Н У Х Т

В університеті розпочалася вакцинація від COVID-19

09 червня 2021

В університеті розпочалася вакцинація від COVID-19

За ініціативи Профкому співробітників та підтримки ректорату в університеті розпочалася вакцинація колективу від COVID-19.

Нагадаємо, що відповідно до Дорожньої карти зі впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19 працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту, а керівництво нашого вишу дуже відповідально ставиться до здоров’я викладачів, співробітників і здобувачів освіти, тож у дуже стислий термін усі необхідні вимоги для організації щеплення були виконані, й 9 червня до університету прибула мобільна бригада медиків.

Перш ніж робити щеплення, працівники мобільної бригади проводять первинний медичний огляд – міряють температуру, пульс, тиск, розпитують про самопочуття, наявність хронічних хвороб, алергій тощо. Крім того, бажаючі щепитися заповнюють бланк інформованої згоди та оцінки стану здоров’я на проведення щеплення, а дані тих, хто не має декларації зі сімейним лікарем медичні працівники вносять до електронної бази.

Після оформлення усіх документів, відбувається процес щеплення. Для щеплення використовують вакцину «Comirnaty» від компанії «Pfizer-BioNTech». Зауважимо, що ця вакцина призначена для пріоритетної імунізації освітян від  COVID-19 за рішенням оперативного штабу МОЗ із протидії вакцинокерованим інфекціям.

Щеплення в університеті відбуватиметься 9-10 червня. У перший день вакцинувалися ректор університету Олександр Шевченко, проректори Володимир Яровий, Лариса Арсеньєва, Олександр Бессараб, керівники структурних підрозділів, викладачі, співробітники. Загалом до списків на щеплення записалися понад 500 осіб. Другу дозу вакцини щеплені у ці дні отримають через 21 день.

Бажаємо  здоров’я усім членам нашого колективу! Бережіть себе і своїх близьких! 

Опублікований: 09-06-2021
Читайте також:
Об’єднуємося з професіоналами

Встановлення партнерських відносин із зовнішніми стейкхолдерами є одним із напрямків розвитку освітніх програм. Для забезпеченні високої якості професійної підготовки фахівців спеціальності «Туризм» кафедра туристичного та готельного бізнесу ініціювала співпрацю з Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ), яка об’єднує гідів на заса...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Об’єднуємося з професіоналами 23 січня 2023

Майстер-клас гуртка «Адаптроніка та пневмоавтоматика» для першокурсників

14 вересня на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбувся перший майстер-клас для першокурсників групи ПМ-1-1 на базі гуртка «Адаптроніка та пневмоавтоматика». На ньому згадали Excel, як створювати таблиці й присвоювати їм умовне форматування, писати формули й проводити розрахунки, будувати 3D-графіки. Все це зовсім скоро знадобиться здоб...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майстер-клас гуртка «Адаптроніка та пневмоавтоматика» для першокурсників 16 вересня 2021

Нова наукова вершина підкорена магістранткою кафедри готельно-ресторанної справи

Здобувачка освіти магістерського рівня кафедри готельно-ресторанної справи Ангеліна Романюк стала бронзовою переможницею Міжнародного конкурсу студентських наукових праць «Black Sea Science 2023», який щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-FoodAssociation. ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нова наукова вершина підкорена магістранткою кафедри готельно-ресторанної справи 14 квітня 2023

У дванадцяте зібралися науковці для обговорення підвищення ефективності діяльності підприємств

22-23 листопада 2023 року в університеті відбулася XІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової та переробної галузей АПК», яку дванадцятий рік поспіль організовує кафедра економіки і права Навчально-наукового інституту економіки і управління. Пленарне засідання відкрив проректор з науков...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У дванадцяте зібралися науковці для обговорення підвищення ефективності діяльності підприємств 23 листопада 2023