Н У Х Т

Визначені переможниці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія»

07 квітня 2021

Визначені переможниці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія»

На кафедрі технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія».

Комісія у складі доцентки, к.т.н. Олени Подобій (голова) і доценток, к.х.н. Світлани Ковальової та Тетяни Бойчук обрала переможців.

1 місце посіла робота бакалаврині Мирослави Скобленко (керівник – доцент Ігор Фесич), присвячена технології отримання хлібопекарського поліпшувача зі збалансованим вмістом кальцію, магнію та фосфору для подальшого його використання в технології хлібобулочних виробів із підвищеною мінеральною цінністю. Конкурсна робота має апробації на наукових конференціях та акт впровадження у виробництво.

2 місце – робота магістрантки Юлії Коробки (керівниця – Світлана Ковальова), присвячена технології отримання харчової добавки Е474 із вітчизняної сировини. Молодою науковицею запропоновано в якості жирового компонента для одержання цукрогліцериду використовувати олію соняшника лінолевого типу, поширеного на території України. Конкурсна робота має апробації на наукових конференціях, підготовлений і направлений до видання рукопис наукової статті.

Вітаємо дівчат і бажаємо перемоги у ІІ етапі Конкурсу, що відбудеться незабаром на базі ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро)!

Опублікований: 07-04-2021
Читайте також:
Практична допомога у професійному розвитку спеціалістам олійно-жирової галузі від наших фахівців

Протягом двох десятиріч Одеський інститут післядипломної освіти НУХТ плідно співпрацює у сфері професійного розвитку спеціалістів олійно-жирової галузі з асоціацією «Укроліяпром», яка вже більше 20 років об’єднує більшість підприємств галузі і представляє їхні інтереси як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку. Підприємства-члени асоціації п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практична допомога у професійному розвитку спеціалістам олійно-жирової галузі від наших фахівців 30 липня 2019

Наставництво – це на все життя

Попри складний період в Україні через пандемію коронавірусу, здобувачі освіти та викладачі продовжують дистанційно проводити заплановані заняття за допомогою сучасних мультимедійних засобів. Це ж стосується і роботи наставників академічних груп студентів. Зокрема, асистент кафедри біотехнології і мікробіології Віктор Удимович постійно тримає зв'яз...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наставництво – це на все життя 26 листопада 2020

Вебінар для здобувачів спеціальності «Харчові технології» від компанії «Данон»

28 жовтня 2020 року компанія «Данон» за підтримки відділу працевлаштування НУХТ, директора Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксани Кочубей-Литвиненко та викладачів кафедри технології молока і молочних продуктів провела для здобувачів, які навчаються за спеціальністю 181 «Харчові технології», вебінар «Сучасний процес виробництва мол...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вебінар для здобувачів спеціальності «Харчові технології» від компанії «Данон» 30 жовтня 2020

Літературно-мистецький захід на честь Тараса Шевченка на кафедрі іноземних мов професійного спрямування

Щороку в березні викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування проводять заходи, присвячені вшануванню пам'яті Тараса Шевченка. Цьогоріч 13 березня відбувся літературно-мистецький захід під назвою «Творчість Т.Г. Шевченка у перекладах», присвячений 205-річниці з дня народження нашого славетного поета і пророка. Свято розпочалося аудіозап...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Літературно-мистецький захід на честь Тараса Шевченка на кафедрі іноземних мов професійного спрямування 14 березня 2019