Н У Х Т

З початком практики, шановне студентство!

13 січня 2020

З початком практики, шановне студентство!

У нашому університеті велика увага приділяється практичній підготовці здобувачів вищої освіти, адже саме під час проходження практики студент не лише знайомиться з підприємством галузі, але й упевнюється у правильності обраної професії, набуває виробничих навичок, вчиться приймати самостійні рішення в реальних виробничих умовах.

13 січня 2020 року розпочалася практична підготовка студентів факультетів біотехнології та екологічного контролю, автоматизації і комп’ютерних систем, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (спеціальність «Туризм») , Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого та Навчально-наукового інституту харчових технологій (спеціальність «Хімічні технології та інженерія»).

Колективи випускових кафедр активно співпрацюють із кращими роботодавцями, тож наші студенти отримують унікальну можливість бути направленими на бази практик - найпотужніші високотехнологічні підприємства України, де вивчають напрямки діяльності та організації роботи, закріплюючи, поглиблюючи та розширюючи знання і уміння, отримані під час навчання, та застосовують їх для розв’язання актуальних проблем, що забезпечує належний рівень професійної підготовки.

Крім того, саме під час проходження практики, здобувачі збирають матеріали для виконання кваліфікаційної дипломної роботи та активно готуються до майбутньої роботи за спеціальністю.

Студентам надається можливість вивчити структуру та організацію діяльності установ і підприємств, ознайомитися з питаннями наукової організації праці; засвоїти методи дослідження, опанувати завдання, спрямовані на розв'язання конкретних виробничих проблем; поглибити навички роботи, набути практичні навики на робочих місцях.

До керівництва практикою залучаються досвідчені викладачі університету та спеціалісти з даного фаху, які працюють в організаціях, установах на підприємствах, де проходить практика.

Бажаємо здобувачам вищої освіти яскравих вражень, вдалого проходження практики та успішних оцінок за її результатами!

Опублікований: 13-01-2020
Читайте також:
В університеті відбувся просвітницький захід

Наш університет приймав гостей у рамках «Технічних днів автоматизації». Це відкритий просвітницький захід, який проводиться для пояснення та популяризації сучасних технологій промислової автоматизації, з напівформальними доповідями та неформальним спілкуванням. Цього разу в ньому взяла участь команда компанії «IT-Enterprise». Зокрема, Юлія Майовсь...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті відбувся просвітницький захід 14 серпня 2018

Puzzle-Marketing для майбутніх вступників

У рамках Дня відкритих дверей НУХТ відбулася зустріч абітурієнтів із викладачами кафедри маркетингу. Майбутнім студентам презентували спеціальності «Маркетинг», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», за якими здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів. Спікери розповіли про маркетингові дисципліни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Puzzle-Marketing для майбутніх вступників 26 лютого 2018

Всеукраїнське методичне об’єднання викладачів

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти разом із Відокремленим структурним підрозділом «Полтавський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» 10 травня 2023 року провели онлайн-засідання Всеукраїнського методоб’єдання викладачів освітньо-професійної програми «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Всеукраїнське методичне об’єднання викладачів 11 травня 2023

МОН розпочинає серію відеороз’яснень та інфографік для вступників

Напередодні початку основного етапу вступної кампанії Міністерство освіти і науки традиційно запускає серію відеороз’яснень із найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків. Перший ролик про вступні іспити та творчі конкурси вже доступний на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2020» та на офіційному YouTube-каналі М...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МОН розпочинає серію відеороз’яснень та інфографік для вступників 22 липня 2020