На останньому засіданні профкому співробітників на основі службових записок голів профбюро Навчально-наукового інституту харчових технологій, факультетів біотехнології та екологічного контролю і готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка та Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого щодо режиму роботи в грудні навчально-допоміжного персоналу, було прийнято рішення звернутися до ректора Олександра Шевченка про недопущення тимчасового призупинення трудових відносин з навчально-допоміжним персоналом у грудні 2024 року та січні 2025 року.
Бакалаври освітньо-професійної програми «Технології харчування» та викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інноваційні та ресурсозберігаючі технології харчових і переробних виробництв та ресторанного господарства»...
ЧИТАТИ ДАЛІЗдобувачі-технологи харчування та викладачі взяли участь у конференції Луцького національного технічного університету 30 квітня 2024