Практична підготовка здобувачів вищої освіти є одним із важливих видів освітнього процесу і здійснюється з метою набуття студентами виробничих навиків та прийняття самостійних рішень у реальних виробничих умовах.
Цього року 11 січня практика розпочалася для здобувачів вищої освіти факультетів біотехнології та екологічного контролю, автоматизації і комп’ютерних систем, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, спеціальності «Хімічні технології та інженерія» Навчально-наукового інституту харчових технологій, спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління.
Загалом на практику був направлений 631 здобувач вищої освіти, в т.ч. 542 здобувачі освітнього ступеню «бакалавр» і 89 – «магістр».
Зважаючи на продовження дії карантину, здобувачі вищої освіти розпочали виробничу та переддипломну практику на провідних підприємствах галузі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів – соціального дистанціювання та санітарно-гігієнічних норм.
Завдяки постійній активній співпраці фахівців сектору практичної підготовки та випускових кафедр зі стейкхолдерами, студентам надається унікальна можливість бути направленими на бази практик – найпотужніші високотехнологічні підприємства України з метою вивчення напрямів діяльності та організації роботи підприємств для закріплення, поглиблення і розширення знань і умінь та їх застосування до розв’язання актуальних проблем і забезпечення належного рівня професійної підготовки.
Метою практики є закріплення, поглиблення і розширення знань із теоретичних дисциплін, а також виконання кваліфікаційної дипломної роботи та підготовка до майбутньої роботи за спеціальністю.
Завданням практики є вивчення структури та організації діяльності установ та підприємств за місцем проходження практики: ознайомлення з питаннями наукової організації праці; засвоєння методів дослідження, завдань, спрямованих на розв'язання конкретних виробничих проблем; поглиблення навичок роботи, набуття практичних навиків на робочих місцях.
Практика покликана підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень професійної підготовки.
До керівництва практикою студентів залучаються досвідчені викладачі університету та спеціалісти з даного фаху, які працюють в організаціях, установах на підприємствах, де проходить практика.
Бажаємо нашим здобувачам яскравих вражень, вдалого проходження практики та успішних оцінок за результатами практики.