Н У Х Т

Відзвітувала студентська рада факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

18 квітня 2018

Відзвітувала студентська рада факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

17 квітня 2018 року відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за результатами роботи 2017-2018 навчального року.

Конференцію відкрила голова студентської ради факультету Олена Цишек, яка повідомила, що за результатами реєстрації делегатів кворум є. Присутні 147 осіб, що становить 84 % від загальної кількості делегатів. Це старости, їх заступники, культорги, спорторги, які є представниками всіх академічних груп факультету. Також були присутні представники адміністрації факультету: декан Віктор Доценко, заступник декана з навчальної роботи Віта Цирульнікова, заступник декана по роботі зі студентами Олена Тищенко і голова студентської ради університету Наталія Ярош.

На початку конференції з числа делегатів були обрані головуючий і секретар, лічильна комісія, а також затверджений порядок денний. Першим питанням був заслуханий звіт голови студентської ради факультету Олени Цишек про роботу навчально-виховного, культурно-масового, спортивного та благодійного секторів, яка акцентувала увагу на перемогах і здобутках, якими може пишатися студентство факультету, а також можливостях для розвитку. Далі звітували голова студентської ради гуртожитку Олександр Голобородько і голова профбюро факультету Галина Кужель. Відкритим голосуванням, переважною більшістю звіти були затверджені.

Перед тим, як перейти до наступного питання, до слова був запрошений декан факультету Віктор Доценко, який подякував студентській раді за активну участь у факультетських і загальноуніверситетських заходах, примноження слави факультету і університету, відзначивши тих, хто складає повноваження у зв’язку із завершенням навчання наступного навчального року. Це магістранти, голова навчально-виховного сектору Леся Волинська і голова студентської ради факультету Олена Цишек, без яких поки дуже складно уявити студентське самоврядування факультету.

Наступним питанням порядку денного конференції був розгляд кандидатур на посади голів студентської ради факультету і гуртожитку. Були запропоновані і затверджені кандидатури Віталія Євстаф’єва, який був впродовж двох років заступником Олени Цишек, на посаду голови студентської ради факультету і Іллі Солтиса, який був заступником Олександра Голобородька, на посаду голови студентської ради гуртожитку. Відкритим голосуванням переважною більшістю їхні кандидатури були підтримані.

Віталій Євстаф’єв познайомив представників академічних груп із командою, яка буде представляти інтереси студентів факультету у разі, якщо його кандидатура набере більше 50% голосів під час on-line голосування у системі Moodle у травні.

На цьому порядок денний був вичерпаний, і головуюча конференції Богдана Кирковська закрила її роботу.

Відзначимо, що звітно-виборча конференція студентського самоврядування 2018 стала для діючого складу студентської ради особливою. Команда змінюється кожного року, доповнюючись креативними і талановитими студентами факультету. Проте, цьогоріч команда змінюється кардинально. І ці зміни починаються з посади голови студентської ради – Олени Цишек. Лідера, красуні, першої дівчини-голови студради факультету ГРТБ, яка змогла перейняти досвід від голови-попередника Євгена Лазоренка і примножити надбання факультету. Людини, яка зібрала команду-однодумців, команду-друзів, що впевнено крокували до нових перемог і звершень. Колектив вдячний їй за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування факультету.

Бажаємо успіху новій команді студентської ради факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та сподіваємось, що вони будуть додавати яскравих фарб у життя студентів, підтримувати і формувати традиції факультету.

Опублікований: 18-04-2018
Читайте також:
Викладачі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ відзначені за популяризацію педагогічного досвіду

Викладачі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ стали учасниками форуму педагогічних ідей «Урок» та мали можливість представити свої матеріали в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід». Сертифікати учасників отримали Віктор Федорів, Наталія Кунділовська, Тетяна Коваль, Ольга Дмитренко, Оксана Присяжна та Світлан...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ відзначені за популяризацію педагогічного досвіду 20 березня 2018

Онлайн-івент «Marketing. One love» відбувся у День маркетолога

У День маркетолога, професійного свята найкреативнішої та найяскравішої індустрії, на кафедрі маркетингу відбувся онлайн-івент «Marketing. One Love». Організаторами онлайн-заходу стали викладачі освітньої програми «Маркетинг». Учасникам було запропоновано створити невелику команду з друзями, розробити постер-презентацію команди, пройти онлайн-вікт...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Онлайн-івент «Marketing. One love» відбувся у День маркетолога 27 жовтня 2021

Новини Свалявського технічного коледжу НУХТ

Делегація Свалявського технічного коледжу НУХТ здійснила робочу поїздку до найбільшого промислового краю Словаччини – Тренчіну. Під час поїздки відвідали кілька навчальних закладів електротехнічного, механічного, ІТ-спрямування та напряму харчових технологій. Зокрема, розпочато процес укладення угод про подальшу співпрацю з Середньою професійною ш...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новини Свалявського технічного коледжу НУХТ 04 листопада 2019

Визначені ключові події української науки у 2018 році

Перше засідання Національної ради з питань розвитку науки і технологій, атестація за новими правилами наукових установ і вищих навчальних закладів, затвердження Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору – ці ключові події чекають на українську науку 2018-го, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки. За р...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Визначені ключові події української науки у 2018 році 10 січня 2018