Н У Х Т

У науковій програмі Всеукраїнського тижня харчових технологій – конференція «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі»

12 вересня 2019

У науковій програмі Всеукраїнського тижня харчових технологій – конференція «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі»

11 вересня наукова програма Всеукраїнського тижня харчових технологій продовжилася VI Міжнародною науково-практичною конференцією «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі», організованою кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів й присвяченою 135-річчю НУХТ і 70-річчю заснування кафедри.

Відкрили наукове зібрання проректор нашого університету з наукової роботи Олександр Шевченко і завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса. Вони тепло привітали учасників і гостей конференції та розповіли про наш навчальний заклад і здобутки кафедри-ювіляра.

Протягом своєї плідної роботи науковці й виробничники розглянули низку нагальних для галузі питань й обговорили актуальні проблеми, що постають перед фахівцями та шляхи їх вирішення.

Жваве обговорення викликала доповідь радника президента асоціації «Укркондпром», голови технічного комітету 152 «Продукція кондитерська та харчоконцентратна» Юрія Кожанова «Позиція ТК 152 «Продукція кондитерська та харчоконцентратна» щодо імплементації директиви ради 2001/113/ЄС від 20.12.2001 р. про фруктові джеми, желе, мармелад».

Про цукри, цукрозамінники, підсолоджувачі, їх переваги та недоліки з точки зору їх використання при виробництві кондитерських виробів розповіла загальновизнаний корифей, професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ Антонелла Дорохович.

Гостя з Польщі, доцент кафедри загальних харчових технологій та харчування людини Жешувського університету Грета Адамчук присвятила свою доповідь трибології, як дисципліни для вивчення органолептичних показників якості продукції в контексті розвитку кондитерського виробництва.

Про інноваційні технології зефіру з синбіотиком йшлося у виступі доцента кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Одеської національної академії харчових технологій Ганни Коркач.

Новітні технології кондитерських виробів з використанням нетрадиційної рослинної сировини та полісахаридних комплексів представила професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів нашого університету Віра Оболкіна.

Не менш цікавими були доповіді інших учасників форуму, що охопили надзвичайно широке коло питань – від перспектив розроблення безбілкового печива до необхідності маркування продуктів на наявність у них алергенів.

Приємно, що активними учасниками конференції стали й наші студенти, які скористалися нагодою послухати авторитетні думки визнаних фахівців та ознайомитися з інноваційними технологіями, матеріалами й обладнанням від провідних виробників, експозиції яких представлені на цьогорічному тижні харчових технологій.

Опублікований: 12-09-2019
Читайте також:
Традиційний День відкритих дверей у Свалявському технічному коледжі НУХТ

8 травня у Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей. Ця подія для коледжу вже є традиційною. Кожного року, до навчального закладу запрошуються випускники шкіл із Воловецького, Мукачівського, Ужгородського, Перечинського, Іршавського, Міжгірського та інших районів України. Школярі мали змогу ознайомитися з виставкою досяг...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Традиційний День відкритих дверей у Свалявському технічному коледжі НУХТ 10 травня 2019

Виховний захід англійською мовою «Поезія Т.Г. Шевченка»

Студенти Смілянського коледжу харчових технологій підготували і провели виховний захід англійською мовою «Поезія Т.Г. Шевченка». Ведучі заходу Михайло Демченко і Артем Артеменко намагалися передати думки і почуття, сподівання і прагнення українського поета. Студенти Анна Бойко та Анна Кирій підготували цікаву презентацію про життя і творчість вел...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виховний захід англійською мовою «Поезія Т.Г. Шевченка» 28 лютого 2019

Трагічні голоси минулого

23-24 листопада 2018 року у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулася низка заходів, присвячених вшануванню жертв Голодомору 1932-1933 років і жертв політичних репресій. Відкривав заходи мітинг-реквієм у пам’ять страшних подій 1932-1933 років. Викладач суспільних дисциплін Валентин Решетняк прочитав фрагмент поеми Миколи Руденка «Хре...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Трагічні голоси минулого 26 листопада 2018

Переведення на вакантні місця бюджету триватиме до 9 серпня

Переведення вступників до вишів на вакантні місця бюджету триватиме до 9 серпня. Це будуть ті місця, правом вступу на які не скористаються рекомендовані на них вступники. Подати документи, що підтверджують право на переведення, вступник має не пізніше 6 серпня. За всіма спеціальностями право на переведення мають ті вступники, в кого є передбачені...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Переведення на вакантні місця бюджету триватиме до 9 серпня 31 липня 2019