Н У Х Т

Відбулося чергове засідання Еnglish speaking club традиційно за участю спеціального гостя зі США

10 жовтня 2018

Відбулося чергове засідання Еnglish speaking club традиційно за участю спеціального гостя зі США

Нещодавно кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації провела чергове засідання Еnglish speaking club традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів Stuart Snuggs та викладача Наталії Божок. Предметом обговорення стала актуальна та цікава тема «Higher Education in the USA and in Ukraine», яка мотивувала студентів до подальшого активного обговорення та роздумів.

Засідання розпочалося з уточнення специфічної лексики за тематикою зустрічі й продовжилося розгадуванням кросвордів і виконанням цікавих завдань.

 Наступним етапом зустрічі був аналіз текстів «Higher Education in the USA and in Ukraine», які сприяли цікавій  дискусії про особливості навчання у закладах  вищої освіти в Україні та США. Зокрема, Stuart Snuggs ділився зі студентами своїми спогадами про навчання в університетах Америки. Адже, за плечима у іноземця значний досвід навчання у вишах, результатами якого стало отримання трьох дипломів міжнародного зразка, один із яких - MBA.

Наприкінці зустрічі, студенти були розподілені на команди, кожна з яких отримала окреме завдання. Так, 1 та 2 команди повинні були визначити переваги та недоліки навчання у вищій школі України. В свою чергу, 3 та 4 команди мали диференціювати переваги та недоліки навчання у США.

Засідання Speaking club у черговий раз підтвердило ефективність комунікативного підходу для підвищення мотивації студентів до вивчення англійської мови.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до занять. Вони відбуваються кожної середи (по першому тижню) на 3 парі (11:20-12:40) в аудиторії А-337.

Опублікований: 10-10-2018
Читайте також:
Представники НУХТ на масштабній профорієнтаційній події

19 жовтня викладачі НУХТ взяли участь у профорієнтаційному заході, Ярмарку професій, організованому Володарським районним центром зайнятості Київської області. Подія мала місце у Володарському районному будинку культури і зібрала понад 260 відвідувачів із володарських загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2, володарської школи-інтернату та володарського ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Представники НУХТ на масштабній профорієнтаційній події 22 жовтня 2018

Попередній захист

27 грудня на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся попередній захист дисертаційної роботи «Розробка безглютенових макаронних виробів» аспіранта Олександра Рожно. Науковий керівник – професор кафедри Віра Юрчак. Метою представленої роботи є наукове обґрунтування доцільності використання кукурудзяного борошна тонкого по...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Попередній захист 28 грудня 2017

Успішне випробовування Державним  комплексним кваліфікаційним іспитом

Протягом останніх днів січня в Полтавському коледжі харчових технологій нашого університету складали державні  комплексні кваліфікаційні іспити студенти спеціальностей «Виробництво харчової продукції», «Зберігання, консервування та переробка молока» і «Зберігання, консервування та переробка м’яса». Державні кваліфікаційні комісії очолили завідувач...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішне випробовування Державним комплексним кваліфікаційним іспитом 30 січня 2018

Із новаціями менеджменту охорони праці та промислової безпеки познайомилися наші викладачі

Щорічно у Києвіпроводиться Міжнародний промисловий форум – найбільша промислова виставка в Україні. Форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі метало-оброблення, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму. Цьогоріч особливу увагу учасники вистав...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із новаціями менеджменту охорони праці та промислової безпеки познайомилися наші викладачі 26 листопада 2018