Н У Х Т

Плідна наукова співпраця кафедри готельно-ресторанної справи

07 жовтня 2022

Плідна наукова співпраця кафедри готельно-ресторанної справи

6 жовтня академічна спільнота кафедри готельно-ресторанної справи долучилася до організації та участі в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», що працювала у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Не зважаючи на тяжкі обставини сьогодення в країні, наукова конференція об’єднала наукову спільноту не тільки з різних куточків України: м. Львова, м. Києва, м. Полтави, м. Яворівська, м. Івано-Франківська, м. Одеси, м. Мукачева, м. Запоріжжя, м. Дніпра, м. Хмельницького, м. Харкова, м. Херсона, м. Вінниці, м. Сєвєродонецька, м. Кропивницького, але й Польщі.

Урочисто відкрили конференцію та привітали присутніх фахівці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Андрій Вовканич, декан факультету туризму, доцент Володимир Холявка, завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професорка Марія Паска; burmistr Lubyczy Krölewskiej, Polska Marek LUSZCZYNSKI;  проректор з наукової роботи НУХТ, доцент Сергій Токарчук; проректор з економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, доцент Роман Шерстюк.

На конференції плідно, дискусійно, а також результативно були розглянуті та вирішені найактуальніші питання та виклики, перед якими стоять підприємства сфери гостинності нашої країни.

Серед спікерів наукового івенту – керівниця Навчального центру «Рейкарц Хотел Менеджмент» Ірина Магалецька, керівниця компанії «PROFI CLUB» Ольга Михайлова, засновник Школи гостинного сервісу «Horeca School», маркетолог та SEO-менеджер готелю «Швейцарський» Михайло Шевелюк та інші представники вітчизняної академічної спільноти, експерти галузі, стейкхолдери індустрії гостинності.

Наші науковці дуже вдячні академічній спільноті Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зокрема організаторам конференції, завідувачці кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професорці Марії Пасці та доцентці кафедри готельно-ресторанного бізнесу Уляні Гузар за плідну співпацю!

Разом до Перемоги на освітньому фронті!  

Опублікований: 07-10-2022
Читайте також:
Година спілкування до Дня Соборності України

22 січня 2017 року Україна відзначатиме 98-му річницю з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відомий прогресивному людству як День Соборності України. У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Година спілкування до Дня Соборності України 17 січня 2017

Зустріч друзів у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ

1 червня 2019 року у Полтавському коледжі харчових технологій нашого університету відбулася традиційна зустріч випускників минулих років. Згадати студентські роки, поділитися своїми успіхами, побачити старих друзів, подякувати викладачам за науку приїхали більше сотні колишніх студентів. На зустріч прибули навіть випускники, які закінчили коледж 60...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустріч друзів у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ 03 червня 2019

Ректор університету відзвітував перед Конференцією трудового колективу

23 грудня 2021 року відбулася Конференція трудового колективу університету. Голова Конференції, перший проректор Володимир Яровий повідомив, що зареєструвався 91 делегат, а всього обраних делегатів 116, тож необхідний кворум є, і Конференція розпочала свою роботу. Першими відповідно до порядку денного розглянули зміни до складу вченої ради універ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ректор університету відзвітував перед Конференцією трудового колективу 23 грудня 2021

Із новітньою українською культурою знайомила здобувачів освіти доцентка кафедри гуманітарних дисциплін

21 квітня доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Олена Пивоваренко прочитала відкриту лекцію «Новітня українська культура першої половини ХХ ст.» для здобувачів факультету біотехнології та екологічного контролю. Із захопленням здобувачі сприймали матеріал, адже мали змогу ознайомитися з шедеврами українського та світового мистецтва. Розвиток теат...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із новітньою українською культурою знайомила здобувачів освіти доцентка кафедри гуманітарних дисциплін 22 квітня 2021