Магістранти ІІ року навчання кафедри біотехнології та мікробіології продовжують виконання індивідуальних завдань. У цьому семестрі вони зосереджені на науково-дослідній роботі, продовжуюи розпочату у минулому році серію дослідів.
Виконання наукової роботи біотехнологів вимагає ґрунтовної підготовки: достатній рівень спеціальних знань, навичок і скрупульозності, оскільки найменша помилка у експерименті призводить до недостовірного результату. До того ж ця робота дуже кропітка, потребує витримки та уміння чекати на результат. Це не хімічна реакція, де можна змішати всі компоненти та отримати нову сполуку.
Тож головна мета здобувачів – отримати очікуваний результат і обґрунтувати його, спираючись на результати досліджень інших науковців.
Зокрема, Катерина Солошенко виконує дослідження щодо впливу високомолекулярних білків козиного молозива на фагоцитарну активність клітин крові. Також у цьому семестрі магістрантка визначала амінокислотний склад високомолекулярних білків молозива кіз.
Крім того, дослідниця вивчає наукові праці інших студентів, аспірантів і вчених найвищого рівня, і сподівається, що і її публікації привернуть увагу науковців, а результати роботи принесуть користь людству. Адже всі свої статті Катерина пише англійською мовою, щоб їх змогли прочитати науковці з усього світу, які зацікавляться тематикою її роботи.
Бажаємо наснаги і успіху магістрантці! Впевнені, що після закінчення університету, вона знайде роботу до душі, де зможе вповні застосувати знання та уміння, набуті на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ.