Н У Х Т

Спекотний лютий на кафедрі біотехнології і мікробіології

10 лютого 2023

Спекотний лютий на кафедрі біотехнології і мікробіології

Протягом  6-7 лютого 2023 року на кафедрі біотехнології і мікробіології відбулася чергова знаменна подія – захисти кваліфікаційних робіт здобувачів заочної форми навчання на отримання освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», освітньо-професійної програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна».

До складу екзаменаційної комісії були долучені провідні фахвці професорсько-викладацького складу кафедри: д.т.н., завідувач кафедри Віктор Стабніков, к.т.н., доценти Олександр Воронцов і Юрій Карлаш. Очолювала комісію гарантка освітньої програми, к.б.н. Світлана Старовойтова, а функції секретарки комісії виконувала асистентка кафедри Тетяна Сулейко.

Чимало випробувань випало на долю здобувачів, які представляли свої напрацювання членам екзаменаційної комісії. У 2018 році, коли тоді ще вступники наважилися принести свої документи для здобуття першого (бакалаврського) рівня освіти в приймальну комісію НУХТ, ніщо не натякало на майбутні суттєві складнощі у опануванні омріяного фаху біотехнолога. Три семестри навчання проходило у спокійному, плановому режимі: настановчі сесії чергувалися з лабораторними та екзаменаційними. А потім – перше випробування – пандемія Covid-19, яка здавалася нам чи не кінцем світу, а за ним і друге… повномасштабне вторгнення, яке просто перевернуло все наше життя. Але ми – українці, ми – сильні, а тому, поки ми живі, ми ідемо до своєї мети.

Метою навчального процесу є здобуття знань, а логічним підсумком цього є захист кваліфікаційної роботи, чого більш за все і прагнули наші здобувачі. Зібравши всі свої знання, силу і волю, вони вийшли на фінішну пряму і змогли закінчити роботу над кваліфікаційним дипломом, який представили на публічний захист.

На початку до засідання екзаменаційної комісії долучилася деканка факультету біотехнології і мікробіології Наталія Грегірчак, яка, по-материнськи дбаючи про кожного здобувача, привітала їх зі знаменною подією, надихнула на звершення та побажала успіхів. Естафету перейняла головчиня екзаменаційної комісії Світлана Старовойтова, яка нагадала про дотримання всіх протокольних вимог і побажала дипломантам не хвилюватися, аби достойно представити свої напрацювання відповідно до тематики кваліфікаційної роботи.

Далі розпочалися захисти: здобувачі доповідали, демонстрували презентації, відповідали на запитання, доводили рівень своїх знань і переконували присутніх у своїй фаховій компетентності. За кожним кваліфікаційним проєктом точилися жваві дискусії дипломанта та членів екзаменаційної комісії.

Екзаменаційна комісія відзначила належний рівень підготовки, виконання та оформлення кваліфікаційних робіт здобувачів, створення та впевнене представлення інженерно-графічних матеріалів до робіт і формування мультимедійних презентацій, котрі наочно демонстрували результати виконаних кваліфікаційних робіт.

Усі захисти та кваліфікаційні роботи були підсумовані позитивними оцінками, і рішенням екзаменаційної комісії здобувачам були присвоєні кваліфікації «бакалавр з біотехнологій та біоінженерії» освітньо-професійної програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна».

Отже, когорта дипломованих біотехнологів поповнилася ще сімнадцятьма «новоспеченими» фахівцями.

Вітаємо наших нових бакалаврів-біотехнологів, бажаємо наснаги та успіху на трудовій ниві. Одне бажання здійснилося – віримо, що незабаром здійсниться наше спільне бажання – Перемога! До зустрічі у магістратурі!

Опублікований: 10-02-2023
Читайте також:
Переддипломна практика на АЕС: для екологів НУХТ немає нічого неможливого

Завершується виробнича і переддипломна практики магістрантів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» (освітньо-професійної програми «Екологічний контроль та аудит»), які тривали майже півтора місяці на передових підприємствах країни. Напевно, найцікавіша і найнестандартніша база практики була у Ірини Яремчук, яка дослідила ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Переддипломна практика на АЕС: для екологів НУХТ немає нічого неможливого 13 жовтня 2020

«Студентська весна» у Смілі

21 квітня  у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулося щорічне свято «Студентська весна» -  звітний концерт юних талантів  - солістів вокальної студії «Шанс». Із великим задоволенням була прийнята присутніми вся концертна програма, сценарій якої був розроблений студентом групи МД15 Владиславом Чирвою, який виконував і авторські пісні...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Студентська весна» у Смілі 23 квітня 2018

Майбутнє біотехнології починається у Дніпровському технічному ліцеї

Що об’єднує цікавість, лабораторні експерименти та прагнення до нових знань? Молодь, яка мріє стати біотехнологами! Нещодавно ліцеїсти Дніпровського технічного ліцею міста Києва дізналися, як це – вивчати сучасну біотехнологію та жити студентським життям в нашому університеті. Саме з таким натхненням до ліцею завітали заступниця завідувача кафедри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майбутнє біотехнології починається у Дніпровському технічному ліцеї 20 жовтня 2025

Про переваги та перспективи освітньої програми «Холодильні техніка та технології» старшокурсникам коледжу

28 лютого 2024 року гарант бакалаврської освітньої програми «Холодильні техніка та технології» спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», заступник завідувача кафедри теплоенергетики та холодильної техніки, доцент Олексій Пилипенко разом зі здобувачами освіти академічної групи ХМ-4-8ск Євгеном Сорокіним, Іллею Фещенком та Іллею Хабібуліним ві...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про переваги та перспективи освітньої програми «Холодильні техніка та технології» старшокурсникам коледжу 29 лютого 2024