Н У Х Т

Визначені результати ЄВІ в магістратуру з іноземних мов

16 липня 2019

Визначені результати ЄВІ в магістратуру з іноземних мов

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати тестів єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що відбувся 2 липня.

Результати тестів визначені для понад 55 тисяч учасників та розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ.

Пороговий бал «склав/не склав» для тестів єдиного вступного іспиту з усіх іноземних мов склав 12 балів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники тестів можуть використовувати під час вступу до магістратури.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 3-х календарних днів із моменту оголошення результатів тестування (включаючи день оголошення).

Апеляційна заява може бути надіслана електронною поштою у відсканованому вигляді на адресу zno_info@testportal.gov.ua або org@testportal.gov.ua або звичайною поштою на адресу 04053, м. Київ, вул. Володимира Винниченка, 5 (Український центр оцінювання якості освіти).

В апеляційній заяві щодо результатів вступних випробувань має бути зазначене бажання вступника щодо повторного визначення результатів за виконання завдань певного блоку ЄФВВ та/або ЄВІ, яке засвідчується його особистим підписом.

У разі подання апеляційної заяви щодо результатів вступних випробувань поштовим зв’язком дату подання визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів вступних випробувань здійснює апеляційна комісія протягом 3 робочих днів із моменту їх отримання.

Під час розгляду апеляційних заяв щодо результатів здійснюється технічна перевірка виконання завдань для встановлення правильності визначення результатів вступного випробування під час автоматизованого комп’ютерного оброблення бланків відповідей та персоналізації роботи.

Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії розміщується на веб-сайті Українського центру.

Після прийняття апеляційною комісією рішення за результатами розгляду поданих заяв, але не пізніше ніж через три робочі дні рішення апеляційної комісії розміщуються на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого кваліфікованим електронним підписом голови апеляційної комісії з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Нагадаємо, що цього року в нашому університеті єдиний вступний іспит з іноземної мови здавали вступники до магістратури за спеціальностями «Економіка», «Журналістика», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Міжнародні економічні відносини», «Комп’ютерні науки»,  «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм».

Таблиці переведення тестових балів:
Англійська мова. Таблиця переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів.
Німецька мова. Таблиця переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів.
Французька мова. Таблиця переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів.
Іспанська мова. Таблиця переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів.

Опублікований: 16-07-2019
Читайте також:
Досвід реалізації проектів Erasmus+ вивчала доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу

Доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяна Примак взяла участь у роботі тижня Erasmus+, присвяченого сучасним методикам написання проектних заявок для участі у проектах Erasmus+. Перший день заходу відбувся у КНУ імені Тараса Шевченка і був присвячений новим трендам і передовому досвіду реалізації проектів напередодні оголошення ново...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Досвід реалізації проектів Erasmus+ вивчала доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу 07 листопада 2018

Із новим господарством, що виробляє екзотичну сировину для молочних продуктів, познайомилися наші викладачі

18 жовтня 2019 року директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, завідувач кафедри технології молока і молочних продуктів Галина Поліщук і доцент тієї ж кафедри Тетяна Осьмак відвідали нове сучасне фермерське господарство (буйволину ферму) ТОВ «Тасбіо», розташоване у с. Рудня Козелецького району Чернігівсько...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із новим господарством, що виробляє екзотичну сировину для молочних продуктів, познайомилися наші викладачі 22 жовтня 2019

Четвертокурсники-біотехнологи закріпили на практиці знання з дисципліни «Основи екобіотехнологій»

Ніби вже кінець листопаду і грибна пора далеко позаду, але, виявляється, є місця, і що найдивовижніше, у густозаселеній частині Києва, де можна збирати гриби цілий рік. Ось і студенти-біотехнологи 4 курсу під керівництвом доцента кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) Вікторії Красінько відвідали виробничий завод екзотичних грибів ТДВ «ЕСМАШ»...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Четвертокурсники-біотехнологи закріпили на практиці знання з дисципліни «Основи екобіотехнологій» 27 листопада 2018

Кіноклуб кафедри іноземних мов професійного спрямування розпочав роботу

3 квітня кафедра іноземних мов професійного спрямування вперше провела  кіноклуб, на якому студенти та викладачі подивилися фільм англійською мовою «The Internship» («Стажери»). Стрічка розповідає про те, що необхідно людині для успіху в сучасному житті. Що саме: знання, наполегливість, креативність? Звісно! Але не менш важливі командний дух, поряд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кіноклуб кафедри іноземних мов професійного спрямування розпочав роботу 05 квітня 2019