Н У Х Т

Визначені результати ЄВІ в магістратуру з іноземних мов

16 липня 2019

Визначені результати ЄВІ в магістратуру з іноземних мов

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати тестів єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що відбувся 2 липня.

Результати тестів визначені для понад 55 тисяч учасників та розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ.

Пороговий бал «склав/не склав» для тестів єдиного вступного іспиту з усіх іноземних мов склав 12 балів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники тестів можуть використовувати під час вступу до магістратури.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 3-х календарних днів із моменту оголошення результатів тестування (включаючи день оголошення).

Апеляційна заява може бути надіслана електронною поштою у відсканованому вигляді на адресу zno_info@testportal.gov.ua або org@testportal.gov.ua або звичайною поштою на адресу 04053, м. Київ, вул. Володимира Винниченка, 5 (Український центр оцінювання якості освіти).

В апеляційній заяві щодо результатів вступних випробувань має бути зазначене бажання вступника щодо повторного визначення результатів за виконання завдань певного блоку ЄФВВ та/або ЄВІ, яке засвідчується його особистим підписом.

У разі подання апеляційної заяви щодо результатів вступних випробувань поштовим зв’язком дату подання визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів вступних випробувань здійснює апеляційна комісія протягом 3 робочих днів із моменту їх отримання.

Під час розгляду апеляційних заяв щодо результатів здійснюється технічна перевірка виконання завдань для встановлення правильності визначення результатів вступного випробування під час автоматизованого комп’ютерного оброблення бланків відповідей та персоналізації роботи.

Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії розміщується на веб-сайті Українського центру.

Після прийняття апеляційною комісією рішення за результатами розгляду поданих заяв, але не пізніше ніж через три робочі дні рішення апеляційної комісії розміщуються на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого кваліфікованим електронним підписом голови апеляційної комісії з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Нагадаємо, що цього року в нашому університеті єдиний вступний іспит з іноземної мови здавали вступники до магістратури за спеціальностями «Економіка», «Журналістика», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Міжнародні економічні відносини», «Комп’ютерні науки»,  «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм».

Таблиці переведення тестових балів:
Англійська мова. Таблиця переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів.
Німецька мова. Таблиця переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів.
Французька мова. Таблиця переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів.
Іспанська мова. Таблиця переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів.

Опублікований: 16-07-2019
Читайте також:
Кафедра харчової хімії почала підготовку вступників до ЗНО з хімії

Минулого навчального року кафедра харчової хімії започаткувала новий освітній захід, який користувався високою зацікавленістю вступників і школярів. Низка хімічних лекторіїв, що містили дослідну частину, розпочалася взимку і дозволила учням підготуватися до олімпіади НУХТ з хімії для школярів та здачі ЗНО. Тому в цьому році, зважаючи на прохання вс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра харчової хімії почала підготовку вступників до ЗНО з хімії 30 вересня 2019

Свято випуску у Смілянському коледжі НУХТ

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулися урочистості  з нагоди випуску молодих спеціалістів. Дипломи отримали 126 молодших спеціалістів, із них 16 – із відзнакою. Дипломи з відзнакою вручали директор коледжу Олександр Хоменко та народний депутат України Сергій Рудик. Найяскравіші особистості серед випускників були відзначені поче...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свято випуску у Смілянському коледжі НУХТ 03 липня 2019

З інноваційним обладнанням та його застосуванням познайомилися магістри кафедри технології молока і молочних продуктів

25 вересня студенти групи МО-1-2М разом із доцентом кафедри технології молока і молочних продуктів Аллою Тимчук відвідали 12-ту Міжнародну виставку Lab ComplEX: аналітика, лабораторія, біотехнології, hi-tech. Студенти ознайомились із сучасним ринком лабораторного та науково-технічного обладнання, що використовується у харчовій галузі, зокрема при ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

З інноваційним обладнанням та його застосуванням познайомилися магістри кафедри технології молока і молочних продуктів 26 вересня 2019

Студенти-екологи дізналися, як забезпечувалася водою столиця після аварії на ЧАЕС

Наближається річниця однієї з найстрашніших техногенних катастроф в Україні - аварії на Чорнобильській АЕС. З нагоди події керівництвом ПрАТ «АК Київводоканал» була організована прес-конференція, на яку запросили студентів-екологів факультету біотехнології та екологічного контролю. Захід відбувся безпосередньо на плавучій насосній станції «Роса-300...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти-екологи дізналися, як забезпечувалася водою столиця після аварії на ЧАЕС 25 квітня 2018