Н У Х Т

Усе про підготовку до співбесіди та її успішне проходження тепер знають четвертокурсники-біотехнологи

26 жовтня 2020

Усе про підготовку до співбесіди та її успішне проходження тепер знають четвертокурсники-біотехнологи

Із метою надання допомоги здобувачам вищої освіти у плануванні професійної кар’єри, створення умов для реалізації їх права на працю, керівництво та викладачі факультету біотехнології та екологічного контролю співпрацюють із багатьма профільними підприємствами та компаніями. Така співпраця полягає в проведенні зустрічей і знайомстві випускників із потенційними роботодавцями, залученні співробітників компаній до читання лекцій і семінарів, проведення практики, стажування для студентів і викладачів на базі підприємств.

Так, вже кілька років поспіль для здобувачів освітніх програм «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» і «Екологія та екоменеджмент» провідні фахівці Корпоративного університету корпорації «#Артеріум» проводять різнопланові тренінги, майстер-класи, семінари.

І зараз, незважаючи на карантинні обмеження, для здобувачів 4 курсу тренеркою ТОВ «TRIGLAV INTERNATIONAL» (стратегічний партнер Корпорації «Артеріум»), менеджеркою з навчання та розвитку персоналу, експерткою з ділових комунікацій та переговорів Юлією Стариковою був організований майстер-клас «Підготовка до співбесіди та її успішне проходження». Модератором заходу виступила випускниця факультету, нині фахівець з розвитку персоналу корпорації «Артеріум» Наталія Корх.

У ході майстер-класу Юлія Старікова зрозуміло та цікаво розповіла слухачам про основні аспекти підготовки та проходження співбесіди при зустрічі з роботодавцем; про інформацію, яку потрібно готувати для ділової зустрічі та про найбільш поширені помилки претендентів.

Тренерка звернула увагу здобувачів на те, що при підборі працівників певну мету переслідують і роботодавці. Вони мають знайти такого працівника, який би найбільш повно відповідав вимогам конкретного вакантного місця. Крім того, кожна фірма чи організація може ефективно працювати не тільки при наявності високопрофесійного персоналу, а й тоді, коли увесь персонал працює з повною віддачею. Тому керівництву фірми, установи або організації треба мати найбільш повне уявлення про професійні та особисті якості претендентів на вакантні місця. Інформація такого характеру має міститися в резюме, яке стає невід’ємною складовою частиною пошуку місця працевлаштування. Як відзначила фахівець, у конкурентній боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли добре представити свої переваги як майбутнього члена певної фірми (організації, установи) на етапі відбору претендентів на робоче місце.

Також були розглянуті деякі аспекти складання резюме молодими спеціалістами: студенти не тільки дізналися, яких помилок не варто допускати, але і ознайомилися зі структурою правильно складеного резюме. Також, за допомогою онлайн-опитування, учасники тренінгу поділилися думками: як же саме має виглядати ідеальний кандидат без досвіду роботи.

Окрім цього, пані Юлія поділилася зі слухачами тонкощами процесу пошуку роботи та ознайомила з професійною мережею Linkedin і її перевагами.

Тренерка наголосила, що успіх приходить лише до тих, хто завжди рухається вперед, удосконалює себе та працює над помилками.

Викладачі й здобувачі щиро вдячні фахівцю за такий інформативний і цікавий майстер-клас і чекають на нові захоплюючі тренінги та майстер-класи!

Опублікований: 26-10-2020
Читайте також:
БТЕК розпочинає профорієнтацію!

Для школярів навчальний рік тільки розпочався, але більшість уже обговорює з батьками та близькими свої плани щодо вступу у 2021 році до навчальних закладів. Таке рішення випускнику необхідно прийняти, щоб сконцентруватися на вивченні профільних предметів і підготуватися до ЗНО. Саме питання щодо умов вступу, прохідного балу, кількості державних м...

ЧИТАТИ ДАЛІ

БТЕК розпочинає профорієнтацію! 08 вересня 2020

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективи розвитку цукрової промисловості України»

29-31 березня 2017 року за традицією, що склалася впродовж десятиліть, в університеті працюватиме Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України». Тематика зібрання включає питання: «Підсумки роботи бурякоцукрової галузі України за 2016 рік та завдання на поточний рік», «Проблеми забезпечення  конкурен...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективи розвитку цукрової промисловості України» 23 січня 2017

Від корисного до смачного – один крок переконалися гості кафедри технології оздоровчих продуктів

31 жовтня 2019 року в рамках Дня гостинності Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ доцент кафедри технології оздоровчих продуктів Алла Башта провела майстер-клас «Виготовлення та дегустація високобілкових веганських паштетів». Асистент кафедри Світлана Камінська разом зі студентами групи ОП-4-7 Аліною Пальченко, Анастасією Новохат...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Від корисного до смачного – один крок переконалися гості кафедри технології оздоровчих продуктів 01 листопада 2019

Студентсько-викладацька делегація університету взяла участь у Всеукраїнському форумі «Успішний 11-класник»

За ініціативи голови студентської ради НУХТ Олександра Висоцького та організаційної підтримки директора Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Ігоря Житнецького делегація нашого вишу взяла участь у Всеукраїнському форумі «Успішний 11-класник», який відбувся 13 жовтня 2018 року у Києві. Всеукраїнський форум «Успі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентсько-викладацька делегація університету взяла участь у Всеукраїнському форумі «Успішний 11-класник» 16 жовтня 2018