Н У Х Т

Чергова спортивна перемога першокурсника-біотехнолога

07 грудня 2022

Чергова спортивна перемога першокурсника-біотехнолога

3-4 грудня 2022 року у Полтавській області відбувся відкритий особистий чемпіонат Лубенської територіальної громади зі спортивного орієнтування, присвячений Дню Збройних Сил України, участь у якому взяв здобувач освіти І курсу факультету біотехнології та екологічного контролю Максим Клименко.

Організаторами змагань виступили сектор з питань фізичної культури і спорту відділу сім’ї, молоді та спорту, управління освіти виконавчого комітету Лубенської міськради та дитячо-юнацький клуб зі спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

Згідно зі затвердженою програмою, змагання відбулися на середній дистанції у заданому напрямку та дистанції по вибору у вікових групах від 10 до 55 років.

У змаганнях брали участь спортсмени клубів, навчальних закладів, підприємств Лубенської територіальної громади, а також спортсмени дев’яти областей України, міста Києва та Норвегії. Загальна кількість учасників – 121 особа.

Київ був представлений командою «Sever» (тренерка – майстриня спорту міжнародного класу Олена Доценко) із 16 спортсменів, які принесли команді 17 призових місць за два дні.

Наш здобувач освіти Максим Клименко посів два призових місця: перше – на середній дистанції у заданому напрямку (03.12) та друге – на дистанції по вибору контрольних пунктів (04.12). За сумою балів двох днів він виборов перше місце і був нагороджений кубком.

Вітаємо Максима! Бажаємо щоденно удосконалювати свої навички зі спортивного орієнтування та, звичайно, успішного завершення першого навчального семестру. 

Опублікований: 07-12-2022
Читайте також:
Про особливості відновлення гастрономічного туризму дізнавалися студенти-першокурсники

Студенти першого курсу спеціальності «Туризм» разом із доцентом Тетяною Мірзодаєвою у рамках вивчення дисципліни «Винний та гастрономічний туризм: досвід ЄС для України», взяли участь у вебінарі «Як ми стикаємося з майбутнім гастрономічного туризму?», організованому UNWTO. Координатор Майстра з гастрономічного туризму при БКК Девід Мора та начальн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про особливості відновлення гастрономічного туризму дізнавалися студенти-першокурсники 25 травня 2020

Професор кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління зустрівся зі студентами київського коледжу

Професор кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Вячеслав Іващук зустрівся зі здобувачами освітнього ступеню «молодший спеціаліст» Київського коледжу міського господарства, що навчаються за спорідненими зі спеціальностями нашого університету – 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та 151 «Автоматизація та комп...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Професор кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління зустрівся зі студентами київського коледжу 24 грудня 2019

«Madame Web» на черговому засіданні Movie Club

Movie Club кафедри іноземних мов професійного спрямування продовжує свою активну діяльність. 5 квітня 2024 року здобувачі групи ТІ-1-1 Навчально-наукового інституту харчових технологій разом зі старшою викладачкою Людмилою Юрчук подивилися сучасний американський фільм «Madame Web» – Мадам Павутина (2024 р.). Цей фільм належить до жанру екшн, фенте...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Madame Web» на черговому засіданні Movie Club 08 квітня 2024

Нове про Україну дізналися та збагатили свій словниковий запас з англійської учасники патріотичного заходу з гостем зі США

Викладачка кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Наталія Божок разом зі спеціальним гостем Stuart Snuggs провела у онлайн-форматі виховний захід на національно-патріотичну тематику «Ukraine is in my heart». У заході взяли участь здобувачі освіти  першого курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-науковог...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нове про Україну дізналися та збагатили свій словниковий запас з англійської учасники патріотичного заходу з гостем зі США 24 листопада 2020