Н У Х Т

Віртуальна подорож у світ фагоцитозу під час відкритого лабораторного заняття

16 листопада 2020

Віртуальна подорож у світ фагоцитозу під час відкритого лабораторного заняття

Продовжуючи естафету відкритих занять, асистентка кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Белемець провела відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Імунологія та основи імунобіотехнологій», темою якого був «Фагоцитоз» – основа клітинного імунітету людини, а також одна з найбільш цікавих тематик для студентів другого курсу.

За доброю традицією проведення занять у режимі онлайн Zoom-конференцій, для початку асистент разом зі студентами визначили логічний і зручний план ведення взаємної роботи. Вже надалі неухильно дотримуючись плану викладачка та група БТ-2-2, відчайдушно «кинулись у бій» задля ще більш ідеального розуміння роботи своєї імунної системи. На допомогу цим баталіям прийшла мультимедійна презентація, котра включала найбільш яскраві та новітні ілюстрації, схеми й просторові моделі клітин-фагоцитів, а також процеси їх взаємодії з патогенними мікроорганізмами. Познайомившись із рядом наших союзників (клітинами-фагоцитами) у боротьбі з чужорідними загарбниками (патогенами), користуючись презентацією та підготовленим на базі новітніх наукових статей теоретичним матеріалом, асистентка детально розповіла студентам-біотехнологам про те, як же все таки вправно тримають оборону наші з вами імунні клітини, про процес фагоцитозу. На шляху до отримання завітної перемоги – чіткого розуміння роботи клітинного імунітету, студенти підтримували постійний діалог із викладачкою, яка також акцентувала увагу на найбільш стратегічно-важливих аспектах процесу.

Свідками військових дій процесу фагоцитозу, битви «не на життя, а на смерть», були завідувачка кафедри, професорка Тетяна Пирог, професор Віктор Стабніков, доценти Світлана Тетеріна, Вікторія Красінько, Олександр Воронцов, Ольга Слободян, Юрій Карлаш, Оксана Скроцька, Світлана Старовойтова, асистенти Тетяна Сулейко, Лілія Ключка та другий викладач, асистент Віктор Удимович.

Уже наприкінці лабораторного заняття другокурсникам вдалося отримати перемогу, детально розібравши та опанувавши тематику процесу фагоцитозу. Адже у команді з асистенткою Тетяною Белемець вони націлено та невпинно рухались до своєї мети. Чого бажаємо усім нашим здобувачам!

Опублікований: 16-11-2020
Читайте також:
Прощальне свято для магістрів Навчально-наукового інституту харчових технологій

У перший день весни 2019 року Навчально-науковий інститут харчових технологій НУХТ побажав щасливого професійного й життєвого злету 264 своїм випускникам-магістрам. Щирі напутні слова адресували своїм вихованцям директор інституту Оксана Кочубей-Литвиненко, завідувачі випускових кафедр – технології консервування, проректор університету з навчально...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Прощальне свято для магістрів Навчально-наукового інституту харчових технологій 01 березня 2019

Наші менеджери персоналу – серед переможців професійного конкурсу

Магістриня-управлінець персоналом Аліна Пузина стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Менеджмент» (освітня програма «Менеджмент персоналу»), організованого на базі Київського національного університету технологій та дизайну за сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Цьогоріч на ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші менеджери персоналу – серед переможців професійного конкурсу 31 березня 2021

Наукові івенти кафедри технології  хлібопекарських і кондитерських виробів – на шпальтах фахових видань

Кафедра технології  хлібопекарських і кондитерських виробів протягом багатьох років співпрацює з інформаційно-аналітичним  журналом  «Світ Продуктів», що видається РІА Марко Пак. Журнал виступив інформаційним партнером наукових заходів кафедри – VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві»...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наукові івенти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів – на шпальтах фахових видань 26 вересня 2024

Продукти харчування майбутнього...

Food for the Future – саме це питання було аджентою під час чергового Movie Club, що відбувся 6 червня 2024 року. Старша викладачка кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Юрчук з колегою, старшою викладачкою Ларисою Яненко організували чергове засідання Movie Club за участі студентів груп ТІ-1-4 та ТІ-1-2, у рамках якого дивилися д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Продукти харчування майбутнього... 06 червня 2024