Н У Х Т

Випускники спеціальності «Виробництво харчової продукції» Сумського коледжу НУХТ отримали дипломи

31 січня 2019

Випускники спеціальності «Виробництво харчової продукції» Сумського коледжу НУХТ отримали дипломи

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам спеціальності «Виробництво харчової продукції».

З вітальним словом до молодих спеціалістів звернувся директор коледжу Юрій Барилюк. У своїй промові він висловив сподівання, що випускники гідно продовжать справу своїх наставників на харчових підприємствах міста.

Кращі випускники коледжу – відмінники навчання, активні учасники художньої самодіяльності, спортивної роботи, громадського життя коледжу були нагороджені грамотами. Серед них: Анастасія Павлик, Даяна Тютюнник, Дарина Кулик, Віталіна Чернявська, Анна Калашник, Антон Костель.

Колектив художньої самодіяльності подарував випускникам і гостям свята концерт.

Група ХП-06 залишила яскравий слід на сторінках літопису коледжу – вони є неодноразовими переможцями коледжу «Краща група року»; переможцями і призерами фахових конкурсів, активні учасники художньої самодіяльності.

Бажаємо випускникам подальших успіхів і здобутків у професійній діяльності!

Опублікований: 31-01-2019
Читайте також:
Над пошуком ефективних рішень екологічних проблем харчових підприємств працюють наші студенти під час переддипломної практики

Уже традиційно студенти-екологи проходять переддипломну практику на провідних підприємствах харчової промисловості. Для молоді – це завжди довгоочікувана подія, адже, в першу чергу, це захоплива подорож у нове місто, знайомство з виробничими потужностями реального підприємства, новими цікавими людьми-фахівцями своєї справи та можливість на період п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Над пошуком ефективних рішень екологічних проблем харчових підприємств працюють наші студенти під час переддипломної практики 15 лютого 2019

Ейчари відвідали Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки

Здобувачі освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» разом із доценткою кафедри економіки праці та менеджменту Ліаною Мазник також побували на Міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки. Вони ознайомилися із сучасними трендами щодо пакування, маркування та обладнання для харчової промисловості, прогресивними рецептурами хлібо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ейчари відвідали Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки 22 квітня 2024

Викладачі і студенти кафедри екології та збалансованого природокористування взяли участь у Міжнародному екологічному форумі

14 вересня у Київській міській державній адміністрації  відбувся Міжнародний екологічний форум до Міжнародного дня озонового шару, що проводиться кожного року. Цей захід відвідали і представники кафедри екології та збалансованого природокористування, доценти Ольга Тогачинська, Оксана Салавор і магістри Аліна Расулова та Олександр Антофій. Тема Фор...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі і студенти кафедри екології та збалансованого природокористування взяли участь у Міжнародному екологічному форумі 17 вересня 2018

Необхідні компетенції

Викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Ольга Никитенко та Наталя Дужик взяли участь у науково-методичному семінарі для вчителів англійської мови «How to create a motivating learning environment. The art of developing the speaking skills». Захід був організований видавництвом MM Publications і компанією «Лінгвіст» та пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Необхідні компетенції 17 січня 2018