Н У Х Т

Розпочалися виробнича та переддипломна практики здобувачів вищої освіти

11 січня 2021

Розпочалися виробнича та переддипломна практики здобувачів вищої освіти

Практична підготовка здобувачів вищої освіти є одним із важливих видів освітнього процесу і здійснюється з метою набуття студентами виробничих навиків та прийняття самостійних рішень у реальних виробничих умовах.

Цього року 11 січня практика розпочалася для здобувачів вищої освіти факультетів біотехнології та екологічного контролю, автоматизації і комп’ютерних систем, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, спеціальності «Хімічні технології та інженерія» Навчально-наукового інституту харчових технологій, спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового  інституту економіки і управління.

Загалом на практику був направлений 631 здобувач вищої освіти, в т.ч. 542 здобувачі освітнього ступеню «бакалавр» і 89 – «магістр».

Зважаючи на продовження дії карантину, здобувачі вищої освіти розпочали виробничу та переддипломну практику на провідних підприємствах галузі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів – соціального дистанціювання та санітарно-гігієнічних норм.

Завдяки постійній активній співпраці фахівців сектору практичної підготовки та випускових кафедр зі стейкхолдерами, студентам надається  унікальна можливість бути направленими на бази практик – найпотужніші високотехнологічні підприємства України з метою вивчення напрямів діяльності та організації роботи підприємств для закріплення, поглиблення і розширення знань і умінь та їх застосування до розв’язання актуальних проблем і забезпечення належного рівня професійної підготовки.

Метою практики є закріплення, поглиблення і розширення знань із теоретичних дисциплін, а  також виконання кваліфікаційної дипломної роботи та підготовка до майбутньої роботи за спеціальністю.

Завданням практики є вивчення структури та організації діяльності установ та підприємств за місцем проходження практики: ознайомлення з питаннями наукової організації праці; засвоєння методів дослідження, завдань, спрямованих на розв'язання конкретних виробничих проблем; поглиблення навичок роботи, набуття практичних навиків на робочих місцях.

Практика  покликана підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень професійної підготовки.

До керівництва практикою студентів залучаються досвідчені викладачі  університету та спеціалісти з даного фаху, які працюють в організаціях, установах на підприємствах, де проходить практика.

Бажаємо нашим здобувачам яскравих вражень, вдалого проходження практики та успішних оцінок за результатами практики.

Опублікований: 11-01-2021
Читайте також:
У пошуку вмотивованих вступників

Доцентка кафедри технології оздоровчих продуктів Світлана Бажай-Жежерун відвідала Спеціалізовану школу з поглибленим вивченням англійської та італійської мов №130 імені Данте Аліг'єрі Голосіївського району міста Києва. На зустрічі зі старшокласниками викладачка розповіла про переваги навчання в НУХТ, повний цикл ступеневої освіти, можливість отрим...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У пошуку вмотивованих вступників 20 травня 2024

Правильний вибір професії – крок до успіху!

4 квітня 2024 року відбувся профорієнтаційний захід «Правильний вибір професії – крок до успіху» у 11 класі Медичної гімназії №33 м. Києва, де доцентка кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Нежива розповіла про наш університет, його історію, структуру, а також про спеціалізації, за якими здійснюється підготовка фахівців для багатьох ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Правильний вибір професії – крок до успіху! 05 квітня 2024

На всі сто відсотків розгорнулася профорієнтаційна робота факультету автоматизації і комп’ютерних систем!

Чи знаєте ви, у якому випадку профорієнтаційна інформація сприймається школярами найкраще? Коли їм про університет, факультет та його спеціальності розкажуть студенти, які там навчаються! Другого квітня 2024 року за ініціативи студради факультету автоматизації і комп’ютерних систем (АКС) і активних студентів Владислава Косарича, Софії Чекмез, Андр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На всі сто відсотків розгорнулася профорієнтаційна робота факультету автоматизації і комп’ютерних систем! 03 квітня 2024

Україна тримається, міцний тил працює!

Магістрантка Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Марія Аліпатова продовжує річне стажування в Іспанії, у місті Таррагона, у R&D-центрі компанії «Dow». Ця всесвітньо відома компанія є лідером у виробництві полімерів для різних сфер застосування, зокрема, для полімерної упаковки Стажування Марії включає інжен...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Україна тримається, міцний тил працює! 18 квітня 2022