Н У Х Т

Віртуальна мандрівка Україною у День вишиванки на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів

22 травня 2020

Віртуальна мандрівка Україною у День вишиванки на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Щороку в Україні в третій четвер травня святкується День вишиванки. Цей день присвячується родині та родоводу. Зазвичай у цей день люди одягають вишиванки, йдуть у них на навчання, роботу, влаштовують тематичні заходи.

У Навчально-науковому інституті харчових технологій НУХТ традиційно в цей день проводять танцювальний флешмоб і тематичні фотосесії. У цьому році, зважаючи на карантинні обмеження, актив інституту запропонував здобувачам вищої освіти відзначити свято в іншому форматі – надіслати свої фото у вишиванках, з яких буде створений колаж.

Наставники академічних груп, викладачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Лариса Михонік, Олена Кохан, Анна Грищенко, Юлія Бондаренко разом зі своїми групами не тільки долучилися до заходу інституту, але й здійснили віртуальну 3D-екскурсію українськими музеями просто неба.

Віртуальний тур українськими музеями просто неба дозволив відвідати сім автентичних музеїв України. Завдяки такій подорожі можна перенестися на століття назад і доторкнутися до свого коріння.

3D-тури ознайомили учасників заходу з історією різних регіонів України, унікальними колекціями етнографічних та архітектурних об'єктів, датованих XV-XIX століттями.

Віртуальна подорож була здійснена Національним музеєм народної архітектури та побуту України (Пирогів), Музеєм народної архітектури і побуту у Львові «Шевченківський гай» (Львів), Музеєм народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту (Ужгород), Центром народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ), Запорізькою Січчю - Національним заповідником «Хортиця» (Запоріжжя), резиденцією Богдана Хмельницького (Чигирин). Завдяки 360-градусним панорамам можна було не тільки «прогулятися» територією музеїв і вивчити околиці, а й зазирнути всередину будинків і ознайомитися з музейними експозиціями. Під час віртуальної «прогулянки» завдяки аудіозапису екскурсії дізналися про історію й особливості життя в різних регіонах.

Після завершення віртуальної подорожі, здобувачі надсилали наставникам свої коментарі про відвіданий тур, фото під час його перегляду та фото у вишиванках. За відгуками учасників, такий формат екскурсії дозволив пізнати більше цікавої інформації, а дехто вже запланував свою подорож до музеїв після завершення карантину.

Опублікований: 22-05-2020
Читайте також:
Науково-технічна бібліотека університету знайомить користувачів із новими надходженнями літератури

Фахівці Науково-технічної бібліотеки університету, зважаючи на період відпусток і канікул, знайомлять користувачів із літературою, що надійшла до фондів бібліотеки у липні, використовуючи онлайн-технології. Зокрема, на сайті бібліотеки в розділі «Інформаційна діяльність» розміщений інформаційний бюлетень, який містить відомості про нові надходженн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науково-технічна бібліотека університету знайомить користувачів із новими надходженнями літератури 14 серпня 2018

Студенти на один день: «Таємниці генетичного коду» та «Експерт з біобезпеки»

Весь минулий тиждень кафедра біотехнології і мікробіології радо вітала всіх, хто бажав відчути себе студентом-біотехнологом під час осінніх канікул. І п’ятниця, 1 листопада, не стала винятком. У цей день школярів з їх вчителями та родичами приймали почергово відразу на двох майстер-класах. Можливістю відчути себе студентами кафедри виявили бажання...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти на один день: «Таємниці генетичного коду» та «Експерт з біобезпеки» 05 листопада 2019

Нестандартні й цікаві заняття на кафедрі мехатроніки і пакувальної техніки

Теоретична і практична підготовка студентів на кафедрі мехатроніки і пакувальної техніки здійснюється на основі сучасного розвитку науки і виробництва. Для підготовки якісних фахівців за напрямом 133 «Галузеве машинобудування» у студентів повинні бути міцні фундаментальні знання. Таку підготовку можна забезпечити тільки кваліфікованим кадровим скла...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нестандартні й цікаві заняття на кафедрі мехатроніки і пакувальної техніки 18 жовтня 2019

У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО випускнику

19 квітня 2018 року у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому герою, випускнику коледжу Вадиму Мирінцю. Пам’ятний знак встановлено на фасаді навчального закладу. Участь у відкритті взяли батьки та друзі Вадима, студентський та педагогічний колективи. Спогадами про Вадима...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО випускнику 20 квітня 2018