Н У Х Т

Закордонне стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи.

04 жовтня 2021

Закордонне стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи.

Науково-педагогічні працівники кафедри готельно-ресторанної справи прагнуть до безперервного навчання, підвищення кваліфікації та професійного розвитку.

 Тож викладачки кафедри, доцентки Тетяна Іщенко та Олена Шидловська пройшли закордонне стажування з 5 липня по 20 серпня 2021 р. із організацією виїзного модуля 13-20 серпня у м. Варна (Республіка Болгарія).

Стажування на базі готельних підприємств було організоване туристичною фірмою «TURAL C» відповідно до угоди про творчу науково-практичну співпрацю.

Наші науково-педагогічні працівниці ознайомилися з досвідом Республіки Болгарія щодо новітніх тенденцій в організації харчування та обслуговування туристів у різних типах засобів розміщення, сучасних підходів до проєктного моделювання готельних підприємств.

Це був неймовірний досвід нетворкінгу з міжнародною академічною спільнотою, роботодавцями, фахівцями-практиками, обміну досвідом, удосконалення професійних компетенцій, підвищення кваліфікації у міжнародному бізнес-середовищі готельних підприємств, опанування кращими європейськими практиками, які викладачки зможуть імплементувати в освітній процес.

Набуті знання та вміння доцентки Тетяна Іщенко та Олена Шидловська використають у викладанні освітніх компонент дисциплін «Ресторанна справа», «Проєктування об’єктів готельно-ресторанного господарства», «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства» за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа».

Проходження закордонного стажування підтверджене сертифікатами міжнародного зразка.

Опублікований: 04-10-2021
Читайте також:
Гармонізація взаємодії вищої школи і промисловості: поглиблюємо співпрацю з ПрАТ «Індар»

Біотехнологія сьогодні розглядається не лише як наукоємна та високоінноваційна галузь промисловості, але й часто як галузь, успішний розвиток якої вкрай важливий, особливо, коли мова йде про виробництво життєво необхідних ліків, таких, наприклад, як інсулін. Отже, підготовка кадрів для таких виробництв, для біотехнологічної галузі в цілому, має стр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гармонізація взаємодії вищої школи і промисловості: поглиблюємо співпрацю з ПрАТ «Індар» 01 лютого 2023

Викладачі університету відвідали потужне інноваційне молочне підприємство

Хоча літо у навчальних закладах – пора канікул і відпусток, наші викладачі завжди готові до активного спілкування з виробничниками. Адже бути в курсі всіх новацій, знайомитися з новими технологіями й обладнаннями, умовами виробництва й параметрами дотримання якості харчової продукції, а ще організовувати проходження нашими студентами практик і спри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі університету відвідали потужне інноваційне молочне підприємство 30 липня 2018

«Перші ластівки» кафедри фінансів

«Першими ластівками» випуску 2020 стали магістри денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування». Випускники успішно захистили 22 магістерські роботи тільки на «відмінно» та «добре». За результатами успішного навчання п’яти магістрам надали рекомендацію кафедри на отримання диплому з відзнакою. Поряд із ґрунтовни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Перші ластівки» кафедри фінансів 17 лютого 2020

Впроваджуємо інноваційні технології у процес навчання іноземним мовам

16 травня 2018 року викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації провели ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інноваційні методи викладання іноземних мов у немовних вищих навчальних закладах». На пленарному засіданні з доповідями виступили завідувач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Галина ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Впроваджуємо інноваційні технології у процес навчання іноземним мовам 17 травня 2018