Н У Х Т

Заключний семестр наукової роботи

08 жовтня 2020

Заключний семестр наукової роботи

Магістранти ІІ року навчання кафедри біотехнології та мікробіології продовжують виконання індивідуальних завдань. У цьому семестрі вони зосереджені на науково-дослідній роботі, продовжуюи розпочату у минулому році серію дослідів.

Виконання наукової роботи біотехнологів вимагає ґрунтовної підготовки: достатній рівень спеціальних знань, навичок і скрупульозності, оскільки найменша помилка у експерименті призводить до недостовірного результату. До того ж ця робота дуже кропітка, потребує витримки та уміння чекати на результат. Це не хімічна реакція, де можна змішати всі компоненти та отримати нову сполуку.

Тож головна мета здобувачів – отримати очікуваний результат і обґрунтувати його, спираючись на результати досліджень інших науковців.

Зокрема, Катерина Солошенко виконує дослідження щодо впливу високомолекулярних білків козиного молозива на фагоцитарну активність клітин крові. Також у цьому семестрі магістрантка визначала амінокислотний склад високомолекулярних білків молозива кіз.

Крім того, дослідниця вивчає наукові праці інших студентів, аспірантів і вчених найвищого рівня, і сподівається, що і її публікації привернуть увагу науковців, а результати роботи принесуть користь людству. Адже всі свої статті Катерина пише англійською мовою, щоб їх змогли прочитати науковці з усього світу, які зацікавляться тематикою її роботи.

Бажаємо наснаги і успіху магістрантці! Впевнені, що після закінчення університету, вона знайде роботу до душі, де зможе вповні застосувати знання та уміння, набуті на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ. 

Опублікований: 08-10-2020
Читайте також:
В університеті відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ

1 вересня наш колектив відзначав День знань традиційною посвятою першокурсників у студенти Національного університету харчових технологій. У актовій залі університету зібралися першокурсники, їх батьки, студенти старших курсів, адміністрація й викладачі, роботодавці. Присутніх тепло привітав ректор університету Анатолій Українець. Він розповів про...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ 01 вересня 2017

Свято першокурсників Навчально-наукового інституту харчових технологій

23 жовтня 2019 року в Навчально-науковому інституті харчових технологій відбулась найочікуваніша подія жовтня – День  першокурсника-2019. Щорічний конкурс інституту вже неодноразово запалював сцену НУХТ, і цей рік не став винятком. Новий формат свята дав змогу побачити усі таланти першокурсників, які оцінювали директор інституту Оксана Кочубей-Литв...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свято першокурсників Навчально-наукового інституту харчових технологій 25 жовтня 2019

Новітні форми організації навчального процесу застосовують наші фахівці

2 лютого 2018 року викладачі циклової комісії фахових дисциплін економічного циклу Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ Лариса Орленко та Марина Соколан провели відкрите бінарне заняття «Маркетингові дослідження з використанням анкет на основі інформаційних систем і технологій» з дисциплін «Ринкові дослідження» та «Інформаційні системи і т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новітні форми організації навчального процесу застосовують наші фахівці 02 лютого 2018

Зони елітарної освіти на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції

У межах вивчення дисципліни «Управління якістю продукції та послуг ресторанного господарства. Модуль 1. Якість та безпечність харчових продуктів з основами НАССР» здобувачі бакалаврської освітньої програми «Технології харчування» під керівництвом гаранта програми, професора кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олега Кузьміна взяли...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зони елітарної освіти на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції 20 грудня 2023