Н У Х Т

Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – у полі зору наших науковців

14 вересня 2018

Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – у полі зору наших науковців

Традиційно колектив Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого спільно з Міністерством аграрної політики і продовольства, Інститутом продовольчих ресурсів НААН України і виставковою компанією «АККО Інтернешнл» провів Міжнародну спеціалізовану науково-практичну конференцію «Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – основні засади її конкурентоздатності».

Знаковим є проведення конференції в рамках міжнародних виставок «INPRODMASH» і «UPAKOVKA», що працювали 11–13 вересня у Міжнародному виставкому центрі у Києві: виробники харчових технологій, обладнання і упаковки презентували свої найсучасніші розробки, і у цей же час провідні вчені, молоді науковці, виробничники та інженери під час Конференції дискутували про майбутнє харчової науки, техніки і технології, представляли наукоємні наукові розробки, які безсумнівно визначатимуть майбутнє і подальший розвиток економіки України і світу.

Із вітальним словом до учасників Конференції звернулися проректор з наукової роботи нашого університету, професор Олександр Шевченко і заступник директора Інституту продовольчих ресурсів, доктор сільськогосподарських наук Катерина Копилова.

Модератором Конференції був професор НУХТ Олександр Гавва.

Під час роботи конференції були заслухані близько 15 доповідей, тематика яких стосувалась удосконалення технології, процесів, обладнання і технологічних комплексів харчових, біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, пакування, а також видавництва і поліграфії. Доповідачі представляли доповіді українською та англійською мовою. А у збірнику матеріалів Конференції представлені понад 70 доповідей вчених із університетів і наукових установ України, Білорусі, Грузії, Ісландії, Литви, Болгарії, Румунії, Казахстану, Македонії та Хорватії.

Учасників конференції найбільше зацікавили доповіді на актуальні для сьогодення тематики: їстівні покриття для м’ясних продуктів; інноваційні методи оброблення води; сатурування напоїв; оптимізація енерговитрат під час випікання хліба; енергоощадні технології формування м’ясних виробів; удосконалення процесу надтонкого подрібнення компонентів лікарських і косметичних засобів; імітаційне моделювання ежекторів в структурі пакувальних машин; динаміка позиційних приводів функціональних мехатронних модулів; альтернативна енергетика та її роль в енергетичній незалежності АПК; удосконалення технологій охмеління пива.

Оцінюючи результати роботи Конференції, професор Олександр Гавва зазначив, що представлені доповідачами питання є безсумнівно актуальним для сьогодення харчової науки; Конференція стала цікавою для багатьох вчених не лише України, а і світу, що підтверджує широка географія її учасників; вона є також цікавою і корисною для молодих науковців, які складали більшість її учасників. Наостанок професор Гавва подякував організаторам та учасникам Конференції за плідну насичену роботу, побажав нових творчих звершень, і запросив всіх до участі у майбутніх конференціях.

 

Опублікований: 14-09-2018
Читайте також:
Викладачі кафедри теплоенергетики та холодильної техніки відвідали CHILLVENTA 2018 (Німеччина)

Спільними зусиллями викладачів кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого НУХТ і ВГО «Спілка холодильщиків України» була організована поїздка на одну з найважливіших подій у світі штучного холоду, кондиціювання повітря та теплових насосів – виставку CHILLVENTA 2018, яка пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі кафедри теплоенергетики та холодильної техніки відвідали CHILLVENTA 2018 (Німеччина) 23 жовтня 2018

Магістри кафедри експертизи харчових продуктів довели, що готові до вирішення надскладних завдань

На кафедрі експертизи харчових продуктів завершились захисти магістерських робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», спеціалізацією «Якість, стандартизація та сертифікація». На розгляд екзаменаційної комісії, яку очолювала завідувач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Магістри кафедри експертизи харчових продуктів довели, що готові до вирішення надскладних завдань 26 лютого 2018

Навички підприємництва розвивають студенти кафедри маркетингу

Студенти кафедри маркетингу в своєму прагненні до знань скористалися можливістю та відвідали організовану зустріч із керівником відомої в Україні рекламної компанії AZET Group (РЕКЛАМНАЯ СЛУЖБА СПАСЕНИЯ). Євгеній Толочин розпочав свій виступ із актуальної для студентів проблематики: вклад навчального закладу у побудову бізнес-зв’язків і кар’єрне з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Навички підприємництва розвивають студенти кафедри маркетингу 14 вересня 2018