Н У Х Т

Чергова спортивна перемога першокурсника-біотехнолога

07 грудня 2022

Чергова спортивна перемога першокурсника-біотехнолога

3-4 грудня 2022 року у Полтавській області відбувся відкритий особистий чемпіонат Лубенської територіальної громади зі спортивного орієнтування, присвячений Дню Збройних Сил України, участь у якому взяв здобувач освіти І курсу факультету біотехнології та екологічного контролю Максим Клименко.

Організаторами змагань виступили сектор з питань фізичної культури і спорту відділу сім’ї, молоді та спорту, управління освіти виконавчого комітету Лубенської міськради та дитячо-юнацький клуб зі спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

Згідно зі затвердженою програмою, змагання відбулися на середній дистанції у заданому напрямку та дистанції по вибору у вікових групах від 10 до 55 років.

У змаганнях брали участь спортсмени клубів, навчальних закладів, підприємств Лубенської територіальної громади, а також спортсмени дев’яти областей України, міста Києва та Норвегії. Загальна кількість учасників – 121 особа.

Київ був представлений командою «Sever» (тренерка – майстриня спорту міжнародного класу Олена Доценко) із 16 спортсменів, які принесли команді 17 призових місць за два дні.

Наш здобувач освіти Максим Клименко посів два призових місця: перше – на середній дистанції у заданому напрямку (03.12) та друге – на дистанції по вибору контрольних пунктів (04.12). За сумою балів двох днів він виборов перше місце і був нагороджений кубком.

Вітаємо Максима! Бажаємо щоденно удосконалювати свої навички зі спортивного орієнтування та, звичайно, успішного завершення першого навчального семестру. 

Опублікований: 07-12-2022
Читайте також:
У Львівському коледжі НУХТ встановили меморіальну дошку на честь Героя

2 березня у Львівському фаховому коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ відбулося встановлення меморіальної дошки на честь завідувача економіко-технологічного відділення Тараса Березюка, який від початку повномасштабного вторгнення агресора на територію України пішов захищати нашу землю від окупантів і загинув 24 серпня 2022 року. До поді...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Львівському коледжі НУХТ встановили меморіальну дошку на честь Героя 03 березня 2023

Практичним досвідом діляться стейкхолдери

На кафедрі обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ у форматі онлайн-лекції в ZOOM відбулася зустріч викладачів і здобувачів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» зі стейкхолдеркою, начальницею відділу фінансової та податкової звітності АТ «Укртелеком», випускницею кафедри Мар'яною Зелінською. Гостя з практично...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичним досвідом діляться стейкхолдери 13 жовтня 2021

Тиждень циклових комісій спеціальностей «Галузеве машинобудування» і «Енергетичне машинобудування»

З 2 по 6 березня 2020 року у Полтавському коледжі харчових технологій нашого університету відбувся тиждень циклових комісій спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 142 «Енергетичне машинобудування». Тиждень почався із зустрічі з працівниками патрульної поліції м. Полтава. Представники поліції дали змістовні відповіді на запитання студенті...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень циклових комісій спеціальностей «Галузеве машинобудування» і «Енергетичне машинобудування» 10 березня 2020

Кафедра гуманітарних дисциплін вшанувала День захисників і захисниць України

Кафедра гуманітарних дисциплін провела низку заходів, присвячених Дню захисників і захисниць України, що традиційно відзначається водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Професорка Надія Левицька ознайомила здобувачів з історією вшанування цього свята та його значенням для сьогодення, українським козацтвом, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра гуманітарних дисциплін вшанувала День захисників і захисниць України 04 жовтня 2023