Н У Х Т

Зустріч друзів у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ

03 червня 2019

Зустріч друзів у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ

1 червня 2019 року у Полтавському коледжі харчових технологій нашого університету відбулася традиційна зустріч випускників минулих років. Згадати студентські роки, поділитися своїми успіхами, побачити старих друзів, подякувати викладачам за науку приїхали більше сотні колишніх студентів. На зустріч прибули навіть випускники, які закінчили коледж 60 років тому.

Свято почалося з урочистого зібрання в актовій залі. Директор коледжу, кандидат технічних наук Анатолій Палаш привітав усіх присутніх, побажав приємного вечора та добрих, теплих спогадів, закликав підтримувати традицію проведення зустрічі випускників щорічно, у першу суботу червня.

Викладач, куратор випускників Надія Примаченко згадала про те, якими вони були за час свого студентства, подякувала, що не забувають своїх наставників.

Виявили бажання сказати слова подяки і винуватці свята. Випускники дякували викладачам за неоціненний скарб, який здобули у коледжі: за знання, вірних друзів і незабутні спогади. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто вирушив у дорогу, з якої немає вороття.

Ліричними піснями та запальними танцями продовжилося свято. У залі панувала тепла та затишна атмосфера. А чи може бути інакше, коли зустрічаються старі добрі друзі?

Опублікований: 03-06-2019
Читайте також:
Розмаїття заходів на тижні циклової комісії загальноосвітніх дисциплін у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ

З 13 по17 травня 2019 року в Полтавському коледжі харчових технологій нашого університету відбувся тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, який запам’ятався розмаїттям заходів і форм їх проведення. 13 травня Юлія Драпак провела виховну годину «Легальний підробіток для студентів в літній період», де познайомила студентів із особливостя...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розмаїття заходів на тижні циклової комісії загальноосвітніх дисциплін у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ 20 травня 2019

Знайомство першокурсників з моніторингом якості повітря у Києві

Першокурсники-екологи разом із наставницею, доценткою кафедри фізики та професійної безпеки Аліною Сірик побували на пункті спостереження за станом атмосферного повітря у Києві. Цей об’єкт належить до системи спостережень Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату Київської міської державної адміністрації. У ході екскурсії фахівчи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Знайомство першокурсників з моніторингом якості повітря у Києві 08 січня 2026

Поглиблення міжнародного співробітництва кафедри економіки праці і менеджменту

Розвивається міжнародне співробітництво кафедри економіки праці і менеджменту. За ініціативи завідувачки кафедри, професорки Тамари Березянко та професора кафедри Ігоря Галиці між нашим університетом і Науково-технічною організацією «Teadmus OU» (Естонія) укладено договір про науково-технічну співпрацю. У рамках цього договору співробітники кафедри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Поглиблення міжнародного співробітництва кафедри економіки праці і менеджменту 07 травня 2025

Свято  з присмаком смутку на факультеті готельно-ресторанного  та туристичного бізнесу

28 лютого 2019 року – особливий день для 160 випускників денної та заочної форм навчання факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Цього дня вони розпрощалися зі своїм студентським життям і факультетом, з яким зріднилися, де пізнали перші вагомі перемоги й здобутки, навчилися мислити, приймати рішення й нести за них відповідальність...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свято з присмаком смутку на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 28 лютого 2019