Н У Х Т

Результат проходження практики магістрів-хімтехнологів у ТОВ «Астра-Косметик» – працевлаштування

24 жовтня 2019

Результат проходження практики магістрів-хімтехнологів у ТОВ «Астра-Косметик» – працевлаштування

Хіміки-технологи, що здобувають ступінь магістра за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» – Анастасія Сергієнко, Ірина Івченко та Вікторія Сліпньова (керівник – доцент Наталія Сабадаш) отримали незабутній досвід під час проходження практики в лабораторії ТОВ «Астра-Косметик».

Під час практики магістранти мали змогу закріпити знання, отримані під час навчання, а також втілити на практиці інноваційні задуми, які взяли на замітку під час вивчення однієї з профільних дисциплін «Інновації в технології харчових добавок та косметичних засобів» (лектори – доценти Наталія Сабадаш та Олена Подобій).

ТОВ «Астра-Косметик» – провідний український виробник косметичних засобів, що працює вже більше 20 років і зарекомендував себе як на українському, так і європейському ринках. Основним напрямком виробництва є декоративна косметика, зокрема помади, пудри, туші, тональні засоби, звичайні лаки та гель-лаки для нігтів тощо.

Керівництво та працівники ТОВ «Астра-Косметик» тепло прийняли студентів. Керівником практики від підприємства була призначена керівник лабораторії та технолог Яна Зубрицька, яка з великою відповідальністю поставилася до ознайомлення студенток із роботою на підприємстві та в лабораторії.

Під час практики хіміки-технологи продемонстрували свої вміння роботи з приладами, зокрема: навчилися працювати з лабораторним обладнанням, брали участь у розробленні рецептур косметичних засобів, підготовці сировини. Навчилися проводити вхідний контроль сировини, а також здійснювати контроль якості готових косметичних засобів. Ознайомилися з технікою безпеки та відвідали підприємство, що знаходиться у м. Кропивницький.

Варто зауважити, що Анастасія Сергієнко та Ірина Івченко залишилися працювати на підприємстві на посаді «колориста» та «головного колориста», відповідно.

Проходження практики на ТОВ «Астра-Косметик» дозволило зрозуміти магістрантам, які безмежні перспективи існують в Україні для виробництва косметичних засобів. Високий професіоналізм і відповідальність працівників вразили та надихнули студентів на подальшу роботу та розвиток у сфері виробництва та розроблення косметики.

Студентки щиро вдячні кафедрі технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів і керівництву ТОВ «Астра-Косметик» за можливість отримати досвід і практичні навички щодо виробництва косметичних засобів на одному з провідних підприємств України.

Опублікований: 24-10-2019
Читайте також:
Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відвідали свої школи і запросили учнів на День відкритих дверей НУХТ

Напередодні Дня відкритих дверей студенти першого курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» відвідали свої рідні школи та провели профорієнтаційні заходи для учнів старших класів. Зокрема, студентами були відвідані 10 та 11 класи гімназії «Мілленіум» № 318, спеціалізованих шкіл № 211 і №110 м. Києва, Авіакосмічного ліцею імені Ігоря Сік...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відвідали свої школи і запросили учнів на День відкритих дверей НУХТ 14 листопада 2018

Флешмоб до Дня Незалежності

Кафедра маркетингу з нагоди Дня Незалежності України провела флешмоб «Разом ми сильні» серед здобувачів освіти та викладачів. Учасники поділилися своїми фото з символікою України, як державною, так і народною. Світлини були опубліковані на сторінках соціальних мереж кафедри.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Флешмоб до Дня Незалежності 25 серпня 2022

Як у студії морозива «Gelarty» нашого проректора й викладачів зустрічали

15 листопада 2019 р. проректор з наукової роботи, професор Олександр Шевченко разом із директором Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Оксаною Кочубей-Литвиненко, завідувачем кафедри технології молока і молочних продуктів Галиною Поліщук, викладачами кафедри і провідним інженером відділу інтелектуальної власності Наталією Акутіною...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як у студії морозива «Gelarty» нашого проректора й викладачів зустрічали 18 листопада 2019

Благодійний футзальний захід на підтримку ЗСУ

Команда з футзалу Вінницького фахового коледжу НУХТ взяла участь у благодійному заході на підтримку ЗСУ та вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців. Благодійна дружня зустріч відбулася за підтримки Вінницької міської ради, Комітету по фізичній культурі і спорту ВМР та Вінницької міської федерації футболу. Наш коледж – єдиний із навчальних ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Благодійний футзальний захід на підтримку ЗСУ 02 травня 2022