Н У Х Т

Зворушливе свято прощання з випускниками відбулося на факультеті біотехнології та екологічного контролю

25 february 2019

Зворушливе свято прощання з випускниками відбулося на факультеті біотехнології та екологічного контролю

22 лютого у актовій залі університету дружна родина факультету біотехнології та екологічного контролю прощалася зі своїми цьогорічними випускниками-магістрами та бакалаврами.

Ця зима для випускників стала особливою, адже вони перегорнули ще одну сторінку свого життя – закінчили університет, де їх життя було сповнене цікавих моментів, неймовірних пригод і багато іншого. Але, на жаль, їх студентські роки позаду, а попереду – самостійне життя, де кожний із них піде своєю стежиною.

132 магістри денної та заочної форми навчання і бакалаврів заочної форми навчання отримали цього дня дипломи, 11 із них – із відзнакою.

Розпочалося свято зі слайд-шоу зі світлин із випускниками у різні моменти їх студентського життя.

Тепло привітала своїх вихованців декан факультету Наталія Грегірчак. Не менш щирими й зворушливими були напутні слова завідувачів кафедр – біотехнології та мікробіології Тетяни Пирог, екологічної безпеки та охорони праці Олени Семенової, доцентів Інни Лич та Олени Подобій.

Святковий концерт під акомпанемент  ведучих Ірини Ковшар та Ярослава Шульгана пролетів як одна чарівна мить. Надзвичайно емоційно гості свята зустріли пісню «Я вернусь», виконану незмінною учасницею факультетських заходів Оленою Демченко.

Наказ ректора про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і освітнього ступеня «магістр» оголосили декан Наталія Грегірчак і заступник декана з навчально-виховної роботи Юрій Резніченко. Вони ж вручили найкращим студентам грамоти за особисті наукові здобутки, активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету. Оригінальними подарунками були відзначені Марина Коваль – голова студентської ради факультету та Володимир Федоренко – голова студентської ради гуртожитку № 3.

Закривали вечір теплі слова вдячності викладачам, батькам, одногрупникам від випускників, які, ледь стримуючи сльози, зізналися, що ці п’ять із половиною років назавжди залишаться в їх пам’яті як найкращі моменти життя. На згадку від випускників 2019 року колективи випускових кафедр були нагороджені відзнаками.

Колектив факультету біотехнології та екологічного контролю бажає своїм вихованцям творчої наснаги, успіху у всіх починаннях, здійснення найзаповітніших мрій, високого кар’єрного зростання!

Published on: 25-02-2019
Read also:
Захоплююча ДНК-генеалогія англійською мовою

Досить продуктивною видалася субота у студентів груп БТ-1-1 та БТ-1-2, бо вони не тільки мали змогу зануритися у цікавий світ вивчення ДНК, а й вдосконалити навички з професійної англійської мови. Разом із викладачами кафедри іноземних мов професійного спрямування Інною Форостюк та Надією Шерстюк майбутні мікробіологи подивилися навчальний фільм  ...

READ YOURSELF

Захоплююча ДНК-генеалогія англійською мовою 06 april 2019

PR харчових брендів від наших маркетологів

Які особливості PR у харчовій промисловості? На чому робити акценти та які мейнстріми враховувати? Про це і не тільки говорили учасники на черговому засіданні студентського гуртка кафедри маркетингу «Інтелектуал». Формування зв’язків із громадськістю – тема, що зацікавила здобувачів спеціальностей 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво і, торгівля» т...

READ YOURSELF

PR харчових брендів від наших маркетологів 03 december 2024

Молоді науковці університету отримали премії київського міського голови

9 серпня, напередодні Дня молоді в Україні, відбулося вручення премій Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці України – міста-героя Києва. У 2024 році лауреатами премії у номінації «За наукові досягнення» стали зразу троє молодих науковців нашого університету – асистентка кафедри готельно-ресторанної справи Анастасія ...

READ YOURSELF

Молоді науковці університету отримали премії київського міського голови 12 august 2024