Оприлюднено результати фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2025», який проводиться щорічно відповідно до Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».
Метою конкурсу є виявлення та популяризація інноваційних педагогічних практик, підтримка професійного зростання педагогів, розвиток творчого потенціалу викладачів і підвищення якості підготовки фахівців у закладах фахової передвищої освіти.
Цьогоріч на фінальний етап були подані 943 роботи зі 163 закладів освіти з усієї України. Серед них – і напрацювання викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Сумський фаховий коледж НУХТ» Олександра Зігунова, В’ячеслава Козленка, Світлани Ватилик, Ольги Бондаренко, Леонори Бородай, Людмили Остапенко, Оксани Кислої, Тетяни Назаренко та Ксенії Кіншакової.
Щиро радіємо перемозі Олександра Зігунова і В’ячеслава Козленка, які вибороли ІІІ місце в номінації «Цифровізація освітнього процесу у закладі фахової передвищої освіти» з проєктом «Цифровий освітній простір студента коледжу». Висока оцінка їх роботи – визнання професіоналізму, інноваційного підходу та відданості викладачів своїй справі.
Щиро вітаємо переможців, вдячні всім учасникам за гідне представлення коледжу НУХТ на всеукраїнському рівні! Бажаємо нових ідей, натхнення й професійних перемог!