Н У Х Т

У поміч виробничникам: курси для хіміків консервних підприємств

05 серпня 2019

У поміч виробничникам: курси для хіміків консервних підприємств

У Одеському інституті післядипломної освіти НУХТ на курсах підвищення кваліфікації тривалістю 88 навчальних годин навчалися хіміки консервних підприємств.

На заняттях розглянули основні положення нормативно-правової бази функціонування харчових підприємств і, у т.ч., виробничих випробувальних лабораторій. Зокрема, обговорювали поточний стан нормативних документів на методи контролю фізико-хімічних показників продукції, порядок введення у чинність міжнародних і регіональних стандартів на заміну відмінених ГОСТів СРСР, передбачений новим Законом про стандартизацію.

Розглянули основні положення Закону про метрологію та метрологічну діяльність, включаючи вимоги до повірки та калібрування ТЗВ, застосування одиниць вимірювання, оцінювання достовірності результатів досліджень тощо.

Слухачам курсів читали лекції про теоретичні основи традиційних та інноваційних методів дослідження фізико-хімічних показників, порядок валідації та верифікації методик, забезпечення метрологічної простежуваності результатів.

Зокрема, були детально розглянуті вимоги нового міжнародного стандарту ISO/IEC 17025:2017, які введені у чинність в Україні розпорядженням НААУ, до випробувальних лабораторій, у т. ч. до розроблення та впровадження документованих процедур з менеджменту якості виконання досліджень і управління невідповідностями. Оскільки Законом про метрологію та стандартом ISO/IEC 17025:2017 передбачена необхідність оцінювання невизначеності результатів вимірювань, були проведені теоретичні заняття для розуміння сутності цього поняття та практичні роботи із засвоєння навичок розрахунку невизначеності при різних методах досліджень.

На лабораторних заняттях слухачі засвоювали методики визначення показників, необхідних у їх повсякденній практиці, викладачі пояснювали, на що звертати увагу для забезпечення достовірності результатів досліджень.

На заняттях також розглядали питання доцільності акредитації лабораторій за ISO/IEC 17025:2017 чи оцінювання технічної компетентності за ДСТУ ISO 10012:2005.

За результатами складеного іспиту усі слухачі отримали свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації за спеціальністю «Хіміко-технічний контроль консервного виробництва».

Опублікований: 05-08-2019
Читайте також:
На допомогу вченим

Для пошуку наукової літератури пошуковою системою Google створений безкоштовний спеціальний інструмент «Google Академія», який дозволяє виконувати пошук рецензованих статей, дисертацій, книг й інших наукових публікацій по різних сайтах, від персональних сайтів до великих міжнародних репозитаріїв (сховищ) і баз даних публікацій. «Google Академія» не...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На допомогу вченим 15 січня 2018

Лекція від лікаря-дієтолога для третьокурсників спеціалізації «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції»

Студенти третього курсу спеціалізації «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» зустрілися з лікарем-дієтологом, фудотерапевтом, спеціалістом по здоровому харчуванню клініки «Добробут» Катериною Толстіковою . Присутнім було цікаво послухати про те, як правильно  харчуватися, звідки виникають проблеми зі здоров’ям та як позбутися їх з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Лекція від лікаря-дієтолога для третьокурсників спеціалізації «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» 26 квітня 2018

Цьогорічне гасло Дня охорони праці – «Безпечне та здорове майбутнє праці»

100 років назад Міжнародна організація праці (МОП) оголосила про заснування нового свята – Всесвітнього дня охорони праці. 28 квітня в Україні теж відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці»...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Цьогорічне гасло Дня охорони праці – «Безпечне та здорове майбутнє праці» 26 квітня 2019

Викладачі кафедри експертизи харчових продуктів опікуються дозвіллям своїх студентів

3 жовтня студенти групи ТІ-2-6 разом із доцентом кафедри експертизи харчових продуктів Вікторією Кійко відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків. Ця маленька екскурсія подарувала багато яскравих емоцій і вражень та дозволила насолодитися збіркою закордонного мистецтва. У Музеї представлені колекції надзвичайно вартісн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі кафедри експертизи харчових продуктів опікуються дозвіллям своїх студентів 04 жовтня 2018