Н У Х Т

Міський турнір із кібер-спортивної гри відбувся на базі Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ

27 лютого 2017

Міський турнір із кібер-спортивної гри відбувся на базі Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ

За ініціативи студради та студпрофкому Смілянського коледжу харчових технологій нашого університету в коледжі вперше відбувся міський турнір із кібер-спортивної гри FIFA15 у віковій категорії „юніори”. Змагання відбулися під лозунгом –  „Будь кращим. Грай серед кращих”.

У турнірі взяли участь студенти першого курсу коледжу та учні 9-х класів шкіл міста Сміли.

Розпочалися змагання традиційно – зі знайомства, оголошення правил гри та жеребкування.

Під час матчів відчувалася атмосфера стадіону – кожний забитий гол супроводжувався бурхливими емоціями. Глядачі активно підтримували гравців і вигукували кричалки. Кожний учасник прикладав усю свою майстерність, щоб прорватися до наступного турнірного кола.

І, нарешті, довгоочікуваний фінал. Увесь матч глядачі були у напрузі, адже рахунок був 0:0, і всі  вже очікували завершення змагань серією пенальті. Але на останніх секундах 2 тайму у ворота влетів м’яч, який і приніс перемогу нашому студенту.

Отже, за результатами змагань переможцями стали:

І місце – Ярослав Леврінц (група МЕХ16)
ІІ місце – Олександр Постойко (група ОМР16)
ІІІ місце – Назар Удовенко (учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

Вітаємо переможців!

Опублікований: 27-02-2017
Читайте також:
Здобувачі освіти і влітку активно апробують результати своїх наукових досліджень

Здобувачі освіти і викладачі Навчально-наукового інституту харчових технологій у липні та серпні 2024 року представили свої здобутки на XII Міжнародній науково-практичній конференції «CURRENT CHALLENGES OF SCIENCE AND EDUCATION», що відбулася 29-31 липня у Берліні (Німеччина) та XI Міжнародній науково-практичній конференції «INNOVATIVE DEVELOPMENT ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі освіти і влітку активно апробують результати своїх наукових досліджень 08 серпня 2024

Завершується переведення магістрантів-контрактників на бюджет

Приймальна комісія університету завершує переведення на бюджетну форму навчання студентів, зарахованих на контракт до магістратури. Право переведення на бюджет в обов’язковому порядку мають діти загиблих військових, поліцейських, учасників Революції Гідності, полонених і ветеранів. Також правом переведення на бюджет у разі наявності вакантних міс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Завершується переведення магістрантів-контрактників на бюджет 30 серпня 2024

Успішний попередній захист дисертаційного дослідження на кафедрі готельно-ресторанної справи

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся попередній розгляд дисертаційної роботи «Удосконалення технології борошняних кондитерських виробів з нетрадиційною рослинною сировиною» асистентки Юлії Мирошник. Науковий керівник роботи – д.т.н., професор Віктор Доценко. Юлія Мирошник представила результати досліджень технології масляних бісквітних ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішний попередній захист дисертаційного дослідження на кафедрі готельно-ресторанної справи 02 лютого 2021

Актуальні питання обговорювалися на плановому засіданні кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів

14 травня відбулося чергове планове засідання кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів з допомогою платформи zoom. Під керівництвом завідувача кафедри Василя Пасічного обговорювалися і вирішувалися нагальні питання підготовки до успішного завершення навчального року. Зокрема, колектив обговорив: поточний контроль дистанційної форми навчання з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Актуальні питання обговорювалися на плановому засіданні кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів 15 травня 2020