Н У Х Т

Виробничі секрети сучасних пекарень дізнавалися здобувачі Навчально-наукового інституту харчових технологій

03 жовтня 2023

Виробничі секрети сучасних пекарень дізнавалися здобувачі Навчально-наукового інституту харчових технологій

Студенти другого та третього курсів Навчально-наукового інституту харчових технологій разом із наставницями, доцентками кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Анною Грищенко та Юлією Бондаренко відвідали одну з провідних пекарень української торговельної мережі продовольчих супермаркетів «Сільпо».

У пекарні виготовляють широкий асортимент хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів, які можна придбати свіжими у відділі випічки.

Екскурсію провів випускник кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, завідувач відділу випічки Артур Волощук і розповів про асортимент виробів, технології їх виготовлення.

Студенти мали змогу побачити увесь процес, починаючи від просіювання борошна, замішування напівфабрикатів, формування заготовок для різних груп виробів до випікання та подання свіжовипечених виробів на вітрину.

Старший пекар Сергій Цвілюк розповів про технологію виготовлення виробів із заморожених напівфабрикатів, роботу камер шокової заморозки та шаф для розморожування і вистоювання заморожених напівфабрикатів.

Під час відвідування пекарні здобувачі освіти побачили роботу різноманітного технологічного обладнання. Вони задавали багато запитань щодо технологій та роботи обладнання, на які співробітники пекарні надали вичерпні відповіді.

Інформація, яку отримали студенти під час відвідування пекарні, стане у пригоді під час вивчення дисциплін «Харчові технології», «Технології хлібобулочних виробів» і «Технології кондитерських виробів», також здобувачі зможуть використати її під час виконання курсових проєктів, кваліфікаційних робіт.

На завершення екскурсії студентів чекала приємна несподіванка – їх пригостили піцою у фудхолі «Сільпо» Resto.

Викладачі вдячні співробітникам пекарні за приділений час і такий гостинний прийом та бажають колективу пекарні творчого натхнення у розробленні нових рецептур виробів, які будуть радувати відвідувачів торговельної мережі «Сільпо».

Колектив кафедри висловлює подяку за запрошення та організацію екскурсії керуючій Вікторії Соколовій, менеджерці з персоналу Катерині Охмарк і фахівчині з персоналу Тетяні Свідерській і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Опублікований: 03-10-2023
Читайте також:
Національний досвід проєкту «ВОНА хаб» обговорювала викладачка кафедри маркетингу

Днями старша викладачка кафедри маркетингу Ірина Ніколаєнко була запрошена до панельної дискусії «Виклики, досягнення та перспективи проєкту ВОНА хаб: національний досвід», під час якої відбулася  презентація результатів проєкту за першу річницю роботи у Київській області та обговорення перспектив роботи в майбутньому. Фонд ООН у галузі народонасе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Національний досвід проєкту «ВОНА хаб» обговорювала викладачка кафедри маркетингу 21 вересня 2023

Вплив харчових підприємств на навколишнє середовище оцінюють наші здобувачі

«Оцінювання впливу на довкілля» – дуже важлива дисципліна для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 101 «Екологія». Оцінювання впливу на довкілля або оцінювання впливу на навколишнє середовище призначена для виявлення особливостей, інтенсивності та ступеня небезпечності планованої господарської діяльності будь-якого виду на стан довкілля і здоро...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вплив харчових підприємств на навколишнє середовище оцінюють наші здобувачі 13 січня 2021

Захисти бакалаврів-біотехнологів розпочато!

Минулий тиждень ознаменувався для кафедри біотехнології і мікробіології щорічною, але від того не менш хвилюючою, подією – початком захистів дипломних проектів і робіт за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», зокрема 15 та 16 лютого 2018 р. відбулися захисти студентів заочної форми навчання. Екзаменаційна комісія у складі: д.б.н., професора Т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Захисти бакалаврів-біотехнологів розпочато! 20 лютого 2018

Практичні навички професії еколога

Згідно з навчальним планом і графіком навчального процесу підготовки бакалаврів спеціальності 101 «Екологія», освітньо-професійної програми «Екологія та екоменеджмент» здобувачі ІV курсу денної форми навчання проходять виробничу та переддипломну практики з 10 січня по 20 лютого 2022 року. Угоди на проведення практик укладені між університетом і пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичні навички професії еколога 10 лютого 2022