно емоційно гості свята зустріли пісню «Я вернусь», виконану незмінною учасницею факультетських заходів Оленою Демченко.

Наказ ректора про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і освітнього ступеня «магістр» оголосили декан Наталія Грегірчак і заступник декана з навчально-виховної роботи Юрій Резніченко. Вони ж вручили найкращим студентам грамоти за особисті наукові здобутки, активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету. Оригінальними подарунками були відзначені Марина Коваль – голова студентської ради факультету та Володимир Федоренко – голова студентської ради гуртожитку № 3.

Закривали вечір теплі слова вдячності викладачам, батькам, одногрупникам від випускників, які, ледь стримуючи сльози, зізналися, що ці п’ять із половиною років назавжди залишаться в їх пам’яті як найкращі моменти життя. На згадку від випускників 2019 року колективи випускових кафедр були нагороджені відзнаками.

Колектив факультету біотехнології та екологічного контролю бажає своїм вихованцям творчої наснаги, успіху у всіх починаннях, здійснення найзаповітніших мрій, високого кар’єрного зростання!

Опублікований: 25-02-2019
Читайте також:
На кафедрі готельно-ресторанної справи розпочалися захисти дипломних магістерських проектів

На кафедрі готельно-ресторанної справи розпочалися захисти дипломних магістерських проектів студентами денної форми навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», спеціалізації «Готельна і ресторанна справа». Студенти представили Екзаменаційній комісії з атестації здобувачів вищої освіти проекти різних типів готельних підприємств – турис...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі готельно-ресторанної справи розпочалися захисти дипломних магістерських проектів 17 лютого 2018

«ІМС-НУХТ» втретє поспіль володар Кубка України з футзалу!

19 травня у Харкові відбувся фінальний матч розіграшу Кубка України з футзалу серед жіночих команд, де у жорсткому протистоянні зійшлися команди «ІМС-НУХТ» і «Тесла». Обидві команди продемонстрували майстерну, яскраву гру. Атаки змінювали контратаки, щойно одна з команд створювала небезпечний момент біля воріт суперниць, як друга відповідала тим ж...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«ІМС-НУХТ» втретє поспіль володар Кубка України з футзалу! 22 травня 2018

Навчальна практика обліковців

Здобувачі освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Диджитал облік і оподаткування» у Львівському фаховому коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ успішно пройшли навчальну практику з дисципліни «Фінансовий облік». У сучасному світі, де технології змінюються зі швидкістю світла, а світ фінансів стає все більш цифровим, прос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Навчальна практика обліковців 09 липня 2025