Н У Х Т

Відбулося чергове засідання Еnglish speaking club традиційно за участю спеціального гостя зі США

10 жовтня 2018

Відбулося чергове засідання Еnglish speaking club традиційно за участю спеціального гостя зі США

Нещодавно кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації провела чергове засідання Еnglish speaking club традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів Stuart Snuggs та викладача Наталії Божок. Предметом обговорення стала актуальна та цікава тема «Higher Education in the USA and in Ukraine», яка мотивувала студентів до подальшого активного обговорення та роздумів.

Засідання розпочалося з уточнення специфічної лексики за тематикою зустрічі й продовжилося розгадуванням кросвордів і виконанням цікавих завдань.

 Наступним етапом зустрічі був аналіз текстів «Higher Education in the USA and in Ukraine», які сприяли цікавій  дискусії про особливості навчання у закладах  вищої освіти в Україні та США. Зокрема, Stuart Snuggs ділився зі студентами своїми спогадами про навчання в університетах Америки. Адже, за плечима у іноземця значний досвід навчання у вишах, результатами якого стало отримання трьох дипломів міжнародного зразка, один із яких - MBA.

Наприкінці зустрічі, студенти були розподілені на команди, кожна з яких отримала окреме завдання. Так, 1 та 2 команди повинні були визначити переваги та недоліки навчання у вищій школі України. В свою чергу, 3 та 4 команди мали диференціювати переваги та недоліки навчання у США.

Засідання Speaking club у черговий раз підтвердило ефективність комунікативного підходу для підвищення мотивації студентів до вивчення англійської мови.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до занять. Вони відбуваються кожної середи (по першому тижню) на 3 парі (11:20-12:40) в аудиторії А-337.

Опублікований: 10-10-2018
Читайте також:
Планове засідання вченої ради університету

29 березня відбулося планове засідання вченої ради університету. Ректор Анатолій Українець традиційно розпочав його з вітання членів ради, які відсвяткували дні народження між засіданнями та вручення відзнак. Нагрудним знаком «За академічні заслуги» був нагороджений професор кафедри технології цукру і підготовки води Леонід Рева. Подяку ректора за...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Планове засідання вченої ради університету 29 березня 2018

Ейчари шліфують навички з Інтернет-бізнесу

Спеціалісти по роботі із персоналом та з питань працевлаштування управляють не лише командами. Серед їх професійних завдань – консультування і допомога в організації власної справи та інших гнучких форматів самозайнятості (фріланс, блогерство тощо). Тож студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» активно вивчають основи підпри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ейчари шліфують навички з Інтернет-бізнесу 26 грудня 2017

Міжнародний день води у рекламістів-першокурсників кафедри маркетингу

Вода – найпоширеніша і найбільш незвичайна речовина на нашій планеті. Вона має унікальні хімічні й фізичні властивості, які відіграють надзвичайну роль у підтримці життя на Землі. 22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Студенти першого курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» відвідали Музей води (водно-інформ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Міжнародний день води у рекламістів-першокурсників кафедри маркетингу 23 березня 2018

Нагоду поспостерігати за виробництвом на найбільшій пивоварні в Європі отримали студенти-біотехнологи

Напевно, немає нічого цікавішого, ніж мати нагоду спостерігати за виробництвом продуктів, які щодня бачимо на полицях магазинів. Тож студентам-біотехнологам із груп БТ-1-1 та БТ-3-2 поталанило відвідати найбільшу пивоварню в Європі ПрАТ «Оболонь» у супроводі асистента кафедри біотехнології і мікробіології Віктора Удимовича. На початку студентів оз...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нагоду поспостерігати за виробництвом на найбільшій пивоварні в Європі отримали студенти-біотехнологи 04 червня 2019