Н У Х Т

Від теорії до виробництва: практика на Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводі

25 січня 2024

Від теорії до виробництва: практика на Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводі

Днями стартував новий етап професійного зростання здобувачів четвертого курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» у рамках здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» – розпочалася їх виробнича практика.

Єлизавета Дон, Олександр Золотар, Анна Косяк та Олександра Соколова проходять її на одному з найбільших фармацевтичних підприємств Києва та України – ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Занурення у фармацевтичний світ почалося з ознайомлення з основними процесами виробництва лікарських препаратів – від синтезу до фасування.

Наші практиканти мають можливість працювати із сучасним обладнанням і використовувати передові технології у виробничому процесі. Також їм дозволено брати участь у вирішенні реальних завдань, пов'язаних із виробленням твердих лікарських форм та подальшої утилізації відходів виробництва, що є важливими складовими виробничого процесу в цілому та вдосконаленням якості продукції.

Однією з найбільших переваг практики здобувачі вважають спілкування з професіоналами галузі, а також можливість побачити, як теоретичні знання, здобуті під час лекцій, лабораторних і практичних занять, стають у пригоді на практиці. Вони змогли зрозуміти та оцінити значення своїх навичок у справжньому виробничому середовищі. Працюючи в дослідно-впроваджувальній лабораторії, студенти вповні скористалися дисциплінами, вивченими на кафедрі біотехнології і мікробіології. Зокрема, опанування дисципліни «Промислова технологія лікарських засобів» зіграло надзвичайно важливу роль для розуміння важливості вимірювання основних параметрів під час контролю таблеток (тест на розчинність і стиранність), які практиканти робили на сучасному обладнанні.

Бакалаврів приємно вразив професійний підхід керівників і фахівців заводу та готовність допомогти й поділитися своїм досвідом. Незважаючи на майже щоденні тривалі повітряні тривоги, програма практики залишається насиченою, а запал кураторів від підприємства щодо обміну досвідом тільки зростає.

Завдяки цій практиці наші здобувачі освіти отримують не лише технічні навички, але і важливий досвід командної роботи, висловлення власної ініціативи та вміння адаптуватися до швидко змінного виробничого середовища.

Студенти вдячні керівництву та колегам з ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» за можливість набути безцінні практичні навички у такий нелегкий для нашої країни час!

Опублікований: 25-01-2024
Читайте також:
Усім вступникам обов’язково необхідно перевірити статус заяв в електронному кабінеті!

Уже завтра, 23 липня, о 18:00 завершується прийом заяв вступників на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» на основі 11 класів і «Магістр» на основі ступеня «Бакалавр». Статус заяви вступника в особистому електронному кабінеті має змінитися на «Допущено до конкурсу». Тож, усім вступникам обов’язково необхідно перевірити статус своїх заяв. У конк...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Усім вступникам обов’язково необхідно перевірити статус заяв в електронному кабінеті! 22 липня 2021

Виклики перед хлібопекарською галуззю під час воєнного стану обговорили наші викладачі

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся семінар «Виклики перед хлібопекарською галуззю під час воєнного стану в країні» за участю генерального директора, голови ради об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості Олександра Васильченка. Фахівець розповів, які масштабні проблеми постали перед галуззю з початком ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виклики перед хлібопекарською галуззю під час воєнного стану обговорили наші викладачі 12 травня 2022

Освітній ступінь бакалавра з готельно-ресторанної здобуто, курс – на магістратуру

Кафедра готельно-ресторанної справи радо вітає дипломованих бакалаврів і сподівається побачити їх серед здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти. Наразі триває реєстрація електронних кабінетів, а зовсім нещодавно у формі атестаційного екзамену відбулася державна атестація здобувачів освітнього ступеню бакалавра за спеціальністю 241 «...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освітній ступінь бакалавра з готельно-ресторанної здобуто, курс – на магістратуру 14 липня 2023

Практика з вирішення виробничо-ситуаційних задач в умовах виробництва

20 грудня у рамках проходження практики з вирішення виробничо-ситуаційних задач відбулася екскурсія студентів ІV курсу групи БВ-4 спеціальності «Бродильне виробництво та виноробство» з викладачами спецдисциплін на Львівську пивоварню (Carlsberg Ukraine). Історія Львівської пивоварні – найстарішої броварні на території сучасної України, бере свій п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практика з вирішення виробничо-ситуаційних задач в умовах виробництва 22 грудня 2017