Н У Х Т

У науковій програмі Всеукраїнського тижня харчових технологій – конференція «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі»

12 вересня 2019

У науковій програмі Всеукраїнського тижня харчових технологій – конференція «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі»

11 вересня наукова програма Всеукраїнського тижня харчових технологій продовжилася VI Міжнародною науково-практичною конференцією «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі», організованою кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів й присвяченою 135-річчю НУХТ і 70-річчю заснування кафедри.

Відкрили наукове зібрання проректор нашого університету з наукової роботи Олександр Шевченко і завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса. Вони тепло привітали учасників і гостей конференції та розповіли про наш навчальний заклад і здобутки кафедри-ювіляра.

Протягом своєї плідної роботи науковці й виробничники розглянули низку нагальних для галузі питань й обговорили актуальні проблеми, що постають перед фахівцями та шляхи їх вирішення.

Жваве обговорення викликала доповідь радника президента асоціації «Укркондпром», голови технічного комітету 152 «Продукція кондитерська та харчоконцентратна» Юрія Кожанова «Позиція ТК 152 «Продукція кондитерська та харчоконцентратна» щодо імплементації директиви ради 2001/113/ЄС від 20.12.2001 р. про фруктові джеми, желе, мармелад».

Про цукри, цукрозамінники, підсолоджувачі, їх переваги та недоліки з точки зору їх використання при виробництві кондитерських виробів розповіла загальновизнаний корифей, професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ Антонелла Дорохович.

Гостя з Польщі, доцент кафедри загальних харчових технологій та харчування людини Жешувського університету Грета Адамчук присвятила свою доповідь трибології, як дисципліни для вивчення органолептичних показників якості продукції в контексті розвитку кондитерського виробництва.

Про інноваційні технології зефіру з синбіотиком йшлося у виступі доцента кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Одеської національної академії харчових технологій Ганни Коркач.

Новітні технології кондитерських виробів з використанням нетрадиційної рослинної сировини та полісахаридних комплексів представила професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів нашого університету Віра Оболкіна.

Не менш цікавими були доповіді інших учасників форуму, що охопили надзвичайно широке коло питань – від перспектив розроблення безбілкового печива до необхідності маркування продуктів на наявність у них алергенів.

Приємно, що активними учасниками конференції стали й наші студенти, які скористалися нагодою послухати авторитетні думки визнаних фахівців та ознайомитися з інноваційними технологіями, матеріалами й обладнанням від провідних виробників, експозиції яких представлені на цьогорічному тижні харчових технологій.

Опублікований: 12-09-2019
Читайте також:
Студент спеціальності «Енергетичне машинобудування» захищав спортивну честь країни у складі збірної України

Студент групи ХМ-4-5 Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Андрій Пашко (спеціальність «Енергетичне машинобудування») у складі збірної України з пляжного футболу взяв участь у Перших Всесвітніх Пляжних Іграх (ANOC World Beach Games), які відбулися у столиці Катару (м. Доха). Право брати участь у цих іграх команда...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студент спеціальності «Енергетичне машинобудування» захищав спортивну честь країни у складі збірної України 08 листопада 2019

У відокремлених структурних підрозділах університету прощаються з цьогорічними випускниками

У Сумському коледжі харчової промисловості нашого університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам спеціальності «Виробництво харчової продукції». Цьогорічний випуск студентів – це згуртований, креативний колектив, кожний член якого – духовно багата, інтелектуальна і цілеспрямована особистість, серед яких і  чотири відмінники навчанн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У відокремлених структурних підрозділах університету прощаються з цьогорічними випускниками 07 лютого 2017

Зустріч із майбутньою професією: День відкритих дверей у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ

12 квітня Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ вкотре відчинив двері майбутнім вступникам. Програма заходів до Дня відкритих дверей цьогоріч була надзвичайно насичена, цікава та інформативна. Кожна циклова комісія доклала максимум зусиль і підготувала низку заходів аби якнайкраще продемонструвати переваги навчання в коледжі. Ш...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустріч із майбутньою професією: День відкритих дверей у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ 15 квітня 2019

Курс Практичної Гостинності «Hilton Kyiv» опанували викладачі факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Продовжують підвищувати свою професійну майстерність фахівці факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. У період з 28 січня по 1 лютого 2019 року викладачам факультету випала честь стати учасниками «Курсу Практичної Гостинності Hilton Kyiv», який є частиною глобальної програми корпоративної відповідальності готелю «Travel with Purpos...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Курс Практичної Гостинності «Hilton Kyiv» опанували викладачі факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 07 лютого 2019