Н У Х Т

Звітує ректор: відбулася Конференція трудового колективу університету

21 грудня 2023

Звітує ректор: відбулася Конференція трудового колективу університету

Добігає кінця календарний рік, а отже настав час ректорові Олександру Шевченку звітувати перед колективом університету щодо виконання умов контракту №1-47 від 23 грудня 2020 року з Міністерством освіти і науки України та основних показників діяльності НУХТ за 2023 рік. Тож, 21 грудня у актовій залі відбулася Конференція трудового колективу університету, основним питанням порядку денного якої був звіт ректора.

Голова Конференції, перший проректор Володимир Яровий розпочав Конференцію з повідомлення, що зареєструвалися 77 делегатів, а всього обраних делегатів 99, необхідний кворум є, і Конференція правомочна розпочати свою роботу. Також голова Конференції оголосив порядок денний, який завчасно був доведений до відома делегатів та колективу університету. Запропонований порядок денний був затверджений відкритим голосуванням, відповідно до рішення попередньої Конференції ухвалювати рішення відкритим голосуванням більшістю голосів зареєстрованих делегатів.

Далі перейшли до розгляду першого питання й головуючий передав слово для звіту ректору Олександру Шевченку. Ректор розпочав із короткого огляду роботи колективу університету протягом цього складного року, а далі надав детальну інформацію щодо виконання цільових показників ефективності діяльності.

У своєму звіті керівник університету зупинився на всіх аспектах – розповів про виконання положень Статуту університету, реалізацію внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу, наукову та інноваційну діяльність колективу, міжнародне співробітництво, академічну мобільність здобувачів освіти і викладачів, перемоги у міжнародних і вітчизняних конкурсах, видання підручників і навчально-методичної літератури, дотримання законодавства у сфері діяльності університету, проаналізував працевлаштування випускників і навів показники ефективності використання державного майна та підготовки науково-педагогічних кадрів та позиції НУХТ в українських і міжнародних рейтингах.

Попри всі складнощі й негаразди воєнного часу за звітній період була виконана колосальна робота по всіх напрямках, це усвідомлюють усі члени нашого колективу, тому делегати одностайно затвердили звіт ректора.

Наступним у порядку денному було відзначення працівників університету. Олександр Шевченко зауважив, що ніякі труднощі, ніякий ворог не завадить нам якісно виконувати свої завдання й відзначати наших колег за сумлінну працю, активний розвиток вітчизняної освіти і науки.

Він вручив:

- Подяки ректора з цінним подарунком – завідувачці лабораторії кафедри біотехнології та мікробіології Світлані Антонюк, завідувачу кафедри електропостачання та енергоменеджменту Сергію Балюті, завідувачці лабораторії кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління Олені Калінській, завідувачці лабораторії кафедри іноземних мов професійного спрямування Ларисі Карташовій, доценту кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Роману Мукоїду;

- Почесну грамоту НУХТ – професорці кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірині Антоненко, доценту кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Володимиру Бондарю, професору кафедри процесів і апаратів харчових виробництв Володимиру Зав’ялову, проректору з соціально-побутових питань Миколі Копері, помічниці ректора з правового забезпечення Олені Негоді, завідувачці кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукці Олександрі Нєміріч, начальниці редакційно-видавничого відділу Любові Орішич, доцентці кафедри маркетингу Катерині Семененко, провідній інженерці кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проєктування Кларі Шишковій.

Делегати привітали нагороджених колег оплесками.

У заключному слові ректор зазначив, що за всіма досягненнями університету стоїть спільна, кропітка й наполеглива робота всього колективу. Він висловив щиру подяку кожному за невтомну, активну працю та привітав колектив із прийдешніми Різдвом і Новим роком, побажав мирного неба, терпіння й наснаги, міцного здоров’я, злагоди у сім’ях, непохитної віри в нашу перемогу та закликав продовжувати впевнений рух уперед.

До привітань приєднався і голова Конференції, перший проректор Володимир Яровий та, оскільки порядок денний був вичерпаний, закрив роботу Конференції.

Опублікований: 21-12-2023
Читайте також:
Жіноча збірна команда університету – Чемпіон м. Києва і володар Кубку міста Києва з футзалу

25 квітня спортивний комплекс Національного університету фізичного виховання та спорту України прийняв кращі колективи V Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО сезону 2018-2019 рр., який відбувся під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. Голова Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов нагородив медаллю ФФК II ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Жіноча збірна команда університету – Чемпіон м. Києва і володар Кубку міста Києва з футзалу 26 квітня 2019

Збірна професорсько-викладацького складу НУХТ – переможець Першості Голосіївського району з міні-футболу!

3 жовтня на майданчиках Міжрегіональної академії управління персоналом відбулися змагання з міні-футболу серед чоловічих збірних команд професорсько-викладацьких складів закладів вищої освіти Голосіївського району м. Києва. У змаганнях брали участь команди НУХТ, КНУ ім. Т.Г. Шевченка, МАУП і НУБіП України. Першим суперником нашої збірної була ком...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірна професорсько-викладацького складу НУХТ – переможець Першості Голосіївського району з міні-футболу! 04 жовтня 2023

Унікальні можливості неформальної освіти

У сучасному світі, де інформація оновлюється з неймовірною швидкістю, вміння постійно навчатися та адаптуватися до змін є надзвичайно важливим. Унікальні можливості для особистого та професійного розвитку пропонує неформальна освіта, надаючи доступ до знань і навичок, які часто не охоплюються традиційними освітніми програмами. Вона дозволяє кожному...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Унікальні можливості неформальної освіти 12 червня 2024

Майстер-клас кафедри експертизи харчових продуктів для київських ліцеїстів

Відповідальна по кафедрі експертизи харчових продуктів за профорієнтаційну роботу, професорка, академік УАН Оксана Шульга та відповідальна за зв’язки з профільними коледжами і технікумами, доцентка Анастасія Чорна познайомили учнів Ліцею №142 м. Києва з нашим університетом і провели для них майстер-клас із визначення якості та можливої фальсифікаці...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майстер-клас кафедри експертизи харчових продуктів для київських ліцеїстів 25 квітня 2024