Н У Х Т

Кафедра інформаційних технологій, штучного інтелекту і кібербезпеки започаткувала нову наукову конференцію

05 липня 2024

Кафедра інформаційних технологій, штучного інтелекту і кібербезпеки започаткувала нову наукову конференцію

3-4 червня 2024 року відбулася Перша міжнародна науково-практична конференція «Штучний інтелект та інформаційні технології» (AIIT-2024), присвячена сучасним науковим проблемам у сфері ІТ, штучного інтелекту, аналізу даних, робототехніки, інтернету речей, кібербезпеки тощо.

Конференція була організована кафедрою інформаційних технологій, штучного інтелекту і кібербезпеки (ІТШІК) за ініціативи завідувача кафедри Сергія Грибкова. Крім того, до організації активно долучились колеги з інших кафедр факультету автоматизації і комп’ютерних систем (АКС), а також ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Warsaw University of Technology (м. Варшава, Польща), Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України, Черкаського державного технологічного університету і Національного транспортного університету. Захід був зареєстрований у МОН України.

На початку конференції зі вступним словом виступив проректор НУХТ з наукової роботи Сергій Токарчук. Він привітав учасників і наголосив на важливості проведення таких заходів, які сприяють науковому розвитку, співпраці та обміну досвідом між фахівцями.

Попри те, що конференція проводилася вперше, вона викликала значний інтерес. І це зрозуміло, адже питання застосування штучного інтелекту та інформаційних технологій із кожним днем стають усе більш актуальними. Крім того, кафедра ІТШІК і факультет АКС мають досвід проведення подібних наукових заходів у минулі роки.

Роботу наукового івенту доповіддю «Аналіз та прогнозування розповсюдження забруднень з асиміляцією даних» відкрив професор Іван Ковалець із Інституту проблем математичних машин і систем НАН України. Він розповів, наскільки важливими є технології асиміляції даних для моделювання та прогнозування даних щодо довкілля та навів чимало цікавих прикладів зі свого досвіду й напрацювань колег із України та з-за кордону.

Далі заслухали виступи фахівців із інших установ і здобувачів освіти. Обговорювалося застосування штучного інтелекту в різних сферах життя, нейромережі та машинне навчання, інтелектуальний аналіз даних, комп'ютерний зір і навігація, автоматизація та робототехніка, кіберзахист і безпека даних, математичне моделювання та прогнозування процесів, а також створення прикладних інформаційних систем.

Особливий інтерес аудиторії традиційно викликали роботи, спрямовані на практичне застосування, а також допомогу особам із обмеженими можливостями. Цього разу серед таких розробок було презентовано системи для людей із порушеннями зору та хворих на цукровий діабет.

Після кожного виступу всі охочі могли поставити свої запитання до доповідачів та отримати відповіді на них. Деякі учасники обмінялися контактами в LinkedIn та інших мережах і продовжили спілкування після завершення конференції.

Ми були раді побачити та почути наших колег – науковців, викладачів, фахівців ІТ-компаній, випускників, аспірантів і студентів, які поділилися з публікою результатами своїх досліджень. Загалом онлайн-слухання конференції AIIT-2024 тривали понад п’ять годин. За цей час зі своїми презентаціями виступили 37 доповідачів. Усього на заході були присутні понад 60 учасників, а до публікації у збірнику праць було подано 163 матеріали. Окремі доповіді та виступи було підготовлено англійською мовою.

Дякуємо всім колегам за допомогу в організації конференції, а авторам – за інтерес і активну участь у AIIT-2024! Бажаємо подальших творчих успіхів у наукових дослідженнях.

Також запрошуємо всіх охочих до участі в інших наукових заходах на базі НУХТ, зокрема у щорічній конференції з автоматизації та ІТ, яку організовує факультет АКС кожного листопада.

Опублікований: 05-07-2024
Читайте також:
Інноваційні пропозиції на міжкафедральному захисті кваліфікаційних робіт

В університеті тривають захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти. Ще жодний навчальний рік не обходився без захисту бодай одного міжкафедрального дипломного проєкту. Суть полягає в тому, що здобувачі освіти різних освітньо-професійних програм виконують дослідження якоїсь спільної тематики, але кожний у розрізі своєї спеціальності чи ос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інноваційні пропозиції на міжкафедральному захисті кваліфікаційних робіт 19 лютого 2021

Святковий профорієнтаційний майстер-клас для київських школярів від кафедри готельно-ресторанної справи

Напередодні травневих свят кафедра готельно-ресторанної справи активно проводить профорієнтаційні заходи. Доцент кафедри Тетяна Сильчук зі студентами-першокурсниками спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Ольгою Петровською, Анастасією Денисенко, Давидом Асатряном і Артемом Вельховецьким відвідали гімназію №59 імені Бойченка міста Києва. Д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Святковий профорієнтаційний майстер-клас для київських школярів від кафедри готельно-ресторанної справи 26 квітня 2019

Усі нюанси івент-індустрії дізналися здобувачі спеціальності «Туризм» від фахівця-практика

12 квітня 2021 року у рамках вивчення дисципліни «Івент-менеджмент», а також проведення кураторської години для здобувачів 1 і 3 курсів спеціальності 242 «Туризм» за ініціативи старшої викладачки кафедри туристичного та готельного бізнесу Уляни Ситайло відбувся онлайн-лекторій ведучого приватних і корпоративних івентів Юрія Ситайло. Багатий профес...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Усі нюанси івент-індустрії дізналися здобувачі спеціальності «Туризм» від фахівця-практика 13 квітня 2021

Перший майстер-клас для слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» з кондитерського мистецтва

24 березня 2018 року відбувся перший майстер-клас з кондитерського мистецтва для слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі». У технологічній лабораторії кафедри готельно-ресторанної справи 15 студентів різних спеціальностей денної форми навчання бакалаврату і магістратури привітала з початком занять менеджер освітн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший майстер-клас для слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» з кондитерського мистецтва 26 березня 2018