Н У Х Т

Знайомство з флагманом вітчизняної фармацевтики

27 березня 2020

Знайомство з флагманом вітчизняної фармацевтики

Виховання і підготовка високоякісних інженерно-технічних фахівців – це надзвичайно складний і довготривалий процес, що вимагає постійного динамічного руху викладача і студентів молодших курсів. Це викликано, по-перше, потребою у підготовці фахівців широко планової підготовки, а по-друге зацікавити і урізноманітнити студентське життя молоді. І не останню роль тут грає наставництво – виховна і мотиваційна робота в позанавчальний час.

Напередодні запровадження в нашій країні карантину, другокурсники-біотехнологи за підтримки свого наставника Віктора Удимовича відвідали флагман вітчизняної фармацевтики – Фармацевтичну фірму «Дарниця». Спочатку фахівець фірми Марія Кайтан зробила цікавий і змістовний екскурс у минуле компанії, етапи розвитку та становлення, її сьогодення та плани на майбутнє, які сформували компанію, як лідера України. Всі підходи, ставлення, стандарти, що вибудували міцний фундамент і гордо несуть з собою далі: амбітність, піклування про людей, стійкість у складні періоди, далекоглядність.

Після знайомства та інструктажу з техніки безпеки та поводження на виробництві, попрямували до дільниці виробництва інфузійних розчинів, де безпосередньо виготовляється препарат «Тивомакс-Дарниця». Після переодягання у захисний комплект одягу, група відправилася до дільниці, де всім були надані зразки первинної упаковки для інфузійних розчинів на основі поліпропілену. Далі через оглядові вікна побачили процес нагріву, видування форми, охолодження та наповнення. А потім пішли на лінію контролю, куди передають флакони із розчином лікарського засобу після запаювання.

Після дільниці виготовлення інфузійних препаратів побували на дільниці виготовлення ін’єкційних препаратів. Студенти на власні очі побачили такі важливі етапи як виготовлення ін’єкційного розчину, його фільтрування, фасування та стерилізація. Найцікавіше було споглядати за злагодженою роботою персоналу та роботою обладнання, з яким вони були поки що знайомі лише зі сторінок підручників. А наостанок відвідали повністю автоматизований складський комплекс на 10 тисяч палетомісць.

Студенти-біотехнологи щиро вдячні керівництву Фармацевтичної фірми «Дарниця» за можливість відвідати виробництво та на мить стати поруч із фахівцями фармацевтичної справи, та асистенту кафедри біотехнології і мікробіології Віктору Удимовичу за наставництво та постійну підтримку у становленні їх, як фахівців своєї справи!

Опублікований: 27-03-2020
Читайте також:
Розпочалася додаткова сесія вступних випробувань до аспірантури

Вступники до аспірантури, які зареєструвалися для участі у додатковій сесії вступних випробувань, отримали запрошення на тестування у своїх е-кабінетах. Там зазначені дата, час і місце проходження єдиного вступного іспиту та єдиного вступного випробування з методології наукових досліджень. Допуск до пункту тестування розпочинається за 30 хвилин і ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розпочалася додаткова сесія вступних випробувань до аспірантури 20 серпня 2025

Christmas на завершальному в цьому році засіданні Speaking club

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації відбулося завершальне в цьому році засідання Speaking club на тему «Christmas», яке організувала та провела викладачка Наталія Божок разом із давнім партнером кафедри зі США Stuart Snuggs. До святкування Різдва в онлайн-форматі долучилися студенти першого та четвертого курсу спеціальност...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Christmas на завершальному в цьому році засіданні Speaking club 12 грудня 2022

Зимові захисти бакалаврів-біотехнологів

9 і 10 лютого 2021 року відбувся традиційний і водночас хвилюючий момент – на кафедрі біотехнології і мікробіології відбулися публічні захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» заочної форми навчання. Цього року свої роботи до захисту в Екзаменаційній комісії представил...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зимові захисти бакалаврів-біотехнологів 15 лютого 2021

Екскурс в історію альма матер

Першокурсники освітньої програми «Технології харчування» (груп ХЧ-1-3 і ХЧ-1-4) відвідали разом зі своїми кураторами – викладачами кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Музей НУХТ. Екскурсію до історії альма матер провела завідувачка Музею Людмила Бойко. Головним завданням Музею, що розпочав роботу 8 листопада 2014 року, є привер...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екскурс в історію альма матер 29 квітня 2024