Н У Х Т

Старшокурсники розпочинають новий навчальний рік із практики

01 вересня 2021

Старшокурсники розпочинають новий навчальний рік із практики

Практична підготовка здобувачів вищої освіти – один із важливих видів освітнього процесу, вона здійснюється з метою набуття здобувачами освіти виробничих навичок і навиків приймати самостійні рішення в реальних виробничих умовах.

У нашому університеті дуже відповідально ставляться до цієї складової навчання. Тож з 1 вересня 2021 року розпочалася практична підготовка здобувачів вищої освіти факультетів готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, автоматизації і комп’ютерних систем, біотехнології та екологічного контролю. А також у Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту та в Навчально-науковому інституті харчових технологій.

Наразі на практику відправилися 252 здобувача освітнього ступеня «бакалавр» і 681 здобувач освітнього ступеня «магістр».

Цього навчального року наші здобувачі також проходитимуть практичну підготовку на найкращих підприємствах Німеччини та Болгарії. Зокрема, на підприємства Німеччини були направлені 18 бакалаврів і 7 магістрів спеціальності «Харчові технології» Навчально-наукового інституту харчових технологій, а до Болгарії – 16 бакалаврів третього і четвертого курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Нашим студентам надається унікальна можливість опановувати практичні навички на найпотужніших високотехнологічних підприємствах України, де вони вивчають напрямки діяльності та організацію роботи підприємств для закріплення, поглиблення і розширення компетентностей та їх застосування до розв’язання актуальних проблем і забезпечення належного рівня професійної підготовки.

До керівництва практикою залучаються досвідчені викладачі університету та кращі фахівці компаній, де проходить практика.

Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти яскравих вражень, вдалого проходження практики та успішних оцінок за її результатами!

Опублікований: 01-09-2021
Читайте також:
Всеукраїнське методичне об’єднання викладачів

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти разом із Відокремленим структурним підрозділом «Полтавський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» 10 травня 2023 року провели онлайн-засідання Всеукраїнського методоб’єдання викладачів освітньо-професійної програми «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Всеукраїнське методичне об’єднання викладачів 11 травня 2023

До флеш-мобу #UAРАЗОМ долучилися і першокурсники-хімтехнологи!

На кураторській годині, присвяченій Всеукраїнському Дню єднання, студенти-хімтехнологи разом із кураторкою Тетяною Бойчук і гаранткою освітньо-професійної програми «Хімічна технологія» Оленою Подобій виконали Державний Гімн України, далі кожний розповів про своє коріння, батьків, сімейні традиції, згадали видатних українців – спортсменів, політиків...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До флеш-мобу #UAРАЗОМ долучилися і першокурсники-хімтехнологи! 17 лютого 2022

Нестандартне заняття у формі конкурсу на кафедрі фінансів

Уже стало доброю традицією, що кафедра фінансів щорічно разом зі студентами проводить різні заходи – олімпіади, конференції, вікторини, круглі столи. Нестандартне заняття у формі конкурсу разом зі студентами-фінансистами третього курсу провела викладач кафедри Світлана Еш. Дві команди змагалися між собою, хто краще представить себе на фінансовому ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нестандартне заняття у формі конкурсу на кафедрі фінансів 23 листопада 2018

Інноваційне програмне забезпечення від наших фахівців для автоматизації вакуум-апаратів цукрового заводу

Викладачі кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління Олег Клименко та Володимир Полупан взяли участь у розробленні та налагодженні програмного забезпечення ПЛК і SCADA для АСУТП продуктового відділення з використанням ПЛК Modicon M580 (Шнейдер Електрик) та SCADA Citect. Генеральним підрядчиком робіт по створенню АСУТП є ТОВ «САУТКОМ». ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інноваційне програмне забезпечення від наших фахівців для автоматизації вакуум-апаратів цукрового заводу 08 січня 2019