Н У Х Т

Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології» 2020-2021 н.р.

16 квітня 2021

Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології» 2020-2021 н.р.

15 квітня 2021 р. у форматі відеоконференції відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології» 2020-2021 н.р.

Для участі у ІІ турі Конкурсу надійшли 60 робіт із 27 провідних закладів вищої освіти. За результатами попереднього рецензування для участі у підсумковій конференції були запрошені 35 авторів наукових робіт, які були оцінені рецензентами у 55 і вище балів.

У підсумковій конференції взяв участь 31 здобувач із 18 закладів вищої освіти України, які є авторами 29 наукових робіт. Для об’єктивного оцінювання наукових робіт до складу конкурсної комісії увійшли провідні науковці з різних закладів вищої освіти: Національного університету харчових технологій, Одеської національної академії харчових технологій, Харківського державного університету харчування та торгівлі, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського національного торговельно-економічного університету, Полтавської державної аграрної академії, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Херсонського національного технічного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, Черкаського державного технологічного університету.

Презентації і розгляд наукових робіт відбувалися у п’яти секціях – «Технології хлібопекарських,  кондитерських виробів і переробки зерна», «Технології м’ясних, молочних та олійно-жирових продуктів», «Технології бродильних виробництв і консервування», «Технології харчування та оздоровчих продуктів», «Процеси та обладнання  харчових виробництв».

На підставі рецензій та оцінювання наукових доповідей учасників науково-практичної конференції, галузева конкурсна комісія, яку очолив ректор нашого університету Олександр Шевченко, визначила переможців Конкурсу та нагородила:

Дипломами І ступеня:

  • Анну Грицайову (Національний університет харчових технологій);
  • Валерію Штельмах (Національний університет харчових технологій);
  • Олександру Агапову (Київський національний торговельно-економічний університет).

Дипломами ІІ ступеня:

  • Марію Ніколаєву (Національний університет харчових технологій);
  • Анну Ващенко (Національний університет харчових технологій);
  • Аліну Гріщенко та Марину Божко (Одеська національна академія харчових технологій);
    • Іванну Кухаренко (Національний університет харчових технологій);
    • Євгенію Шубіну та Валерію Клименко (Сумський національний аграрний університет).

Дипломами ІІІ ступеня:

  • Тетяну Руденко (Дніпровський державний аграрно-економічний університет);
  • Наталію Літкевич (Харківський державний університет харчування та торгівлі);
  • Ангеліну Коцюк (Одеська національна академія харчових технологій);
  • Івана Шкредова (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»);
    • Анастасію Розуменко (Харківський державний університет харчування та торгівлі);
    • Іллю Назімова (Поліський національний університет);
    • Альону Нагребельну (Херсонський національний технічний університет).

Щиро вітаємо молодих науковців і бажаємо їм подальших наукових звершень!

Опублікований: 16-04-2021
Читайте також:
Тонкощі GMP на гостьовій лекції для хімтехнологів та інженерів

Днями на кафедру технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів на запрошення гарантки бакалаврської освітньої програми «Хімічні технології», доцентки Олени Подобій завітала випускниця спеціальності 161 «Хімічні технології», а нині експертка з реєстрації корпорації «АРТЕРІУМ» Анастасія Бондаренко. Під час гостьової л...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тонкощі GMP на гостьовій лекції для хімтехнологів та інженерів 27 квітня 2023

Четвертокурсники-біотехнологи повернулися до роботи у мікробіологічній лабораторії

На другий тиждень навчання біотехнологи 4 курсу повернулися до роботи в мікробіологічній лабораторії, де після затяжного періоду дистанційного навчання, змогли знову поринути у світ мікробіології. На занятті з дисципліни «Мікробіологія, санітарія і гігієна виробництв з основами НАССР» вони згадали загальні правила поводження в лабораторії, приготу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Четвертокурсники-біотехнологи повернулися до роботи у мікробіологічній лабораторії 20 вересня 2022

Продовжують переносити теоретичні знання на практику студенти-біотехнологи четвертого курсу

Триває практика студентів-біотехнологів четвертого курсу. Наталію Клименко та Микиту Іванова привітно зустріли у фармацевтичній корпорації «Артеріум». Керівник відділу оцінки і адаптації персоналу Оксана Очеретна допомогла визначитися з відділом для проходження практики, який став би для студентів якомога кориснішим і цікавим впродовж 6 тижнів. М...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Продовжують переносити теоретичні знання на практику студенти-біотехнологи четвертого курсу 19 лютого 2019

Студентка факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка – переможниця конкурсу «Персонаж Агропросперіс»

Четвертокурсниця факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка Галина Мовчан, що навчається за освітньою програмою «Технології харчування», – переможниця конкурсу «Персонаж Агропросперіс». Це творчий конкурс по створенню персонажа (Маскота) для аграрної компанії «Агропросперіс». Організатори зазначили, що кожна ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентка факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка – переможниця конкурсу «Персонаж Агропросперіс» 07 травня 2025