Н У Х Т

Відкриваємо нові горизонти для вступників

18 травня 2024

Відкриваємо нові горизонти для вступників

Сьогодні наш університет вкотре гостинно відчинив свої двері майбутнім вступникам і їхнім батькам.

День вступника НУХТ завжди насичений корисною і актуальною інформацією, цікавим спілкуванням і приємними сюрпризами. Тож наші гості дізнавалися про унікальність нашого закладу освіти й переваги навчання в ньому, знайомилися зі сучасними освітніми можливостями, а також інститутами і факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка.

Тепло привітав учасників нашого заходу ректор університету, професор Олександр Шевченко. Він розповів про сталий попит ринку праці на наших випускників і побажав майбутнім вступникам зробити правильний і зважений вибір свого майбутнього.

Наші навчальні підрозділи, спеціальності й освітні програми, за якими в них здійснюється підготовка та умови вступу до них у 2024 році презентував модератор Дня вступника, уповноважена особа консультаційного центру абітурієнтів НУХТ Артем Ущаповський.

НУХТ пропонує надзвичайно широкий спектр спеціальностей, що дають змогу здобути конкурентоспроможну професію. Наш ЗВО підходить тим, кого цікавлять харчові технології, хімічні технології, біотехнології, екологія, комп’ютерні науки, автоматизація, галузеве машинобудування, електроенергетика, теплоенергетика, холодильна техніка і технології, прикладна механіка, економіка, менеджмент, маркетинг, підприємництво і торгівля, облік і аудит, фінанси, банківська справа, страхування і фондовий ринок, міжнародні відносини, журналістика, готельно-ресторанна справа, туризм, психологія, філологія, фізична культура і рекреація.

Особливості і переваги кожної спеціальності розкрили викладачі кожного інституту й факультету, а здобувачі освіти щиро ділилися своїм досвідом вступу до університету та враженнями від студентського життя.

Детальну інформацію про особливості вступної кампанії 2024 та індивідуальні консультації гості мали змогу отримати від фахівців Приймальної комісії університету. А ті, кого цікавила підготовка до складання НМТ, могли проконсультуватися у представників Підготовчого відділення НУХТ.

Цього дня до нас завітали й стейкхолдери – компанія «Грона» –  один із основних виробників печива в Україні. Тож майбутні вступники з перших вуст почули про готовність бізнесу забезпечувати практичну підготовку наших здобувачів освіти і запрошувати на роботу наших випускників. Фахівчині компанії не тільки презентували своє підприємство і його продукцію, але й провели серед учасників нашого заходу вікторину з солодкими призами на найуважніших слухачів та дегустацію виробів компанії.

Біля стендів кожного інституту і факультету на гостей чекали неформальне спілкування та цікаві бліц-майстер-класи – «Біотехнологія під мікроскопом» та «Визначення вмісту нітратів у рослинній сировині» від факультету біотехнології та екологічного контролю; «Сенсори в Інтернеті речей» від факультету автоматизації і комп’ютерних систем, «Інноваційні технології морозива для закладів ресторанного господарства» від факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка, «Хімічна магія» від Навчально-наукового інституту харчових технологій, «3D-моделювання та візуалізація» від Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого та «Секрети успішних економічних професій» від Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Традиційно Приймальна комісія і студентська рада університету підготували приємні подарунки – екошопери, футболки та бейсболки з символікою університету, які розіграли серед тих, хто зареєструвався на захід, доєднався до чату вступника і телеграм-каналу Приймальної комісії та комунікаційних каналів oss.nuft та nuftinfo в Instagram і запостив сторіз із хештегом День вступника НУХТ.

Вокальними номерами гостей вітали наші талановиті здобувачки освіти Навчально-наукового інституту харчових технологій – Надія Магден піснею «Моя Україна», Ольга Орендарчук неймовірною «Червоною рутою» і Діана Чернявська «Незламною».

Насамкінець на майбутніх вступників та їх батьків чекали знайомство з матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу й майстер-класи у лабораторіях інститутів і факультетів.

Сьогодні наші гості переконалися, що Національний університет харчових технологій – це територія високоякісної освіти з акцентом на інновації та практичний досвід, активне студентське життя і цікаве дозвілля. Сподіваємося, вони отримали орієнтири для вибору майбутньої професії й корисні лайфхаки для успішного вступу.

Нагадуємо, у кого залишаються запитання – щодня детальну інформацію про умови вступу й відповіді надають наші консультанти https://t.me/vstup_nuft та https://t.me/vstup_nuft2024.

Наступний День вступника НУХТ запланований на 22 червня. Слідкуйте за нашими анонсами!

Обирайте якісну вітчизняну освіту! Розкрийте свій потенціал у дружній, творчій та інтелектуальній НУХТівській родині!

Опублікований: 18-05-2024
Читайте також:
Відлуння Чорнобиля…

До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС кафедра гуманітарних дисциплін протягом тижня проведе цикл заходів, присвячених цій трагічній сторінці в історії людства. Професорка Надія Левицька розпочала вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи заходом «Відлуння Чорнобиля: 35 років із дня Чорнобильської катастрофи», який провела зі зд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відлуння Чорнобиля… 26 квітня 2021

Практична підготовка пакувальників

З 15 січня частина наших здобувачів освіти відповідно до графіків навчального процесу розпочала проходження практики. Зокрема студенти, які опановують освітньо-професійну програму «Комп’ютерні технології дизайну і виготовлення упаковки» за спеціальністю «Видавництво і поліграфія», проходять практику у провідного світового виробника гнучкого пакува...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практична підготовка пакувальників 18 січня 2024

Підведені підсумки конкурсу на Кращу академічну групу НУХТ

В університеті завершився щорічний конкурс на Кращу академічну групу НУХТ. Традиційно конкурс проводиться у два етапи: перший полягає у визначенні кращої групи на рівні факультету чи інституту, другий – на рівні університету. Відповідно до Положення про проведення конкурсу оцінювання діяльності груп здійснюється за такими критеріями: середній навча...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підведені підсумки конкурсу на Кращу академічну групу НУХТ 29 травня 2018

Перші охоронні документи – хвилююча мить для науковця!

Наукові дослідження й винаходи, що їх вінчають, давно стали візитівкою нашого колективу. Не припиняється ця діяльність і під час карантину. Наш університет протягом останніх десятиліть впевнено лідирує серед закладів вищої освіти країни за кількістю отриманих охоронних документів – патентів на винаходи та корисні моделі. І ось до винахідницької ск...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перші охоронні документи – хвилююча мить для науковця! 12 травня 2020