Н У Х Т

Вступники-2019 можуть підвищити свій бал за допомогою 3-х коефіцієнтів

08 липня 2019

Вступники-2019 можуть підвищити свій бал за допомогою 3-х коефіцієнтів

Під час вступної кампанії 2019-го, як і торік, є 3 коригувальні коефіцієнти: сільський, регіональний і галузевий. На них множитиметься конкурсний бал певних категорій вступників. Відповідне роз’яснення надав Директорат вищої освіти та освіти дорослих МОН у зв’язку з початком активної фази вступної кампанії.

Так, претендувати на сільський коефіцієнт (СК) можуть ті, хто в рік вступу закінчили школу на території села й зареєстровані в селі. СК дорівнює 1,02 для всіх таких вступників, а також 1,05 для вступників на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка.

Перелік шкіл, учні яких мають право на сільський коефіцієнт, завантажений до ЄДЕБО. Тож в електронних кабінетах випускників таких закладів автоматично з’являється повідомлення про можливість застосування СК. Однак, щоб його отримати, вступник має завантажити в електронний кабінет або додати до паперової заяви довідку про місце реєстрації. Її форма є в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою КМУ від 2 березня 2016 року № 207.

Важливо, що цього року не має значення, скільки часу вступник зареєстрований у селі. Проте, варто звернути увагу, що СК не застосовується для вступників, які закінчили школу або зареєстровані на території селищ.

Регіональний коефіцієнт (РК) нараховується тим вступникам, які обирають виші НЕ в Києві. Для 11 регіонів РК дорівнює 1,04. Це такі області: Донецька, Житомирська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська. В усіх інших випадках РК дорівнює 1,02.

Галузевий коефіцієнт (ГК) дорівнює 1,02 і діє для вступників на ті спеціальності, яким надається особлива державна підтримка. Необхідно звернути увагу, що ГК застосовується тільки для заяв із першою та другою пріоритетністю.

Регіональний і галузевий коефіцієнти нараховуються вступникові автоматично, тобто для їх отримання йому не потрібно робити жодних додаткових дій.

Відеороз’яснення щодо коефіцієнтів можна переглянути тут

Нагадуємо, що цього року 4 категорії вступників можуть отримати додаткові бали до свого конкурсного бала, але для їх нарахування є певні умови, які обов’язково треба врахувати під час подання заяв до вишів.

Опублікований: 08-07-2019
Читайте також:
Кафедра іноземних мов професійного спрямування розпочинає співпрацю з вишгородською спеціалізованою школою «Сузір’я»

2 квітня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Юрчук відвідала спеціалізовану школу «Сузір’я» з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики в м. Вишгороді Київської області. Директорка школи Тетяна Волотовська гостинно зустріла нашого фахівця і запросила на зустріч із педагогічним колективом. Наш ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра іноземних мов професійного спрямування розпочинає співпрацю з вишгородською спеціалізованою школою «Сузір’я» 03 квітня 2018

Університет презентує свій науковий доробок у рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій

11-13 вересня 2018 у Києві проходить Всеукраїнський тиждень харчових технологій, який включає в себе провідні виставки харчової промисловості України SWEETS Ukraine, BAKERY Ukraine, INPRODMASH, UPAKOVKA. Наш університет – традиційний учасник цієї ключової події галузі, що збирає фахівців всіх областей харчової і переробної промисловості для обміну...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет презентує свій науковий доробок у рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій 12 вересня 2018

Викладачі знайомлять з університетом старшокурсників Кам’янець-Подільського коледжу НУХТ

3 лютого 2017 року в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулася зустріч викладачів нашого університету з викладачами коледжу та студентами технологічного відділення, спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів». На зустрічі були присутні: завідувач кафедри технології хлібопе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі знайомлять з університетом старшокурсників Кам’янець-Подільського коледжу НУХТ 03 лютого 2017

Безцінний досвід отримали наші студенти на одному з найбільших очних змагань із програмування в світі

Завершилася Чотирнадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2019», участь у якій цього року взяли 88 команд із 19 міст 7 країн світу, що представили 33 університети. Серед традиційних учасників цих престижних інтелектуальних перегонів традиційно були і команди факультету автоматизації і...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Безцінний досвід отримали наші студенти на одному з найбільших очних змагань із програмування в світі 12 липня 2019