Н У Х Т

В університеті відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі»

22 червня 2018

В університеті відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі»

21-22 червня 2018 року в університеті відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі», організована колективом кафедри вищої математики імені професора Можара В.І. нашого університету спільно з колегами з Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Відкрила конференцію проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор Лариса Арсеньєва. У своєму виступі вона наголосила на важливості математики у формуванні майбутніх спеціалістів, зупинилася на проблемах вивчення математики в вищій школі.

До дискусії, з питань порушених у виступі проректора, долучилися завідувач кафедри математичної фізики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, професор Валерій Самойленко, провідний науковий співробітник Інституту математики Національної академії наук України, професор Володимир Кошманенко та інші.

Учасників зібрання тепло привітав й побажав плідної роботи в.о. декана факультету автоматизації і комп’ютерних систем НУХТ Андрій Форсюк. Він акцентував увагу науковців на затребуваності у роботодавців ІТ-сфери фахівців, що досконало знають вищу математику, а відтак, питання її викладання – надзвичайно актуальні й важливі у підготовці конкурентоспроможних фахівців.

Наснаги й творчих здобутків побажав колегам і завідувач кафедри вищої математики імені професора Можара В.І., професор Іван Юрик.

Науковці працювали у секціях. «Математичні методи в інженерних задачах» і «Методичні проблеми математичної освіти». Учасники конференції дискутували з приводу пошуку шляхів і методів інтенсифікації навчального процесу й впливу новітніх наукових розробок на формування майбутніх фахівців. Наукові доповіді були представлені з багатьох навчальних закладів України та зарубіжних держав.

Опублікований: 22-06-2018
Читайте також:
Насичений подіями понеділок магістрантів кафедри біотехнології і мікробіології

Минулий понеділок у магістрантів кафедри біотехнології і мікробіології був, як ніколи насичений різними подіями. Ранок розпочався із захоплюючої лекції про базові принципи Аюрведи «Концептуальна еволюція в Аюрведі: з точки зору Гуни» від віце-президента університету Патанжалі (Харідвар, Індія) доктора Вачаспати Кульванта. На наступній парі у них б...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Насичений подіями понеділок магістрантів кафедри біотехнології і мікробіології 21 травня 2018

У третьокурсників кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства розпочалася виробнича практика

З  4 вересня 2018 року в нашому університеті розпочалася практика у студентів денної форми навчання. Для технологів у цьому році практика організована з урахуванням усіх вимог роботодавців та очікувань студентів швидко знайти роботу після закінчення університету. Студенти спеціальності «Біотехнологія продуктів бродіння і виноробства» проходять три...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У третьокурсників кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства розпочалася виробнича практика 05 вересня 2018

Успішні захисти дипломних проектів у Львівській філії НУХТ

У Львівській філії НУХТ відбулися успішні захисти дипломних проектів на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології». Відповідно до наказу Екзаменаційну комісію із захисту дипломних проектів очолила д.т.н., професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ Віра Дробот. До складу комісії ув...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішні захисти дипломних проектів у Львівській філії НУХТ 11 лютого 2019

Студенти кафедри технології  ресторанної і аюрведичної продукції знайомляться із закладами галузі

Студенти разом із асистентом кафедри технології  ресторанної і аюрведичної продукції Владленою Михайленко відвідали заклад ресторанного господарства «Пивна дума». Особливістю закладу є власна міні-пивоварня, де здійснюється приготування пива та реалізація його в цьому ж закладі й в інших закладах мережі. Майбутнім технологом прочитали лекцію по т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції знайомляться із закладами галузі 22 листопада 2018