Н У Х Т

Свято з присмаком смутку на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

28 лютого 2019

Свято  з присмаком смутку на факультеті готельно-ресторанного  та туристичного бізнесу

28 лютого 2019 року – особливий день для 160 випускників денної та заочної форм навчання факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Цього дня вони розпрощалися зі своїм студентським життям і факультетом, з яким зріднилися, де пізнали перші вагомі перемоги й здобутки, навчилися мислити, приймати рішення й нести за них відповідальність, знайшли вірних друзів і досвідчених мудрих наставників, де здобули професійні знання й навички.  

Теплими напутніми словами проводжали своїх вихованців у самостійне фахове життя декан факультету Віктор Доценко, завідувачі кафедр – туристичного та готельного бізнесу Дарія Басюк й іноземних мов професійного спрямування Олена Галинська та заступник завідувача кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко. Щиро попрощалися зі старшими товаришами голова студентської ради факультету Віталій Євстаф’єв і заступник голови Вікторія Новікова.

Найкращим із кращих, відмінникам навчання, активістам наукового, спортивного й культурного життя факультету й університету були вручені подяки декана. А члени студентської ради факультету отримали ще й пам’ятні дарунки із символікою факультету. Особливу відзнаку – срібний знак декана Віктор Доценко вручив Олені Цишек, яка впродовж двох з половиною років очолювала студентську раду факультету. Отримала студентська активістка й пам’ятний дарунок від нинішньої студради – альбом зі світлинами з найяскравіших подій, які ідейно надихала, організовувала й у яких брала активну участь.

Жалем від розставання й непідробними емоціями були пронизані прощальні слова випускників – Лесі Волинської, Вікторії Билим, Олени Цишек, які від усього серця дякували викладачам й адміністрації факультету, своїм друзям і батькам за науку, розуміння, терпіння й міцне плече, яке відчували повсякчас.

Випускники й присутні у залі гості отримали творчі дарунки від студентів молодших курсів й цьогорічної випускниці Софії Срібної, яка виконала «Старі фотографії».

Кожний випуск факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – це неординарні обдаровані особистості, й у кожного є свої родзинки. Не виняток і випуск 2019-го – серед магістрантів не лише студентські активісти, відмінники (дипломи з відзнакою нині отримали 30 випускників) й переможці та призери всеукраїнських студентських олімпіад, а й стипендіати Президента України, лауреати творчих конкурсів. Є серед них і учасник АТО – Богдан Костюк, нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», є кондитер ресторану при готелі «Hilton» Тетяна Лоза, майстер-класи якої для слухачів сертифікатної програми і відвідувачів днів відкритих дверей університету незмінно були одними з кращих у НУХТ. А один із дипломів поїде до Туркменістану, куди після 5,5 років навчання на факультеті повернеться Джемал Гайирова. Певно, дуже не вистачатиме колективові факультету і харизматичного Миколи Запорожця, яскраві ролі якого стали окрасою факультетських вечорів, і учасників факультетських кулінарних конкурсів Поліни Чернякової (кращий шеф V Кулінарного конкурсу) та Олександра Редька (кращий шеф VI Кулінарного конкурсу).

Щоразу прощання – болюче й сумне, та дружна факультетська родина знає – їх вихованці гідно нестимуть звання випускника факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу київського харчового. Знають і випускники, що у Альма матер їх завжди чекають, тепло зустрінуть, щиро порадіють успіхам і допоможуть у разі потреби. Нехай вам щастить на життєвих дорогах, випускники! 

Опублікований: 28-02-2019
Читайте також:
Захист перших магістерських робіт студентів-аюрведистів довів професійну компетентність наших випускників

На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулася знаменна подія – були захищені перші магістерські роботи за освітньою програмою «Технології аюрведичних харчових продуктів» спеціальності 181 «Харчові технології». Протягом захистів, що проходили 21 та 22 лютого, десятеро студентів представили Екзаменаційній комісії свої дослідженн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Захист перших магістерських робіт студентів-аюрведистів довів професійну компетентність наших випускників 25 лютого 2019

Завершується науково-педагогічне стажування наших викладачів на базі Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща)

9 вересня 2020 р. відбулася остання онлайн-лекція у межах науково-педагогічного стажування «Професійний розвиток та педагогічна майстерність викладачів із технічних наук», що проводив Куявський університет у Влоцлавеку (Республіка Польща) за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва і учасниками якого були викладачі НУХТ –...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Завершується науково-педагогічне стажування наших викладачів на базі Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща) 10 вересня 2020

Коли освіта – результат успішної кар’єри за фахом

Здобувач Данило Собачко успішно поєднав навчання в університеті з роботою за фахом. Працюючи інженером-конструктором у компанії «ТВД Комплект», розуміючи, які знання і компетенції необхідні для успішної конструкторської кар’єри, Данило раціонально і з користю використав всі надані в університеті можливості. Днями здобувач успішно захистив бакалав...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Коли освіта – результат успішної кар’єри за фахом 04 березня 2021

Ігрова форма заняття на кафедрі технології молока і молочних продуктів

Інноваційні технології навчання сприяють кращому досягненню пізнавальної діяльності здобувачів, виявляють творчу ініціативу та підвищують ефективність роботи шляхом поєднання самостійної та командної роботи, в основі яких лежить ідея розвитку особистості. Тож на кафедрі технології молока і молочних продуктів у навчальний процес дисципліни «Харчові ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ігрова форма заняття на кафедрі технології молока і молочних продуктів 19 грудня 2022