Н У Х Т

У відокремлених структурних підрозділах НУХТ відзначили Міжнародний день студента

19 листопада 2018

У відокремлених структурних підрозділах НУХТ відзначили Міжнародний день студента

17 листопада – день, коли студенти святкують своє професійне свято – Міжнародний день студента. З цієї нагоди у відокремлених структурних підрозділах нашого університету відбулася низка святкових заходів.

У Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ 15 листопада відбулася посвята першокурсників, яка завершилася святковим концертом. В.о. директора коледжу Едуард Зваричук привітав першокурсників та усіх присутніх зі святом, побажав гарних здобутків у навчанні, активної громадської позиції, здійснення мрій. Яскраві концертні номери, у виконанні творчого колективу, зробили свято незабутнім.

16 листопада у коледжі був День студентського самоврядування – студентська дирекція дублювала функції адміністрації, а студенти старшокурсники проводили заняття. У цей же день студенти коледжу були запрошені на офіційні урочистості до сесійної зали міської ради, де студентський директор коледжу Дар’я Сікора була нагороджена грамотою виконавчого комітету.

Святковий настрій 16 листопада переповнював і актовий зал Свалявського технічного коледжу НУХТ, де студенти зібралися на КВН.

Розпочався захід із привітального звернення директора коледжу, кандидата технічних наук Василя Йовбака. На думку багатьох, Свалявщина найбільше славиться своїми талановитими дітьми, які щороку стають випускниками нашого коледжу. Тому в цей святковий день багатьох було нагороджено почесними грамотами, подяками за відмінне навчання та за активну громадську участь у житті закладу.

На свято також завітав мер міста Свалява Іван Ланьо, який від імені райдержадміністрації та районної ради привітав студентство з найкращими роками їх життя. Побажав творчих успіхів, злетів, запевнив, що їхні таланти цінять та поважають, адже вони щодня несуть і примножують той добрий доробок всього, що передали нам наші діди та прадіди.

Після урочистої частини розпочалося найцікавіше – святковий КВН, в якому брали участь чотири команди-учасниці: технологи – команда «Екстремали», економісти – «Чорна мафія», туристи з готельщиками – «КВН Мафія», а також збірна студентів комп’ютерщиків, механіків та електриків – команда «Бригада».

Змагання відбувалися в три тури. У першому турі команди звернулися до глядачів із представленням своєї команди, та влучними жартами про свої спеціальності. Особливо в цьому змаганні відмітилися «Екстремали» та «Чорна мафія».

Другий тур являв собою замальовки на тему «нелегкого» студентського життя. Беззаперечну перемогу на цьому етапі змагань здобула команда «КВН Мафія», отримавши максимальну оцінку від журі. Відразу після підрахунку балів за другий тур, розпочався третій заключний етап змагань. Тут учасники представили відеоматеріали та презентації, де у жартівливій формі показали студентське життя та його будні, й кожна команда проявила себе з найкращого боку.

Чудовий настрій супроводжував захід протягом всіх виступів команд і конкурсів, студенти та викладачі жваво підтримували учасників викриками, плакатами та кричалками.

Перемогу заслужено здобула команда «Екстремали», з незначним відставанням друге місце вибороли учасники команди «КВН Мафія», третіми були економісти.

Вітаємо переможців, а усіх студентів – зі святом!

 

Опублікований: 19-11-2018
Читайте також:
Святковий марафон з нагоди Дня матері відбувся на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією. Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожний із нас з дитинства несе в своїй душі єдиний і неповтор...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Святковий марафон з нагоди Дня матері відбувся на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів 14 травня 2020

Учетверте на базі нашого університету відбулася Міжнародна Літня Школа Жана Моне

25 червня вже традиційно (вчетверте) на базі нашого університету відбулася Міжнародна Літня Школа Жана Моне. Цього року захід вперше пройшов у форматі онлайн-конференції, але такий формат теж має свої переваги – у ньому взяли участь представники Чехії, Фінляндії, Індії, Нігерії. Відкрив роботу Міжнародної Літньої Школи проректор нашого університе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Учетверте на базі нашого університету відбулася Міжнародна Літня Школа Жана Моне 26 червня 2020

Вітаємо студентів-біотехнологів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»

2 квітня 2019 р. у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія», в якому традиційно взяли участь студенти кафедри біотехнології і мікробіології. На конкурс були подані 64 студентські наукові роботи з 26 закладів вищої освіти, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вітаємо студентів-біотехнологів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» 04 квітня 2019

На межі біотехнології і фармації: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів

Біотехнологія по праву вважається інноваційною галуззю, що стрімко розвивається і займає провідне місце у розробленні технологій одержання нових багатофункціональних продуктів мікробного синтезу, левова частка з яких використовується у промисловій фармації у якості активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) для виробництва лікарських засобів. Так, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На межі біотехнології і фармації: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів 24 березня 2021