Н У Х Т

Із цьогорічними випускниками попрощалися у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ

02 липня 2018

Із цьогорічними випускниками попрощалися у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ

27 червня 2018 року у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся випускний вечір для студентів електромеханічного та комп'ютерно-технологічного відділень.

Із вітальним словом звернувся до всіх присутніх директор коледжу, кандидат технічних наук Анатолій Палаш. В урочистій обстановці він вручив випускникам дипломи. До Книги пошани були занесені прізвища студентів, які закінчили навчальний заклад із відзнакою: Дениса Гричука, Олега Іваненка, Антона Крутських, Миколи Лавренка, Олександра Ляшенка, Євгенія Медухи, Вадіма Файрушина,  Дениса Ширая.

За активну участь у громадському житті коледжу та студентському самоврядуванні, значні досягнення в спорті та художній самодіяльності випускники були нагороджені грамотами та подяками.

Найщиріші вітання та напутні слова прозвучали від куратора Наталії Гайворонської. Вона побажала своїм уже колишнім студентам успіхів у професійному та особистому житті.

Подяки від адміністрації та профспілкового комітету  за активну участь у громадському житті навчального закладу та виховання дітей отримали й батьки випускників. Від імені батьківської громади виступила Тетяна Горпініч. Вона побажала випускникам щасливої долі та подякувала педагогічному колективу за навчання та виховання їхніх дітей.

Зі словами подяки від усіх випускників звернувся до викладачів, працівників коледжу та батьків випускник, відмінник навчання Олег Іваненко. На біс із жартівливими новинами з життя коледжу виступили дворазові переможці коледжівської «Ліги сміху», учасники команди «Батальйон підкаблучників Полтави» Владислав Новоселець, Павло Чепурний.

Святковий настрій створювали музичні номери у виконанні учасників художньої самодіяльності.

Хочеться звернутися до випускників словами поетеси Ліни Костенко: «І кожен фініш – це, по суті, старт…». Нехай вдалий фініш у навчанні стане для вас поштовхом до нових звершень. Лише за таких умов життя буде яскравим, сповненим радості пізнання і перемог. Щасливої дороги, випускники!

Опублікований: 02-07-2018
Читайте також:
Кафедра інформаційних технологій, штучного інтелекту і кібербезпеки започаткувала нову наукову конференцію

3-4 червня 2024 року відбулася Перша міжнародна науково-практична конференція «Штучний інтелект та інформаційні технології» (AIIT-2024), присвячена сучасним науковим проблемам у сфері ІТ, штучного інтелекту, аналізу даних, робототехніки, інтернету речей, кібербезпеки тощо. Конференція була організована кафедрою інформаційних технологій, штучного і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра інформаційних технологій, штучного інтелекту і кібербезпеки започаткувала нову наукову конференцію 05 липня 2024

Українські дипломи за кордоном: правові та практичні аспекти визнання

Асистентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, членкиня Європейського молодіжного парламенту Україна Марія Омельченко взяла участь у вебінарі «Визнання українських дипломів та кваліфікацій за кордоном», організованому за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерства освіти і науки України. Захід ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Українські дипломи за кордоном: правові та практичні аспекти визнання 17 червня 2026

Доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки виступив на зібранні Всеукраїнського об’єднання «Мережа енергоефективних хлібопекарів»

11 грудня 2020 р. доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Олексій Пилипенко взяв участь у шостому зібранні Всеукраїнського об’єднання «Мережа енергоефективних хлібопекарів» із доповіддю «Промисловий холод». У доповіді нашого фахівця розглядалися: абсорбційні холодильні машини, холодильні системи, що працюють на СО2, оптимізація компо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки виступив на зібранні Всеукраїнського об’єднання «Мережа енергоефективних хлібопекарів» 11 грудня 2020

Наші студенти – бронзові призери Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

З 23 по 26 квітня на базі НУБІП України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії. Наш університет на цих змаганнях ерудитів гідно представила команда у складі: Олени Теребило (ХТ-2-05), Вячеслава Длужевського (ХТ-4-06), Ольги Чугай (ХТ-3-06), Євгена Гука (БТ-1-01), Анни Зварич (БТ-2-01). Цьогоріч олімпіада проходила у 3 тури...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші студенти – бронзові призери Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії 27 квітня 2018