Н У Х Т

Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу

19 жовтня 2023

Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу

Викладацький колектив і студентство факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка з початку повномасштабної війни долучились до благодійної та волонтерської діяльності, зборів для забезпечення потреб наших випускників, які служать у Збройних Силах України, батьків здобувачів і випускників, які героїчно захищають нас від ворога, медичних потреб поранених випускників, зокрема розміщуючи інформацію у соціальних мережах факультету.

Здобувачі освіти і випускники факультету у перші місяці вторгнення готували для захисників і захисниць, волонтерів, медичних установ, літніх людей та всіх, хто цього потребував.

Студенти факультету під керівництвом викладача Володимира Польовика були раді разом із іншими структурними підрозділами долучитися до виготовлення енергетичних батончиків для наших захисників і захисниць.

Другокурсниця спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Технології харчування» Анастасія Заєць брала активну участь у благодійних акціях громадської організації «Любов у тебе в серці», виготовляючи кондитерські вироби для благодійних ярмарків, які відбувались у її рідному місті Сарни.

Третьокурсник цієї ж спеціальності Денис Фефелов разом із братом придбав Starlink для 93 ОМБр 2 СБ ПТРК (місто-герой Бахмут), також спільно з театральною студією «Інженю» (м. Дніпро) скомплектував продовольчі бокси для захисників і захисниць, займався плетінням сіток у гуманітарному штабі м. Дніпра.

Здобувачка освіти четвертого курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Анжеліка Коповська проводить арт-терапію пораненим бійцям у Центральному госпіталі МВС України, постійно займається збором коштів для закупівлі різним бригадам всього необхідного (одягу та наколінників, бронежилетів, плитоносок, карематів, плит захисних, медикаментів, аптечок, засобів особистої гігієни, харчових продуктів), зокрема за тиждень зібрала 100 000 грн. на амуніцію для  114-та окремої бригади територіальної оборони. Допомагає Анжеліці зі збором коштів одногрупник Сергій Стасів, який і власними коштами забезпечує окремі потреби для воїнів.

Не відстають і першокурсники. Здобувачка спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Анастасія Шмаленюк брала участь у благодійних концертах, допомагала з виготовленням консервованої продукції для військових, ліпленням вареників і випіканням випічки, плела захисні сітки. Її колега Ярослав Осталецький допомагав у гуманітарному штабі у своєму рідному місті. А студентка спеціальності 181 «Харчові технології» Ірина Сич активно займалась благодійною діяльністю у школі, робила окопні свічки (близько 3 тисяч було відправлено у зону бойових дій). Разом із членами шкільного парламенту організували шкільну ярмарку та закупили шини для авто військовим. Допомагала волонтерській організації «Койоти» в пакуванні машин на фронт, плетінні маскувальних сіток та пекла печиво в госпіталі.

Магістрантка 2 курсу спеціальності 242 «Туризм», яка є дитиною загиблого ветерана війни, разом із сестрою брала участь і перемогла у благодійному міжнародному конкурсі «Children of Heroes». Їхній малюнок нині друкується на лінійці одягу, а зібрані кошти йдуть на допомогу дітям загиблих Героїв.

Робота триває. Маленькими спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу! 

Опублікований: 19-10-2023
Читайте також:
До участі у конкурсі «Молодий вчений року» запрошуються молоді науковці НУХТ

Із метою визнання досягнень молодих вчених України у різних галузях знань Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголосила проведення щорічного конкурсу «Молодий вчений року». Конкурс налічує чотири тематичні блоки, до яких входять 100 різних номінацій. У кожну номінацію мають право подаватися як молоді вчені, так і колективи ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До участі у конкурсі «Молодий вчений року» запрошуються молоді науковці НУХТ 15 липня 2021

Майбутніх вступників зацікавили освітньо-професійні програми кафедри економіки і права

З метою здійснення профорієнтаційної роботи та напередодні Дня відкритих дверей НУХТ, що відбудеться 5 жовтня 2019 р., викладачі кафедри економіки і права відвідали школи міста Києва та області. Зокрема, доцент Юлія Труш побувала у гімназії №59 ім. О.М. Бойченка Голосіївського району м. Києва, а доцент Тетяна Басюк – у ЗОШ №1 в м. Боярка. Викладач...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майбутніх вступників зацікавили освітньо-професійні програми кафедри економіки і права 02 жовтня 2019

Барви осені в Івано-Франківському фаховому коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ

В Івано-Франківському фаховому коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбулася виставка осінніх композицій «Барви осені», яку підготували студенти. Захід відбувається щороку, і кожного разу вражають фантазія, талант і майстерність виконання робіт. Нікого не залишили байдужим різнокольорові екібани, чудові букети з елементами х...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Барви осені в Івано-Франківському фаховому коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ 15 жовтня 2020

Онлайн-воркшоп від стейкхолдера для майбутніх фахівців сфери гостинності

Лектор навчальної дисципліни «Дизайн об’єктів готельно-ресторанного господарства», доцент кафедри готельно-ресторанної справи Олег Бортнічук долучив здобувачів вищої освіти 4 курсу освітнього ступеня бакалавр до участі в онлайн-воркшопі «Archicad для студентів» від стейкхолдера – компанії «Graphisoft», яка є єдиним дистриб’ютором програми «Archicad...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Онлайн-воркшоп від стейкхолдера для майбутніх фахівців сфери гостинності 05 травня 2021